dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

683 000 zł68,40 m² 9 985,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica, - duży balkon, - bliskość morza - zaledwie kilka minut jazdy samochodem, - monitoring, - dwustronna ekspozycja okien, - prywatny parking, - dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74,28 m² 15 885,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia orłowo Nowe budownictwo 2022/2023 | Kameralny apartamentowiec | Balkon | Hala garażowa | Komórka lokatorska | Blisko morza | Wysoki standard ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²525 m² 6 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

90 zł/m²25 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest klimatyzowane pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł79,50 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł106 m² 10 367,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perełka na Fikakowie - Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł734,20 m² 8 853,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż połowa kamienicy położonej przy jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w Gdyni - ul. Świętojańskiej. Łączna oferowana powierzchnia to 734,2m. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł94 m² 14 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone przy ul. Warszawskiej w centrum Gdyni. Lokalizacja łączy komfort życia w mieście z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 362 224 zł45,66 m² 29 834,08 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,10 m² 22 111,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł67,39 m² 16 308,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł146 m² 19 171,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i garażem - sopot/gdynia Powierzchnia: 146 m Lokalizacja: spokojna, zielona część Trójmiasta, w sąsiedztwie plaży i centrum Sopotu oraz Gdyni. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł818 m² 976,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gdyni ul. Cechowa, gdynia - Obłuże Powierzchnia działki: 818 m Dom na działce: 129,82 m powierzchni całkowitej (do generalnego remontu) Dwu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł902 m² 698,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana z obowiązującym planem zagospodarowania. Położona w odległości ok. 200 m od nowego osiedla wielorodzinnego k&l .Działka w kształcie prostokąta.Nr planu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane w dzielnicy Chylonia, blisko stacji skm Gdynia Leszczynki. W mieszkaniu trwa aktualnie generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 742 492 zł74,03 m² 23 537,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,10 m² 10 437,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną i dużą kawalerkę z potencjałem do adaptacji jako mieszkanie 2 pokojowe (wystarczy postawić ściankę działową w salonie w celu oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,60 m² 63,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w inwestycji z 2020 roku o wyższym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,30 m² 12 725,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka Zielenisz cenione za ciszę, kameralną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40,60 m² 59,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców Przy osiedlu znajduje się parking wzdłuż ulicy. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 501 zł42,17 m² 13 433,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem o pow. 29,72m2 lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,19 m² 13 467,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (z osobną kuchnia). W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz/długoterminowo Oferujemy do wynajęcia przyjemne, jasne mieszkanie 2 pokojowe, z piwnicą na Dąbrowie: dobra komunikacja (autobusy, trolejbusy, do obwodnicy 2 minuty) gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 384 zł37,53 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,53 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

53,19 zł/m²94 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

OD zaraz, świetna lokalizacja! przestronny, ustawny lokal usługowo handlowy W samym centrum miasta. Lokalizacja: lokal mieści się w budynku przy ul. Śląskiej 33 w Gdyni - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł569 m² 1 333,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana położona w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 70m2 w dzielnicy Gdyni Witomino przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w domu, w którym znajduje się pensjonat. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²19,65 m² 1 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem pokój biurowy mieszczący się na III p. budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Pokój nie jest umeblowany - zdjęcie poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł189 m² 7 883,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego duże ponad 400m2 ogrody do 6 pokoi funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²36,26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2. Czynsz: 1800 zł netto. Kaucja: 1800 zł netto. Dostępne: od zaraz. Lokalizacja: gdynia-Leszczynki. W okolicy pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł230,80 m² 5 849,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy dom w Gdyni- wielkim Kacku! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Gdyni - Wielkim Kacku. Okolica oferuje doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 670 zł27,16 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup kawalerkę w centrum Redłowa w Gdyni- ta lokalizacja gwarantuje Ci atrakcyjne stopy zwrotu z Inwestycji. Tu toczy się życie biznesowe miasta- jesteśmy w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w sercu Gdyni 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w nowoczesnym budynku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji aura orłowo Apartament 64 m | Balkon 8 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł199,60 m² 16 032,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko U nas! dom: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

1 052 000 zł78,50 m² 13 401,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Genialna lokalizacja! Centrum Miasta! Idealna oferta inwestycyjna! 800m do Dworca Głównego, blisko Uniwersytetu Morskiego i wsb w Gdyni! lokalizacja: niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²25,10 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł50,30 m² 10 934,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiot oferty stanowi lokal usługowy B położony w Gdyni przy ul. Śląskiej 33 o pow. użytkowej 50,30 m2 wraz z udziałem wynoszącym   w częściach wspólnych.