dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie 50m2 usytuowane na parterze budynku przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Lokal stanowi bardzo dobrze doświetloną powierzchnię typu open-space (wcześniej stanowił małą salę.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł120 m² 19 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych lokalizacji Gdyni - w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 500 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji w Gdyni Chyloni. Dlaczego warto wybrać to mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,70 m² 11 515,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł38,23 m² 13 575,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta pepper house! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,23m znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł95,78 m² 14 084,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony blisko plaży w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Oksywie przy ul. Dickmana 49. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 030 zł55,73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,73 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 637 zł55,79 m² 11 249,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł993 m² 654,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka przy lesie! Gdynia Wiczlino! lokalizacja: wiczlino to idealne miejsce dla osób chcących odpocząć od codziennego zgiełku, ale jednocześnie ceniących sobie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

To mieszkanie to gotowa inwestycja zapewniająca stabilny przychód i atrakcyjny roi około 8,2% brutto rocznie. Cztery niezależne pokoje pozwalają na wynajem na długoterminowe umowy, każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 243,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nakłady w postaci murowanego budynku, pełniącego funkcję lokalu handlowo - usługowego. Nieruchomość znajduje się na jednej z ruchliwszych ulic na Witominie, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

69,57 zł/m²115 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Widoczność, prestiż, centrum- lokal usługowy 115m2 Na wynajem reprezentacyjny lokal usługowy położony w absolutnie topowej lokalizacji - w centrum Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,40 m² 10 559,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, w zadbanym budynku wielopiętrowym. Świetne lokum dla młodej pary, singla lub singielki pracujących w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

60,68 zł/m²206 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy na Ul. Świętojańskiej w Gdyni. Najważniejsze atuty - Duże witryny z wejściem od strony ul. Świętojańskiej - Lokalizacja z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny długoterminowy Zapraszamy do wynajmu przytulnego mieszkania położonego w zielonej, spokojnej części Obłuża, a jednocześnie w bardzo wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**apartament w inwestycji Nowe Kolibki - komfort, prestiż i natura w jednym miejscu** Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na terenie cenionego osiedla **nowe Kolibki**,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Gdyni - w dzielnicy Grabówek, przy jednej z głównych arterii miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł22 409 m² 89,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bezpośrednio przy centrum logistycznym panattoni - oznaczona jako Strefa Otwarta - teren elektrowni wiatrowej, teren elektrowni słonecznej, teren zieleni urządzonej lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł55,74 m² 18 478,65 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony przy ul. Hutniczej. Plac stanowi część większej nieruchomości, całość ogrodzona, istnieje możliwość dodatkowego wygrodzenia samego placu. Na placu znajduje się duża.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:133 m²

Atuty nieruchomości: dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 841 180 zł83,69 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł43,62 m² 18 569,46 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - do własnej aranżacji - 5m2 loggia Opis: - salon z aneksem kuchennym - komfortowa sypialnia - hol - łazienka - loggia Inwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł332 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji Powierzchnia warsztatowa, produkcyjna 260m2 w Gdyni Redłowie. Lokal znajduje się w kompleksie biurowo magazynowym. Możliwość najmu również biura. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł70 m² 17 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom po pow. uzytkowej 70 m3 z 1920 roku. Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem! Lokalizacja: szarych Szeregów 4, gdynia Redłowo. Ogrzewanie - własne, jednak jest zgoda opce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 232 zł75,64 m² 20 693,18 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75,64 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na 9 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł75,20 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia działalności W bardzo dobrej lokalizacji? ta oferta jest dla ciebie! lokalizacja: lokal położony w Śródmieściu Gdyni przy skrzyżowaniu ulicy Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł105 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest cichy,słoneczny, czteropokojowy apartament, położony przy Placu Kaszubskim w ścisłym centrum Gdyni. W skład apartamentu wchodzą; salon z aneksem kuchennym 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł78 m² 18 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Gdynia | Śródmieście | 78 m | 3 pokoje | winda | balkon | parking | 7 minut do plaży. Największe atuty: kamienica z 1936 roku - ponadczasowa architektura i klimat przedwojennej Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

7 250 000 zł340 m² 21 323,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- oferta bez prowizji - - polecamy - rewelacyjne I prestiżowe miejsce - praktycznie najlepszy punkt W centrum gdyni - polecamy! - Wyjątkowy, unikalny lokal handlowo-usługowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 320 000 zł11 520 m² 288,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni około 1,15 ha, która stanowi doskonałą inwestycję pod rekreację indywidualną, taką jak kemping czy wypoczynek na łonie natury, czy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki od renomowanego dewelopera Invest Komfort jednej z najbardziej cenionych marek premium w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 358 304 zł144,20 m² 16 354,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament o powierzchni 144,2m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na dziesiątym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62,40 m² 9 599,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz przestrzeni, światła i widoku, który daje oddech? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Układ daje wiele możliwości- można je.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł80,62 m² 23 443,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Kamienna Góra, atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: prestiżowa, blisko morza, bulwaru i centrum miasta, kamienna Góra położona jest ok. 52m n.p.m. z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł39,21 m² 19 637,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowy apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij