dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52,30 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł87,28 m² 34 257,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Sprzedaż bez pcc. Prestiżowy apartament z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 87,28m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem Gdynia Obłuże, ul. Boisko Powierzchnia: 45 m Piętro: 4/4, z pięknym widokiem na bazę kontenerową i statki Budynek: z 1971 r., ocieplony, klatka po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł40,80 m² 23 284,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z widokiem na morze! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdyni - przy prestiżowym Skwerze Kościuszki. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,45 m² 9 905,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdynia Chylonia Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Zamenhofa w Gdyni - Chyloni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

,kaskada redłowska' atrakcyjny apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem,gotowy do wprowadzenia lub najmu. Nowoczesny apartamentowiec Z całodobową ochroną, cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł43,89 m² 26 885,40 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup tej nieruchomości jest dobrym celem inwestycyjnym. Gdynia to dynamicznie rozwijające się miasto, co może oznaczać potencjalny wzrost wartości nieruchomości w przyszłości. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł71,80 m² 16 699,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m , położone w nowoczesnej inwestycji Solano, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W dzielnicy gdynia dąbrowa, dostępna od zaraz lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,70 m² 11 515,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70mkw w Gdyni przy ul. Waleriana Szefki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł50 m² 39 800 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sea towers - miejsce zamieszkania ludzi sukcesu i marzycieli,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dogodnej lokalizacji: gdynia, obłuże, ul. Płk. Stanisława Dąbka 167 B. Oferta skierowana jest do klienta indywidualnego, ale ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

550 000 zł51,13 m² 10 756,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 51,13 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł80,90 m² 13 164,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami! Widok na Zatokę - Witawa! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 80,90m2 zlokalizowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł67,13 m² 25 309,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: doskonała lokalizacja Gdynia Śródmieście, propozycja idealna zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na wynajem krótko i długoterminowy. Lokalizacja: inwestycja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,80 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 07.04.2026 r. Możliwość oglądania od 02.04.2026 r. Winda. Piwnicy brak. Balkon z widokiem na las. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia - lodówka z zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort. Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,40 m² 15 536,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, gdynia - Karwiny. Lokalizacja: ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,90 m² 11 626,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 7. piętrze przy ul. Wielkokackiej 14. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,40 m² 11 305,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na ul.Śląskiej 72, przestrzeń wymagająca remontu, z ogromnym potencjałem. Lokal na 4 piętrze w bloku z roku 1965 w bezpiecznej, zabudowanej od ulicy przestrzeni. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m zlokalizowane na 2. piętrze budynku z windą na Gdyńskim Obłużu. Lokal idealny dla rodzin, osób szukających przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł64 m² 13 203,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Doskonałe dla inwestora - 10 min do plaży - 10 min skm Mieszkanie doskonałe pod inwestycję - 3 osobne pokoje - jeden z balkonem, 2 łazienki, oddzielna kuchnia! Do tej pory mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł67,13 m² 23 759,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu Awanport, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł37 m² 10 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. Strażackiej atuty nieruchomości: - lokal po remoncie, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł122,50 m² 15 502,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Kamienica wybudowana w 1936 roku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.Winda.Cała powierzchnia znajduje się na jednej kondygnacji. Mieszkanie jest dwustronne. Do remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł67,13 m² 23 759,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard | duży taras | możliwość wydzielenia trzeciego pokoju | miejsce postojowe + komórka lokatorska | gdynia śródmieście atuty - centrum Gdyni - mieszkanie gotowe do wprowadzenia -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł36,01 m² 10 552,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W biurze magic house nieruchomości Mieszkanie dostępne od zaraz! Witam serdecznie, oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 36.01m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 661 zł66,23 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł49 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie W centrum gdyni | siłowania | miejsce postojowe | komórka lokatorska | blisko plaży I mariny inwestycja: inwestycja Świętego Piotra 6 to nowoczesny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł106 m² 19 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.