dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym sercu Gdyni, co zapewnia niezwykłą wygodę i dostęp do wielu atrakcji miasta. W pobliżu znajduje się Skwer Kościuszki, idealny na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²812,20 m² 52 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy klasy A położony na drugim piętrze Biurowca C w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana, przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,71 m² 14 955,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - niski czynsz - budynek ocieplony - widok na zieleń - dużo miejsc postojowych dla mieszkańców - dostęp do piwnicy - idealne pod najem - dostępne od zaraz - 15 min pieszo do skm i do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,83 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 850 000 zł99,62 m² 18 570,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment premium na 2 piętrze, 3pok. o pow. 99m2 z tarasem 30m2 Z przepięknym widokiem W gdyni redłowie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M3 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42,47 m² 11 655,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł138 m² 11 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom szeregowy w Gdyni Dąbrowie. Cicha i spokojna okolica. Ogród od południowej strony! Wejście do lasu na wyciągnięcie ręki! Uwaga: zdjęcia z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 817 m² 4 605,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł594 m² 1 345,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,56 m² 9 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Zakup dla obcokrajowców! Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 50,56m2 w Gdyni na Chyloni.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48,10 m² 79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w kameralnej, prestiżowej inwestycji silva Invest Komfort Gdynia Śródmieście/ Wzgórze św. Maksymiliana- wynajem długoterminowy na 12 miesięcy Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

111,60 zł/m²206 m² 22 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zalety Duża, otwarta przestrzeń Nowy budynek z miejskimi mediami Ścisłe centrum Gdyni Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w pobliżu hotelu, przystanku zkm, lubianego deptaku, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł85 m² 47 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:405 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się 4 mieszkania Z odrębnymi księgami wieczystymi! dodatkowo pokoje na poddaszu, na kondygnacji piwnicznej oraz W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 440 000 zł7 473 m² 727,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty Doskonała oferta inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Nieruchomość podzielona na 8 działek - gotowy projekt pod osiedle Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł431,22 m² 19 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł38,79 m² 14 024,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 2 pokoje z ogrodem - przestrzeń, której naprawdę potrzebujesz. Są mieszkania i są miejsca, do których chce się wracać. To jest jedno z nich. Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł77,75 m² 28 295,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Największe atuty Prestiżowa inwestycja Alvarium w Gdyni Redłowie Autorski projekt wnętrza przygotowany przez pracownię Conceptownia 78 m bardzo funkcjonalnej przestrzeni: 3 pokoje + spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na podwórzu! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł73 m² 12 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam na prezentacje mieszkania, nowoczesne osiedle położone na Oksywiu. Lokalizacja Gwarantuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł146 m² 9 931,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom wolnostojący przy ul. Wiklinowej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Idealne miejsce dla osób, które pragną połączyć wygodę życia w mieście z bliskością natury. Otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł217 m² 8 520,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Dąbrowa w Gdyni Niniejsze ogłoszenie dotyczy przestronnego domu o powierzchni całkowitej 217m2, zlokalizowanego w malowniczej dzielnicy Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,19 m² 25 671,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z panoramą na sea towers - ostatnie piętro Ostatnie 5. piętro | Widok na Sea Towers | Wysoki standard wykończenia | Wydzielona sypialnia | Hala garażowa | 5 min do Bulwaru ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami. 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w cichej i świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,83 m² 15 031,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2016 roku na osiedlu Patio Róży. Mieszkanie położone od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 705 872 zł100,42 m² 36 904 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 502 746 zł107,54 m² 32 571,56 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102 m² 12 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m , położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe jasne mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Strzelców w Gdyni w sąsiedztwie z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł380 m² 6 576,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta inwestycyjna - gdynia, ul. Witomińska 36 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Gdyni przy ul. Witomińskiej 36 - w doskonale skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

60,83 zł/m²411 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro do wynajęcia W topowej lokalizacji W ścisłym centrum biznesowo-biurowym W gdyni redłowie ul. Łużycka 3C. Do wynajęcia biuro 411m2 w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 512 zł51,07 m² 10 642,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m2 + 4,5 metrowym balkonem do odbioru już w maju, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego o bardzo wysokim standardzie wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 955 000 zł113 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W gdyni orłowo - unikalny styl & najwyższy poziom wykończenia Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Millennium Nieruchomości prezentuje: wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł74 m² 11 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż, molo w Mechelinkach czy jakże cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł830 m² 1 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się przy jednej z głównych ulic Gdyni, która łączy Trójmiasto z Rumią i Redą. Przy ulicy znajduje się wiele punktów usługowo handlowych takich jak salony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij