dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Obłuże

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal o pow.25m2 w Gdyni na Obłużu. Lokal znajduję się na parterze. Istnieje możliwość zrobienia witryny. W skład lokalu wchodzą pomieszczenie główne. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,30 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokoje, nie wymaga remontów, w dobrym stanie technicznym, ze słonecznym balkonem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł69 m² 13 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

NA sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny W gdyni na ulicy jantarowej 20 z obszernym tarasem mieszkanie: na sprzedaż Apartament zlokalizowany na wysokości III kondygnacji w budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 925 m²

Gdynia, budynek biurowo - techniczny, 844 m2, sprzedam, 1 950 000 zł. Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia obłuże ul. Unruga opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Unruga w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój, powierzchnia mieszkania: 60.2m, stan.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,80 m² 8 997,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w enklawie w Gdyni Obłużu, budynek położony wśród zieleni, równocześnie w pobliżu szkoła, przedszkole, zaplecze sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3- pokojowe, usytuowane w Gdyni- obłuże. Spokojna okolica zlokalizowanej w pobliżu morza. W bliskim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura, m.in. szkoła, uczelnia,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 73 m2, przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, w szczególności gabinetu stomatologicznego lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie o pow. ok. 63,7 m2 na pierwszym piętrze budynku 2- piętrowym (z lat 50-tych). Mieszkanie do remontu/odświeżenia, składa się z 2 samodzielnych pokoi, osobnej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal położony W gdyni obłużu przy ul. ADM. Unruga lokal: do wynajęcia posiadam parterowy lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 40 m2. Lokal jest w stanie dobrym, od lat.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcam do zapoznania się z ofertą lokalu na sprzedaż o powierzchni 110m2, zlokalizowanego w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: * Dwa poziomy lokalu dają potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł67 m² 9 701,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 położone w Gdyni Obłużu przy ul. Sucharskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,40 m² 8 400,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta premium | ogrody tesoro mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m z imponującym ogrodem aż 290 m - w pełni wykończone, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atuty: w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd na gwarancji, kuchnia na wymiar - gotowe do zamieszkania od zaraz Świeżo po remoncie generalnym, remont zakończony w II połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 824 zł64,23 m² 13 417,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 4 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56 m² 10 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 ooddzielnych sypialni łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,60 m² 10 504,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w pepper house wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W gdyni - obłuże | słoneczne | gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,83 m² 17 744,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: kameralny budynek o wyjątkowej architekturze i historii - inwestycja w miejscu dawnego Kina Marynarz Doskonała lokalizacja - Gdynia Obłuże, dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,60 m² 8 460,08 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdyni Obłużu. W pobliżu zaplecze sklepów, przychodnia, szkoła, przedszkole i komunikacja miejska. Lokal o powierzchni 52,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 54 m z witryną, usytuowany na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku. Nieruchomość znajduje się w miejscu o bardzo dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Unruga w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,17 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni ul. Unruga 43d Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Dobrze skomunikowane osiedle, tuż obok przystanek autobusowy, estakada.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł246,83 m² 6 883,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajęty lokal handlowo-usługowy + 2 mieszkania! *idealne miejsce pod twoją działalność* lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

20,48 zł/m²293 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną przy głównej ulicy o pow. 293m2 w Gdyni na Obłużu. Dwa wejście do lokalu, jedno od ulicy głównej- płk.Dąbka, kolejne od podwórka. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

52,45 zł/m²132,70 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 137 m2, położony w strategicznej lokalizacji na terenie stacji paliw "pod Żaglami". To idealna propozycja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,80 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na wysokim parterze. Lokal posiada bardzo ustawny, wygodny układ pomieszczeń, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł360 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom o przemyślanym i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położona w Gdyni Oksywiu. Idealne miejsce do zamieszkania jak i na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,86 m² 7 813 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Uwaga zdjęcie główne przedstawia wizualizację możliwości aranżacji salonu Mieszkanie bezczynszowe 95,86 m z balkonem - Gdynia, ul. Krawiecka Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł700 m² 998,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gdynia obłuże homfi ma zaszczyt przedstawić świetnie zlokalizowaną nieruchomość gruntową na sprzedaż. Bardzo dobra lokalizacja: nieruchomość gruntowa na planie prostokąta położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł345 m² 8 405,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:705 m²

Lokalizacja: dom w Gdyni przy ulicy Turkusowej 14 w ślepej odnodze drogi. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij