dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Gdynia - Sprzedaż i najem

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 370 000 zł89,43 m² 26 501,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni 89,43 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni - Kamiennej Górze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie (59 m ) położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej mieszczące się na 2 piętrze budynku. Budynek Zadbany budynek mieszkalny. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,20 m² 9 102,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości: na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku przy ul. Unruga w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,50 m² 9 887,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł42,50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

mieszkanie 3 pokoje z kuchnią w pełni wyposażoną .Klimatyzacja,ogrzewamie miejskie.Opłaty licznikowe za energię elektryczną ,zimną i ciepła wodę + opłata za wywóz śmieci. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł102 m² 12 539,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie, bezpośrednio od pierwszego właściciela, w którym przestrzeń i światło słonecznych promieni przez cały dzień, pomagają się wyciszyć, uspokoić po dniach.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,24 m² 9 938,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w centrum Gdyni, blisko skm. Idealnie położenie w Śródmieściu Gdyni, blisko Szybkiej Komunikacji Miejskiej (skm), kawiarni, restauracji, sklepów a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z ładnym widokiem, gotowe do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. piętrze (mieszkanie środkowe, nie na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,17 m² 10 919,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 73,17 m , położonego przy ul. Korzennej 11 w Gdyni, w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł103,41 m² 11 411 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupoziomowe 103 m | 4 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

518 000 zł43,23 m² 11 982,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w naszej ofercie! Kupujący zwolniony z pcc! Wiczlino Ogród - dosłownie! Komfortowy apartament w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni. Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

729 000 zł62,31 m² 11 699,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las! Idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł51 m² 11 549,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: -świetna lokalizacja w sercu Gdyni, -miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie najmu, -w pełni wyposażone mieszkanie, -funkcjonalny układ idealny dla pary, -3.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36 m² 18 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie | Ścisłe centrum Gdyni | Blisko morza Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej, w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł94,30 m² 12 725,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, położone w Gdyni Chwarznie w spokojnej, zielonej części Gdyni - osiedle Sokółka Zielenisz cenione za ciszę, kameralną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67 m² 22 239 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł32,40 m² 14 783,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,19 m² 10 660,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Sucharskiego w Gdyni, dzielnica Obłuże Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości mieszkanie po generalnym remoncie wysoki standard wykończenia gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ 3 pokoi duży balkon II piętro pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,55 m² 12 176,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Gdyni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.