dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

719 000 zł62,31 m² 11 539,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

80,95 zł/m²210 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal: do wynajęcia Cały budynek o powierzchni 210 m . Nieruchomość w trakcie remontu, dostępna od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana przy lesie Gdynia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

599 000 zł579 m² 1 034,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.579m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji Demptowa. Na działkę były wydane warunki zabudowy, jednak wygasły z powodu braku rozpoczęcia budowy. Przewidziana zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nakłady inwestycyjne! Lokal na parterze z witryną o pow. 40 m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się w ciągu pieszych o sporym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

3 520 000 zł159,91 m² 22 012,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament o powierzchni 160 m w sercu Gdyni - Rezydencja Plac Kaszubski, blisko morza. Na sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament w ekskluzywnej inwestycji Rezydencja Plac.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z ogrodem - Gdynia Redłowo, ul. Miłosza Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 97,81 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 84m2 w Gdyni na vdziałkach Leśnych przy ul.Śląskiej. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Uwaga! Podana cena jest ceną w walucie euro! Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,53 m² 5 989,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł80,02 m² 18 682,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 4 pokoje z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Gdynia Śródmieście, ul. Żeromskiego Lokalizacja: awanport to inwestycja położona zaledwie 200m od morza, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów Funkcjonalny układ - 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,29 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam Mieszkanie na wynajem długoterminowy całoroczny bez zwierzaków. Dostępne od czerwca. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Parkowej 14 w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł246,83 m² 6 883,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajęty lokal handlowo-usługowy + 2 mieszkania! *idealne miejsce pod twoją działalność* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż dom - połowa bliźniaka w Gdyni Redłowie. Działka 267 m2 położona na skarpie, w dużym stopniu zabudowana. Budynek 4 - kondygnacyjny z 1972 r. o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 938 zł47,14 m² 22 124,27 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 638 zł27,81 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²170,90 m² 11 621 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1156,62m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10go.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł74 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m 2, zlokalizowane na IV, ostatnim piętrze w bloku w Gdyni Pogórze. Nieruchomość idealna dla większych rodzin, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²64 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na 16-piętrze o pow. 64m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera pb Górski.

Szczegóły ogłoszenia

106,30 zł/m²93,60 m² 9 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na ostatnim 17-piętrze o pow. 93,6m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera pb Górski.

Szczegóły ogłoszenia

113,21 zł/m²53 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Topowy lokal z witrynami obok Mariny! Lokal znajduję się w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea Towers! Najbardziej luksusowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44,40 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 44,4m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 548 311 zł92,75 m² 16 693,38 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dopasuję się do Twoje czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Wyjątkowy apartament To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości Z potencjałem inwestycyjnym W orłowie? To idealna oferta dla Ciebie! atuty: - bezczynszowe mieszkania - prestiżowa i spokojna lokalizacja - Gdynia Orłowo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46,10 m² 12 472,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 500 zł45,94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł44 m² 36 136,36 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przyjemny i komfortowy apartament w sea towers o pow.44m2 z loggią i widokiem na miasto. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 915 zł64,33 m² 25 725,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estete. Komfort, funkcjonalność I własna przestrzeń na zewnątrz Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59.

Szczegóły ogłoszenia

1 276 822 zł75,81 m² 16 842,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,81 m z dużą loggią (11,34 m ), położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł74,90 m² 14 138,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

*** tylko U nas! *** 3 pokoje na osiedlu altoria dewelopera hossa! mieszkanie: na sprzedaż przestronne, słoneczne, urządzone, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74.90 m2. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,13 m² 25 591 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni z balkonem i miejscem parkingowym! Gotowiec inwestycyjny! Zamieszkaj w komfortowym i bardzo ładnie urządzonym 2-pokojowym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł102,60 m² 11 695,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 100-metrowe mieszkanie w stylu gdyńskiej kamienicy - elegancja modernizmu i funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł/m²3 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajmu przeznaczona jest powierzchnia 1 m2 pod ustawienie bankomatu/wpłatomatu położona na dworcu Gdynia Główna Dostosowanie powierzchni do profilu działalności po stronie najemcy. Budynek dworca.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 000 zł19 737 m² 597,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Gdyni, chwarzno-Wiczlino Spokojna okolica | Blisko natury | Zabudowa jednorodzinna wolnostojąca Powierzchnia: 19 737 m miejscowy plan zagospodarowania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij