dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

1 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

819 900 zł44 m² 18 634,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

1 120 000 zł110 m² 10 200,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i kominkiem | Gdynia ul. Spokojna Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 603,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w wieżowcu z nową windą. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

419 000 zł33 m² 12 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie Z balkonem I piwnicą | 32,8 M | gdynia karwiny, ul. Kruczkowskiego Szukasz własnego kąta w Gdyni gotowego do zamieszkania od zaraz. Jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bernadowo,Gdynia

1 590 000 zł90 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

899 999 zł98 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

435 000 zł46 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze w Gdyni Oksywiu. Lokal składa się z dwóch pokoi (20 m i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

475 000 zł51 m² 9 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,56 m znajduje się na parterze w bloku przy ulicy Helskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu, - dwóch sypialni, - osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł53 m² 10 551,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta wyłącznie w dk estate! Spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,6 m , położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

717 000 zł67 m² 10 701,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na sprzedaż, gdynia Działki Leśne, warszawska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży aktualnie 2-pokojowego mieszkania o pow. 67 m2 położonego przy samym Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 070 000 zł59 m² 18 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,93 m z tarasem ok. 19,3 m , zlokalizowane na osiedlu Orłowska Bryza przy ul. Świerkowej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 999 zł80 m² 14 280,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogrodami w dobrej lokalizacji! mieszkanie: ten apartament to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z elastycznym układem dopasowanym do zmieniających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

530 000 zł46 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46 m2 przy ul. Wiejskiej (gdynia Leszczynki). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem francuskim, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

U nas Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie Nowa niższa cena 399 000 zł bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 419 000 zł Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

529 000 zł60 m² 8 815,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las przy ul. Kcyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem i pięknym widokiem na las, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

475 000 zł46 m² 10 366,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

535 535 zł44 m² 12 187,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[pogórze] Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. W pełni wyposażone. Duży ogródek. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

450 000 zł63 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację przestronnego trzypokojowego mieszkania położonego na parterze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

780 000 zł51 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Mały Kack, ul. Leśna Lokalizacja: dzielnica: gdynia - Mały Kack Ul. Leśna - spokojne, zielone otoczenie Osiedle strzeżone, monitorowane, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Gdyni przy ul. Wolności (działki Leśne). Atuty - widok na morze z kuchni i balkonu, - hala garażowa i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

400 000 zł43 m² 9 248,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwa pokoje W gdynia chylonia, 5 min. Pieszo do skm! lokalizacja Nieruchomość umiejscowiona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta - Gdyni Chylonia. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 299 000 zł86 m² 15 069,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta pięknego apartamentu W prestiżowej lokalizacji gdyni, w samym sercu miasta. Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną propozycją 4-pokojowego, stylowego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

750 000 zł72 m² 10 363,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Nowoczesny komfort i funkcjonalny układ To mieszkanie od razu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

630 000 zł55 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz nietuzinkowej oferty to musisz zobaczyć to mieszkanie. Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 55,3 m , przy ul. Stoigniewa (gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Pogórze,Gdynia

531 531 zł44 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Osiedle Morskie. W pełni wyposażone. Duży ogródek. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Redłowie przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

549 000 zł49 m² 11 301 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy pck w Gdyni, dzielnica Witomino Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży salon otwarty na kuchnię z wyjściem na balkon, otwarta sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | blisko skm Mieszkanie Spółdzielcze Własnościowe, możliwy zakup przez obywateli spoza ue. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w samym centrum Gdyni - idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego projektu. Funkcjonalne 3 pokoje stanowią doskonałą bazę do stworzenia komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kartuskiej w Gdyni Chyloni. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 532,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, w pełni umeblowany apartament 3-pokojowy | 73,82 m | Mały Kack Przedstawiam wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia, kameralną zabudowę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2010r. przy ul. Morskiej (grabówek). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Gdyni - Pustki Cisowskie. Lokal idealny dla osób ceniących.