dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Dwie duże sypialnie (jedna z garderobą) od strony Świętojańskiej, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 153 803 zł82 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Słoneczny apartament na wysoki parterze, kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 3 sypialni doświetlonych od wschodu i południa oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

884 000 zł81 m² 10 913,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

669 900 zł56 m² 11 892,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji i w dobrej cenie! Praktycznie wszystkie sprawy w centrum miasta można załatwić spacerem, a dojście nad morze lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane mieszkanie w Gdyni Małym Kacku Mieszkanie zlokalizowane na parterze , w nowoczesnym budynku , budynek wyposażony w dwie cichobieżne windy.Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 749 000 zł132 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Osiedle Apartamenty Na Polanie | luksusowy apartament - 132 m2 | 3 sypialnie, 3 łazienki, gabinet, garderoba | Ogródek 180 m2 I 2 wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz 2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł95 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamieszkaj w komfortowym apartamencie w zacisznej okolicy w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

467 975 zł41 m² 11 303,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowo interesujące 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni - Witominie. Jest to oferta skierowana zarówno dla rodzin jak i pod inwestycję. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Domek o pow.35m2 w Gdyni w Orłowie. W skład domku wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz przedpokój. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wiczlino Ogród o powierzchni użytkowej 58,4 m2. Ogromnym atutem mieszkania jest prosty układ, który sprawia, że każda przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w centrum Gdyni. Do wynajęcia jest trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 3 maja/stefana Batorego. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Chylonia

Chylonia,Gdynia

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 2h drogi z Gdyni w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

509 000 zł49 m² 10 322,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie Z ogródkiem na granicy dzielnic wzgórze św. Maksymiliana I redłowa mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,31 m2 składa się z przedpokoju z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na port. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane w Gdyni. Dzielnica Oksywie wyróżnia się leśnym i nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Leszczynki,Gdynia

387 999 zł54 m² 7 185,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Gdynia Leszczynki. Jest to perełka mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka w Gdyni na sprzedaż. Posiadamy w swojej ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30m2 w apartamentowcu Witawa na czwartym piętrze. Wystawa okien na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

399 000 zł37 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Patio Róży,Gdynia

699 000 zł65 m² 10 720,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Patio Róży w Gdyni na Chwarznie - Wiczlinie. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

3 300 zł45 m² 73,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pok. mieszkanie o podwyższonym standardzie z ogródkiem i przeszklonym tarasem w Gdyni Orłowo. Budynek w kompleksie nowe orłovo z 2013r. na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Demela

Grabówek,Gdynia

2 950 zł52 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie w pięknej okolicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdyni na Grabówku. Budynek z 2002r. na terenie zamkniętym z windą. Mieszkanie o pow.51,9m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogródkiem, zlokalizowany na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Nowe Orłowo, położonym w sąsiedztwie terenów leśnych, plaży i mola, przy Promenadzie Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wielkim Kacku, w otulinie Parku Krajobrazowego. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla rodziny (przedszkole, szkoła 200 m ) ale i też dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowa lokalizacja to jeden z najważniejszych , a jednocześnie jeden z wielu atutów prezentowanej inwestycji. Osiedle dosłownie graniczące z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł59 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem od zaraz. Gdynia Śródmieście mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie do 6 osób (może być dla pracowników firmy). Centrum Gdyni, atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, starannie urządzonego, z dbałością o najmniejsze detale, z pięknym ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie. Atuty: - cudowny ogródek, - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

420 000 zł37 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 znajdujące się na nowoczesnym osiedlu "na fali" zrealizowanym przez dewelopera Dekpol. Jest to jedno najładniejszych oraz najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - klimatyczne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Wiczlino - Ogród - spokojna okolica i rozwinięta okolica - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworskiego

Meksyk,Gdynia

469 000 zł77 m² 6 085,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Wolnostojący dom z ogrodem, miejscem parkingowym i warsztatem. Nieruchomość o pow. ok 77,07m2 znajduję się w Gdyni na os.Meksyk, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł31 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na najem okazjonalny małe, przytulne mieszkanie o pow. 31,10 mkw. Blisko Akademii mw. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

785 000 zł71 m² 11 056,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Gdynia Zachód to najbardziej dynamicznie rozwijająca się część Gdyni. Miejsce stworzone dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdrowie, sport,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 67 metrów. Bardzo dogodna lokalizacja. Riviera 5 minut spacerem, wsaib 3 minuty spacerem, bardzo łatwy dojazd do centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sokółka Zielenisz Chwarzno-Wiczlino. W pobliżu osiedla znajdują się sklep biedronka, szkoła Podstawowa, plac zabaw, tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

844 308 zł63 m² 13 365,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe, narożne mieszkanie o metrażu 63.17m2, mieszczące się na drugiej kondygnacji trzypiętrowego budynku powstającego w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Cisowa,Gdynia

595 000 zł53 m² 11 131,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w naszej ofercie! Być w mieście i jednocześnie poza miastem. Czy to możliwe? Jak to zrobić? Tak! Odpowiedzią na te pytania jest wyjątkowy apartament w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno-Wiczlino

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu mieszkanie: dwu-poziomowy apartament o powierzchni 100 m2 z tarasem składa się.