dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł59,64 m² 9 792,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Gdynia Śródmieście ul. Śląska | 59,64 m Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 089 116 zł56,14 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To nadmorskie apartamenty powstające w samym sercu Gdyni, łączące prestiż lokalizacji z codzienną wygodą. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 507 zł34,67 m² 12 734,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł59,10 m² 10 998,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W magic house! Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z windą - Gdynia Oksywie, 59,10 m - słoneczne, 3 niezależne pokoje! Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

529 900 zł49,84 m² 10 632,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,35 m² 26 601,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł99 m² 20 191,92 zł/m²

 

Piętro:4/31

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Atuty: - metraż: 99 m - Dla kogo: rodzina, inwestor, pod wynajem premium - Dwie loggie o łącznej powierzchni 14 m - Podłoga - drewno egzotyczne jatoba, zabudowa Rustica, sprzęty Siemens -.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3pokojowe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie przy ulicy Nasypowej. Budynek z 2021r. położony w pobliżu portu w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75,76 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w samym centrum gdyni mieszkanie na wynajem o powierzchni 75,76m2. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł49 m² 30 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pięknie wykończony apartament z ogródkiem - inwestycja Nowe Kolibki Invest Komfort. Doskonale miejsce do zamieszkania - prestiżowa lokalizacja - standard wykończenia! apartament: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 085 460 zł100,42 m² 40 683,73 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 922 zł46,10 m² 18 197,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122,30 m² 16 345,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament z dwoma tarasami i ogrodem na prestiżowym osiedlu Bernadowo, gdynia Mały Kack Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 122,3 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 986 zł45,78 m² 28 418,22 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł75,42 m² 16 899,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 000 zł74,44 m² 11 337,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 74,44 m , zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 438 509 zł93,60 m² 15 368,69 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,47 m² 19 234,51 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. Atuty nieruchomości: prestiżowy apartamentowiec z 2021 roku Duża.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,20 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane na osiedlu Horyzonty Gdyni, ul. Dembińskiego. Najem okazjonalny, długoterminowy - mieszkanie dostępne od 1 czerwca mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,53 m² 18 085,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem narożnym Zielona Laguna Wzgórze, gdynia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.