dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

1 200 000 zł1 917 m² 469,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gdynia-chwarzno/wiczlino. Działka w granicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Jeśli cenisz sobie piękno krajobrazu i niepowtarzalny kontakt z przyrodą, ta działka jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 700 zł120,11 m² 8 514,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni. - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł373,26 m² 10 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Redłowo z widokiem na morze! Na nieruchomość składają się: parter z wyjściem na ogród: o powierzchni 94,41 m2: - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

2 339 000 zł117 m² 19 991,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł132,93 m² 14 970,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowe domy miejskie W zabudowie bliźniaczej - wzgórze bernadowo, gdynia Wzgórze Bernadowo | Kompleks dwóch willi miejskich, jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł130,11 m² 16 524,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,74 m² 30 755,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskim Orłowie przy ul. Bernadowskiej! Orłowo Nowe Kolibki - zrodzone z marzeń o życiu tam, gdzie lasy parku krajobrazowego spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,61 m² 11 622,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²399,65 m² 31 972 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:-

Gdynia Wielki Kack - powierzchnia usługowa do wynajęcia. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do budynku z ulicy Wielkopolskiej (ok. 79m), świetna komunikacja publiczna (pkm, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycyjny budynek do wynajęcia o pow.200m2 w Gdyni na Oksywiu. Na tym etapie istnieje możliwość aranżacji pod klienta lub także potencjalny najemca może wykonać prace przygotowawcze we.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,84 m² 11 782,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,84 m z piwnicą 6,65 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdynia Babie Doły - ul. Ikara. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²90 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3-pok. lokal do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²99 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 99m2 (pow. uż. 77m2) mieści się na 2 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł110,82 m² 15 791,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom położony na wzniesieniu, w spokojnej części Gdyni - dzielnicy Leszczynki. Nieruchomość łączy w sobie ciszę i bliskość natury z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł834 m² 1 199,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka 834m2 przy głównej ulicy. Teren płaski. Wymiary 30x29m. Aktualnie zabudowana małym budynkiem wolnostojącym do wyburzenia. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowo-biurowego na pierwszym piętrze w budynku w pobliżu ulicy Redłowskiej w Gdyni Najważniejsze atuty : - miejsce idealne na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

115,38 zł/m²52 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy z dużą, przeszkloną witryną, doskonały pod działalność gastronomiczną lub na usługi medycyny estetycznej. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w w domu jednorodzinnym w Gdyni Chyloni. Lokalizacja: - dogodny dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, - do przystanku autobusowego ok. 300m ( linie 173,197,650,K, 25, 26, 30) - do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł62,73 m² 9 006,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku w Gdyni dzielnica Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Ogródek. Na wynajem przestronny i nowoczesny lokal użytkowy położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł36,37 m² 16 442,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Agencja westate oferuje na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,37 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni, na Wzgórzu św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł850 m² 705,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Gdynia Wiczlino, ul. Sucha Cena: 600 000 zł Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 850 m2 zlokalizowaną w Gdyni Wiczlino, w spokojnej i rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł570 m² 635,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow.570m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 400 zł120,11 m² 8 496 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł61,23 m² 130,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z panoramicznym Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139,65 m² 30 791,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Unikalny apartament W gdyni orłowo najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł48,50 m² 27 835,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty - położenie osiedla w sąsiedztwie rezerwatu Kępa Redłowska, zaledwie 10 minut spacerem do plaży - nowoczesna, kameralna inwestycja z 2024r. - miejsce w hali garażowej + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł64,47 m² 20 924,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta mieszkania 3 pokojowego 64,47 M2, i piętro sceneria parkowa Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w Gdyni - Mały Kack. Mały Kack to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

25,93 zł/m²270 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym w gdyńskim Redłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legionów oraz licznych punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 076 zł27,81 m² 19 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

119,93 zł/m²108,40 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kompleks Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł58,30 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

72 zł/m²62,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy idealny na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej, nawet gastronomicznej. Posiada dwie witryny. Lokal znajduje się na terenie osiedla Chwarzno-Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł1 140 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Gotowy projekt wraz z dokumentacją | Płaski teren | Uzbrojona | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł351 m² 27 065,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:982 m²

Dom do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Dom znajduję się nad samym morzem. Jest wykreślony z rejestru zabytków. Powierzchnia domu 351m2, działka 982m2.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł45,73 m² 21 430,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Portova | Invest Komfort | do własnej adaptacji | strefa fitness | blisko morza Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura, to również inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 200 zł55,56 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 56 m | Balkon 10 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek |.