dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 825 ogłoszeń

1 180 000 zł43,89 m² 26 885,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł110 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110 m2, położony w jednym z budynków kompleksu. Apartamenty na Polanie w Gdyni. I poziom: - salon (ok.33m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W dzielnicy gdynia dąbrowa, dostępna od zaraz lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,70 m² 11 515,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł50 m² 39 800 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sea towers - miejsce zamieszkania ludzi sukcesu i marzycieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metraż: 55,30 m | balkon 7,08 m | 1 piętro | 3 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł67,13 m² 25 309,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,80 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 07.04.2026 r. Możliwość oglądania od 02.04.2026 r. Winda. Piwnicy brak. Balkon z widokiem na las. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia - lodówka z zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort. Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,40 m² 11 305,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na ul.Śląskiej 72, przestrzeń wymagająca remontu, z ogromnym potencjałem. Lokal na 4 piętrze w bloku z roku 1965 w bezpiecznej, zabudowanej od ulicy przestrzeni. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł79,58 m² 18 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate prezentuje mieszkanie z dużym ogrodem, położone w spokojnym otoczeniu, z gotowym i starannie wykończonym wnętrzem. Lokal o powierzchni 79,58 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł53,71 m² 27 909,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W imieniu Freedom Nieruchomości mam zaszczyt zaprezentować prestiżowy apartament Invest Komfortu Gdynia Kolibki, ul. Bernadowska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament wybudowany w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF. Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 500 zł38,93 m² 10 416,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 2 pokojowe mieszkanie (38,93 m2) w promocyjnej cenie 405 500 zł (489 500 zł). Główne atuty: - odbiór w maju, - pakiet smart home, pakiet eko i pakiet antysmogowy, - ładowarki do.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł67,13 m² 23 759,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard | duży taras | możliwość wydzielenia trzeciego pokoju | miejsce postojowe + komórka lokatorska | gdynia śródmieście atuty - centrum Gdyni - mieszkanie gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł106 m² 19 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 000 zł43 m² 13 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Gdyni Obłuże - Twój nowy komfortowy dom! Szukasz nowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Nowa inwestycja w Gdyni Obłuże to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,35 m² 26 601,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75,76 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w samym centrum gdyni mieszkanie na wynajem o powierzchni 75,76m2. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij