dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 173 ogłoszenia

699 000 zł60,03 m² 11 644,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,03 m , położonego na 8. piętrze w dzielnicy Gdynia Karwiny. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł114 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł59,64 m² 9 792,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Gdynia Śródmieście ul. Śląska | 59,64 m Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

679 000 zł69 m² 9 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na cenionym osiedlu Sokółka 2 w Gdyni. Idealna propozycja dla osób szukających klimatycznych wnętrz z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament z ogrodem - Gdynia Redłowo, ul. Miłosza Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 97,81 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 099 zł43,18 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,18 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,06 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: gdynia, mały Kack, bernadowo Powierzchnia: 60,06 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 3 (budynek z windą) balkon/taras: ok. 8 m Komórka lokatorska: ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł71,80 m² 16 699,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m , położone w nowoczesnej inwestycji Solano, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,69 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Kaskada Redłowską świetna komunikacja miejska. W pobliżu znajduje się: plaża Redłowska ( 1,8 km) , Centrum (1.9 km )oraz Stadion Miejski w Gdyni ( 1,3 km). Na miejscu zapewniono.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł42,52 m² 12 111,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kamienica z 1936 r., prywatny ogródek i las za oknem - Gdynia, Działki Leśne. Idealne miejsce do życia oferujące unikalne połączenie miejskiej wygody z bezpośrednim kontaktem.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51,03 m² 14 677,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,03 m2, mieszczące w budynku usytuowanym w Śródmieściu Gdyni. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł27,03 m² 12 541,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka, o powierzchni 27,03 m2, mieszcząca w budynku usytuowanym w Gdyni Leszczynki, przy ul. Opata Hackiego. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł44,89 m² 26 286,48 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament przy ul. Św. Piotra 6 | Gdynia Centrum Nowoczesny apartament w prestiżowym budynku z 2023 roku opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,80 m² 11 892,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Hot oferta! tylko W pepper house! Na sprzedaż: przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe - Gdynia Fikakowo, - 95 m (pow. całkowita) Nowoczesna przestrzeń dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,55 m² 12 176,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Gdyni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, centrum miasta, widok na zieleń wyremontowany budynek z windą funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 12 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę 70m2 mieszkania w Gdyni na Pogórzu Dolnym. Największą zaletą takich miejsc jest spokój oraz brak zgiełku pod oknem. Doskonałe miejsce na rekreację i odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, garderoba, łazienka z wc, przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł97,60 m² 11 782,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Gdyni Małym Kacku, w budynku wielorodzinnym wybudowanym w 2002 roku. Mieszkanie powstało w wyniku połączenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł63,10 m² 9 508,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Najniższa cena W okolicy - 3 pokoje Z potencjałem na karwinach! lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się przy ul. Kruczkowskiego w Gdyni (dzielnica Karwiny). Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł68,62 m² 10 201,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ulica Kameliowa zalety : 2 minuty do przystanków zkm około 4 km do stacji pkm Karwiny szybki dojazd do obwodnicy i Trasy Kaszubskiej osiedlowa ulica w pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł106 m² 11 216,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perełka na Fikakowie - Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77,18 m² 14 239,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny, 4-pokojowy Apartament z pokojem kąpielowym oraz sauną w Stylu Hampton z rozpościerającym się pięknym widokiem na ogród oraz oczko wodne Osiedle Ogrody Tesoro Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

745 875 zł61,39 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

<!-startfragment-> 3-pokojowe mieszkanie 61,39 m - Nowa Dąbrowa, gdynia (stan deweloperski) Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,39 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

804 045 zł48,73 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni Małym Kacku Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 50 000 zł. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł116,40 m² 11 082,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny usytuowany na I piętrze w budynku szeregowym usługowo-mieszkalnym w doskonałej lokalizacji centrum Gdyni Chyloni ulica Kartuska. Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie, na sprzedaż mieszkanie w którym zostanie przeprowadzony kapitalny remont pod klienta. Atuty: największym i niepodważalnym atutem nieruchomości jest jej widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.