dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

1 599 000 zł97 m² 16 484,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament z ogrodem, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowie, na pograniczu Sopotu. Gdynia Orłowo, tu wszystko jest w zasięgu krótkiego spaceru - eleganckie restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: oksywie jest dzielnicą Gdyni, położoną w północnej części miasta - na granicy Gdyni, kosakowa i Babich Dołów. W pobliżu odbywa się coroczny, kultowy festiwal "open'er".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

619 000 zł52 m² 11 790,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja: gdyńska Kamienna Góra jest prężnie rozwijającą się dzielnicą i najbardziej pożądaną lokalizacją miasta, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo - usługowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

500 000 zł46 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91m2, położone wśród bloków o podobnej architekturze. Zespół budynków współtworzy ciche i spokojne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 250 000 zł82 m² 27 452,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe Orłowo to nowoczesne osiedle firmy Invest Komfort, kameralna strefa mieszkalna trzy- i czterokondygnacyjnych budynków idealnie wkomponowujących się w nadmorskie otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow.44m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu. Budynek Hossy z windą z 2017r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

450 000 zł51 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku przy ul.Sopockiej o pow.62,62m2. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania o pow. 61 m2, położonego tylko 4 min samochodem od Śródmieścia Gdyni. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

689 000 zł49 m² 14 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferujemy gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 48,82m2, usytuowane w Gdyni Redłowie, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

909 000 zł90 m² 10 156,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta prywatna bez pośredników. Serdecznie polecamy słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89.5 m2 z 126 metrowym ogrodem, które znajduje się w spokojnej gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kormorana

Wiczlino,Gdynia

885 143 zł142 m² 6 246,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w ofercie mieszkania i domy w całym Trójmieście, różne metraże, ceny, lokalizacje, także zawsze znajdziemy coś dla Ciebie. Napisz wiadomość co Cię interesuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

480 000 zł51 m² 9 467,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Goska

Wielki Kack,Gdynia

1 180 000 zł110 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

W zielonej części dzielnicy Wielki Kack, nieopodal Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, znajduje się wygodny dom o powierzchni 110 m2 posadowiony na działce o powierzchni 298 m2. Otocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

629 000 zł59 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ustawne, oryginalne, przestronne dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Chwarzno Sokółka, z dużym ogródkiem i komórką lokatorską. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kalinowa

Pogórze Górne,Gdynia

2 090 zł42 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i tanie w utrzymaniu mieszkanie z ogrodem w Kosakowie blisko Gdyni, blisko morza i plaży. Salon z aneksem, stołem jadalnianym na 4 osoby. Zabudowa kuchni pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

385 000 zł44 m² 8 678,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

___________________rezerwacja__________________ Jeżeli cenisz sobie bliskość przyrody i jednocześnie dostępność życia miejskiego to ta oferta jest dla Ciebie! Świeżo wyremontowane trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

778 000 zł66 m² 11 816,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odnowione mieszkanie w centrum Gdyni (wzgórze Św. Maksymiliana), znajdujące się zaledwie 1 km od Urzędu Miasta , 1,5 km od morza, 300 m od przystanku autobusowego, 1 km od przystanku kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko U nas! Przytulne 4-pokojowe mieszkanie w Gdyni dzielnicy Pustki Cisowskie o pow. 68m2. Budynek zadbany, dobrze utrzymany. Przyjazne otoczenie wokół zieleni i lasu. ***wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Obiektem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Gdyni. To dogodna lokalizacja dla osób uczących się i pracujących. Nieruchomość ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

592 698 zł48 m² 12 353 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,98m2,mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy w cenionej przez Gdynian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

1 126 368 zł81 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3 - Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta - Gdynia Mały Kack "rezydencja Perła Księcia Kiejstuta" - luksusowa Willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

1 071 986 zł77 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 2 - Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta - Gdynia Mały Kack "rezydencja Perła Księcia Kiejstuta" - luksusowa Willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

1 162 297 zł83 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 4 - Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta - Gdynia Mały Kack "rezydencja Perła Księcia Kiejstuta" - luksusowa Willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

698 999 zł67 m² 10 412,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem do pracy, garażem oraz ogródkiem z wiatą grillową. Położone jest ono w miejscowości mosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

657 624 zł50 m² 13 255,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 49.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

804 734 zł63 m² 12 853,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie o metrażu 62.61m2, mieszczące się na parterze trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wielki Kack,Gdynia

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

!3 pokoje+miejsce W hali garażowej+komórka W cenie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

899 415 zł50 m² 18 133,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Udogodnienia: panele fotowoltaiczne, stojaki na rowery, w pobliżu znajdują się lokale usługowe. Przynależności: każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon. Bezpieczeństwo: wideodomofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

892 400 zł46 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zaprszamy do zapoznania Z wyjątkową ofertą! dostępne rózne metraże! Funkcjonalnie i komfortowo Od funkcjonalnych kawalerek, przez mieszkania z ogródkiem do apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Redłowo

Redłowo,Gdynia

3 561 251 zł153 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane mieszkanie w Gdyni Małym Kacku Mieszkanie zlokalizowane na parterze , w nowoczesnym budynku , budynek wyposażony w dwie cichobieżne windy.Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mały Kack,Gdynia

1 690 000 zł132 m² 12 803 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Osiedle Apartamenty Na Polanie | luksusowy apartament - 132 m2 | 3 sypialnie, 3 łazienki, gabinet, garderoba | Ogródek 180 m2 I 2 wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe ( 47 m2 ) z balkonem na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy w gdyńskiej dzielnicy Kamienna Góra. Cena do negocjacji Mieszkanie 2 pokojowe, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty mieszkania - Gotowe do zamieszkania; - duży ogród wraz z tarasem; - doskonała lokalizacja; - bliskość natury. Budynek I lokalizacja Kameralny budynek będący częścią inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

722 800 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na parterze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 2 sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orłowo

Orłowo,Gdynia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 z przynależnym miejscem postojowym w garażu w Gdyni Orłowie, na które składają się : 1 niezależna sypialnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niklowa

Pogórze,Gdynia

255 000 zł48 m² 5 359,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m2, z ogródkiem w Gdyni Pogórzu w budynku czterorodzinnym. Warunki zamiany: zamienię na mieszkanie 3 pokojowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Dwie duże sypialnie (jedna z garderobą) od strony Świętojańskiej, salon.