dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 168 ogłoszeń

733 000 zł54,50 m² 13 449,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Niepowtarzalna oferta dla wymagających inwestorów! Na sprzedaż przestronne, 54,5 m mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i malowniczej lokalizacji Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana, przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,16 m² 14 019,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia przytulnego, dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 39 m w spokojnej, zielonej dzielnicy Gdyni. Lokal idealnie łączy funkcjonalność z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,90 m² 13 363,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Orzeszkowej 11 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - na Wzgórzu Św.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,45 m² 21 336,76 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,45 m2 znajdująca się w centrum Gdyni, co czyni ją idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W niedalekiej odległości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

619 000 zł60,01 m² 10 314,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i rodzinnej części Gdyni - Pogórzu Górnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Gdynia Mały Kack | Spokojna okolica atuty nieruchomości - Atrakcyjna lokalizacja Gdynia Mały Kack, - spokojna i cicha okolica z bogatą infrastrukturą, -.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,90 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Forest | Gdynia Chwarzno-Wiczlino atuty nieruchomości: - 2-pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym ogródkiem, - prestiżowe osiedle Fort.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70,04 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Warszawskiej 55 w Gdyni, w dzielnicy Działki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45,62 m² 12 691,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł36,62 m² 13 899,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chylonia | 10 minut do skm | Idealne dla pary lub singla | Wysokie piętro Oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,62 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,60 m² 12 483,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego, położonego na wysokim parterze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,31 m² 11 699,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,30 m² 12 725,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka Zielenisz cenione za ciszę, kameralną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,55 m² 13 182,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie z tarasem i ogrodem 80 m2. Pogórze z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

482 000 zł39 m² 12 358,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45,41 m² 12 750,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w sercu Gdyni - blisko plaży i terenów zielonych - Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Górna 20 sprzedaż bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71 m² 16 478,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł104 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,19 m² 10 660,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Sucharskiego w Gdyni, dzielnica Obłuże Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości mieszkanie po generalnym remoncie wysoki standard wykończenia gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ 3 pokoi duży balkon II piętro pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 60,01m2 w Gdyni na Cisowej. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym wieżowcu z 1984r., na 10-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Widnej w Gdyni, w dzielnicy Witomino. To propozycja dla osób, które szukają przytulnego i dopracowanego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,55 m² 12 176,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Gdyni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na - kwatery pracownicze , Centrum Gdyni ul. Plac Kaszubski. Bardzo dobra lokalizacja zarówno ze względów komunikacyjnych - łatwy dojazd komunikacją miejską do całego Trójmiasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,70 m² 11 163,31 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni ul. Skwer Kościuszki 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,7 m , położone na 4. piętrze budynku w prestiżowej lokalizacji Skwer.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.