dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

Rynek pierwotny

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w otulinie lasu i ogród ok. 400 m | nowoczesne osiedle | Gdynia Atuty: kameralne osiedle z ograniczoną liczbą domów Prywatny teren zielony i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł526 m² 188,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży udziałów w działce rolnej położonej w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka (dzielnica Obłuże). Możecie Państwo w niskiej cenie, dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 190 zł52,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 533 600 zł3 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 180 000 zł92,98 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o niepowtarzalnym charakterze, położony w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2017 roku. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 723 zł50,60 m² 24 915,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł215,10 m² 15 337,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:384 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,70 m² 9 848,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 700 zł89,36 m² 9 989,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,80 m² 8 010,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 59,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w prestiżowej dzielnicy willowej: - zaledwie 1 km od plaży, - z własnym parkingiem, - idealny pod inwestycję usługowo - mieszkalną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Unruga w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania: 60.2m, stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48,20 m² 21 784,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Centrum Gdyni to wygodne miejsce do zamieszkania. Park Centralny prowadzący bezpośrednio do Bulwaru Nadmorskiego słynnego miejsca spacerowego gdynian, plaża miejska, marina, muzea, teatr Miejski, znany.

Szczegóły ogłoszenia

105,26 zł/m²19 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajdujący się w Centrum Gdyni przy ul. Starowiejskiej znajdujący się na parterze z dużą witryną przy samym wejściu w kompleksie usługowo- mieszkalnym atrium , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł158,44 m² 9 902,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Komfortowy i funkcjonalny idealny do życia dom na sprzedaż w Gdyni na Oksywiu w bliskiej odległości od morza! Dom jest z 2020r.,w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

561 898 zł51,07 m² 11 002,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w niskiej cenie i świetnej lokalizacji - Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Nieruchomość położona w nowej, kameralnej inwestycji z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,30 m² 11 609,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko U nas! mieszkanie: 2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²27 m² 1 242 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 665 000 zł125,69 m² 13 246,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 125 m , zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodzinnym oraz komforcie codziennego użytkowania. Wnętrze po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł225 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Gdyni Orłowo - blisko morza, w otoczeniu ciszy i zieleni! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o łącznej powierzchni ok. 225 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł158,89 m² 15 041,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Gdyni Redłowo - bardzo blisko do morza! Idealnie nadaje się pod inwestycje! 10 minut od morza! Na nieruchomość składają się: poddasze: o powierzchni: 47,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Gotowe mieszkanie pod klucz - wchodzisz i mieszkasz od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów! **w cenie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,86 m , zlokalizowanego w Gdyni - Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 138 m2, położony na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z czterech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł61,10 m² 23 895,25 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni. Ta nieruchomość jest doskonałą inwestycją zarówno pod kątem wynajmu, jak i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 440 000 zł19 840 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Wiczlino. Działka inwestycyjna, wielofunkcyjna! Dla działki uchwalono następujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego: uchwałą Nr XXVI/549/12 Rady Miasta Gdyni z dnia 19 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 102 zł27,16 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Lokalizacja - morze, las i miasto w jednym miejscu kilka minut spacerem do terenów zielonych Kępa Redłowska sąsiedztwo słynnego Klifu.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²106 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy zlokalizowany w Gdyni- pogórze. Komfortowy dojazd, budynek widoczny od ruchliwej ulicy Unruga. Teren posesji jest ogrodzony, miejsca parkingowe znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 412 700 zł165,56 m² 8 532,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

64,05 zł/m²58,95 m² 3 775 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany na parterze biurowca wysokiej klasy przy ulicy Śląskiej. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, zalecza socjalnego oraz toalety. Łączna powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328,16 m² 13 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna część domu na sprzedaż o pow.całkowitej 328,16m2 / 277,8m2 użytkowej w Gdyni w Orłowie. 3/4 domu z dodatkowym domkiem o pow.34,9m2 na wspólnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

873 000 zł38 m² 22 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu niepowtarzalny apartament w inwestycji Piotra 4, która powstaje tuż przy gdyńskim nabrzeżu, przy ul. Św. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł43,70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony na Pogórzu przy ulicy Abrahama (tuż obok ul. Pułkownika Dąbka). Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł114,88 m² 15 659,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament W sercu gdyni - luksus I prestiż blisko morza Lokalizacja premium | Ekskluzywna rezydencja | Ponad 114 m przestrzeni | Blisko plaży i Śródmieścia | Smart Home.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł377 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną powierzchnię budynku 377 m2, składają się.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł53,10 m² 16 101,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni położone w spokojnej części Kamienna Góra ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Świetna lokalizacja pierwsza lina zabudowy pasu nadmorskiego, 300.

Szczegóły ogłoszenia

10 521 zł501 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala wysokiego składowania 501-527 m2 Gdynia Hutnicza Szukasz funkcjonalnej przestrzeni magazynowej w strategicznej lokalizacji portowej? Ta hala w Gdynia przy ul. Hutniczej to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł390 m² 12 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij