dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia

3 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 027 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

750 938 zł67 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | Miasteczko Nova Fala, gdynia | 66,75 m Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,75 m w inwestycji Miasteczko Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 700 000 zł240 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej z dużym, słonecznym ogrodem, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Dąbrowie, przy ul. Poziomkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

1 685 000 zł170 m² 9 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ulicy Wzgórze Bernadowo, będącym częścią gdyńskiej dzielnicy Mały Kack. Lokalizacja domu pozwala na szybki dojazd do centrum Gdyni (niedaleko dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

959 433 zł82 m² 11 664,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 82,25 m w nowoczesnym kompleksie Nowa Dąbrowa wybudowane przez dewelopera Allcon! Osiedle otworzy nowy rozdział samowystarczalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Niemena

Wiczlino,Gdynia

1 499 000 zł97 m² 15 519,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji- z przestrzenią, światłem i nowoczesnym klimatem? Mamy coś dla Ciebie! atuty: prestiżowa inwestycja Fort Forest od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 447 000 zł49 m² 29 530,60 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świetnie zlokalizowany, przestronny apartament, w inwestycji Piotra 6 w Gdyni. Idealny do zamieszkania, również jako second home oraz do wynajmu krótko lub długoterminowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 34,37 metra kwadratowego znajduje się w spokojnej części Gdyni, z bardzo dobrą komunikacją z resztą miasta. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 229 000 zł290 m² 7 686 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Lokalizacja: mały Kack znajduje się niedaleko morza, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do pięknej, piaszczystej plaży i nadmorskich spacerów. W okolicy znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Leszczynki,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 472 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Komfortowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

699 000 zł47 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie na kameralnej inwestycji Mała Chylońska - 2025r. Wnętrze zostało dopiero co wykończone, zapraszam na pierwsze prezentacje! Najważniejsze atuty: wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni45 m2, składające się 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon: kanapa, stolik kawowy, stół, 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w kamienicy, w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 37 metrów kwadratowych. Świetna lokalizacja, duży potencjał aranżacyjny, idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

649 000 zł57 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,01 m , położone przy ul. Przebendowskich 13 w Gdyni w kameralnym budynku czterolokalowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

770 000 zł65 m² 11 846,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 45 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajme pól domu Bezczynszowego - 76 M2, ogrodzony Z miejscem postojoym na posesji Idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz ciszę. Kameralny budynek wśród niskiej zabudowy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

510 000 zł63 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , mieszczące się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Gdyni Obłuże. Cena nieruchomości wynosi 510.000 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno,Gdynia

599 999 zł60 m² 9 945,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Uwaga! promocja do 01.11.2025r.! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się części Gdyni - na osiedlu Sokółka III (Gdynia - Chwarzno), w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę, 38m z tarasem 12m i miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią, holu i łazienki. Jest świeżo po remoncie. Posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Porazińskiej

Wielki Kack,Gdynia

649 000 zł56 m² 11 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z ogródkiem 150 m2 (gdynia Karwiny). Mieszkanie: ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Pogórze Górne,Gdynia

739 000 zł60 m² 12 266 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż prezentujemy Państwu piękne nowoczesne mieszkanie w Gdyni na Pogórzu przy ulicy Żelaznej 12. Mieszkanie: * Salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon (23,80m2) * Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Karwiny,Gdynia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem, gdynia Karwiny. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na parterze w kameralnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

595 000 zł50 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Stan prawny: pełna własność. Oferuję umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą o fantastycznym układzie pomieszczeń. Układ: - komfortowy przedpokój, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mariacka

Kamienna Góra,Gdynia

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kamienna Góra, lokal usługowy usytułowany na parterze z osobnym wejściem, o powierzchni 50 m2, prestiżowa lokalizacja, idealne miejsce pod np. salon beauty, czy gabinet lekarski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

365 000 zł28 m² 13 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka z aneksem sypialnym w Gdyni ul. Dreszera - idealna lokalizacja, - mieszkanie słoneczne, - loggia. Mieszkanie: mieszkanie (27,5 m2) składa się z salonu, z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł45 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku w Gdyni Redłowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44,6mkw i mieści się na trzecim piętrze. Ponadto, należy do niego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie , 2 niezależne pokoje, 39m dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. W skład mieszkania wchodzi: salon z balkonem Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż do własnej aranżacji o pow. 63m2 w Gdyni na Obłużu w dogodnej lokalizacji. Oferta idealna dla osób ceniących przestrzeń i bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno,Gdynia

599 999 zł60 m² 9 945,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Uwaga! promocja do 01.11.2025r.! Mieszkanie obecnie jest dwupokojowe, istnieje możliwość aranżacji trzeciegi pokoju o powierzcgni około 6m2 z obecnej kuchni. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań Najemcą mieszkania, które zlokalizowane jest w zielonej części miasta! Osiedle regatta to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który powstał na granicy dwóch dzielnic Obłuża Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

759 000 zł66 m² 11 473,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie W centrum gdyni - kamienna góra 66 m | 3 pokoje | kilka minut spacerem do plaży i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 990 000 zł244 m² 12 254,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom o powierzchni użytkowej 244m2 z tarasami 60m2 , ogrodem , garażem i miejscami parkingowymi. powierzchnia całkowita 326 m2, (dodatkowo taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wtulone W zieleń Gdynia Mały Kack | zieleń za oknem | Bardzo dobry standard | ustronny taras od słonecznej, południowo - zachodniej strony świata | 2 miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Amona

Chwarzno,Gdynia

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym z niezaleznym wejsciem.Dwupoziomowe parter pokoj dzienny z otwarta kuchnia i lazienka ,na pietrze sypialnia.Posiada z dostepem tylko z tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 250 zł26 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w samym sercu Gdyni usytuowana na 4 piętrze budynku z 2024 roku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! 2 pokoje I wysoki standard I blisko komunikacji I jasne I pierwsze piętro Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu od strony wschodniej, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne