dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

135 zł/m²60 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 60m2 dla 6 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł345,30 m² 9 986,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Najważniejsze atuty: - lokalizacja dobrze skomunikowana pod względem dojazdu do całego Trójmiasta - dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów - jasne, wysokie i przestronne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, wygodne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w pobliżu Bulwaru Nadmorskiego, kortów, plaży i leśnych ścieżek spacerowych. Niewielka odległość do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 zł51,16 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 699 000 zł246,83 m² 6 883,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:104 m²

Lokal handlowo-usługowy + 2 mieszkania! *idealne miejsce pod twoją działalność* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

44,92 zł/m²59 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Gdynia śródmieście 59m2 Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinet ,pracownię lub inną działalność, powierzchnię użytkową w Centrum Gdyni ,ul. 10-lutego w biurowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł328 m² 11 277,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,87 m² 10 878,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowany lokal o powierzchni 45,86 m2 znajduje się w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Budynek wyróżnia się unikalną architekturą w stylu loftowym, która doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 470 zł70,89 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 71 m | Przestronny taras 28 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 zł260 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna powierzchnia wystawienniczo-magazynowa ok. 260m2 usytuowana w Gdyni przy ul. Hutniczej. Witryny od strony ulicy. Wjazd z poziomu 0. Segmentowa brama wjazdowa o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55,98 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 54,1m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1970r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

89,98 zł/m²162,14 m² 14 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 162,14m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł279,60 m² 6 258,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom szeregowy (segment skrajny) | Gdynia | pow. użytkowa 208,7 m | pow. całkowita: 279,6 m I działka 254 m Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment skrajny).

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł73,20 m² 13 633,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację, historię i wygodę życia w centrum? Atuty: - świetna lokalizacja - klimatyczna kamienica z charakterem - winda - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

124,84 zł/m²144,18 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 144,18 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 446 zł40,82 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 420 446 zł (10 300 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,80 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 750 zł53,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,18 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sucha

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 620 160 zł8 188 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8188 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: - rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa - Mnóstwo zieleni w okolicy - Miejsca parkingowe przed blokiem - Bliskość centrum - Świetna komunikacja miejska mieszkanie: na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł449,23 m² 4 429,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Skrajny szereg (zawierający ponad 20 pomieszczeń) podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł45,90 m² 32 026,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe Kolibki Inwestycja Premium od Invest Comfort Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 740 zł33,80 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy do sprzedaży nowoczesną kawalerkę o powierzchni 33,8 m , położoną w kameralnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako pewny.

Szczegóły ogłoszenia

35,01 zł/m²40,67 m² 1 424 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 40,67 m2, usytuowany na I piętrze budynku biurowego zlokalizowanego w Porcie Gdynia, przy ulicy Budowniczych. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł75 m² 18 466,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji w Gdyni Redłowo. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdynia Redłowo. 6 piętro z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²86 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal biurowo - usługowy 86 m2 lokal dostępny od zaraz lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 63m2, 2 pokoje z piwnicą, położone w Gdyni na Obłużu, blisko morza i plaży. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 63m2 w Gdyni, ul. Pułkownika.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł219,24 m² 7 069,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż przestronny, segment środkowy przy ul. Jowisza w Gdyni-Chwarzno-Wiczlino o powierzchni całkowitej 219m , który łączy nowoczesny standard z przytulną, rodziną atmosferą.

Szczegóły ogłoszenia

11 520 zł640 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia: przestrony magazyn w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,90 m² 13 292,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam do zaoferowania mieszkanie W stanie idealnym w większości umeblowane przy Ul Gryfa Pomorskiego na os. Fikakowo Dogodny układ pomieszczeń 2 niezależne pokoje, z dużą osobną.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia, orłowo (nowe orłowo) Bliskość morza i plaży | Prestiżowa lokalizacja | Sąsiedztwo lasu | Balkon | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 918 zł47,55 m² 25 886,81 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaoferowania Państwu do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60,80 m² 9 029,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 60,80 m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Szafranowej na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa: 60,80 m2 (bez uwzględnienia skosów).

Szczegóły ogłoszenia

1 739 000 zł138 m² 12 601,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - całe piętro kamienicy o elastycznym układzie, dającym szerokie możliwości aranżacyjne. Nieruchomość: obecny.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł198,50 m² 8 312,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Jeśli szukają Państwo domu wybudowanego z należytą starannością, położonego na cichej, kameralnej ulicy w pobliżu plaży (oksywie) ten dom jest idealny dla Państwa! Zapewne ściany domu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł85,63 m² 7 006,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal z dużym potencjałem - Gdynia Chylonia Na sprzedaż lokal o powierzchni 85,63 m , położony na drugiej kondygnacji budynku w Gdyni Chyloni - w dzielnicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 280 zł67,94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 67,94 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł166,73 m² 9 536,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4