dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

660 692 zł65 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skorzystaj z kredytu 2 % , to się opłaca! Zapytaj experta. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura - 0% prowizji. Ponadto brak pcc - 2%. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staniszewskiego

Zielenisz,Gdynia

515 000 zł43 m² 12 004,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,9m2, położone na parterze czteropiętrowego budynku. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje. Cena 2800 zł metraż 44 m2 Opiekun oferty tel. Zapraszam do odkrycia tego urokliwego dwupokojowego mieszkania, które znajduje się w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

483 166 zł42 m² 11 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,06 m2 w Gdyni - Nowa Dąbrowa - w prawdopodobnie najlepszym punkcie układu drogowego Trójmiasta. Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orna

Wielki Kack,Gdynia

840 000 zł134 m² 6 254,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: apartament znajduje się w spokojnej dzielnicy Gdyni, blisko rzeki Kaczej, z panoramicznym widokiem na okolicę, w tym Fikakowo, karwiny i Mały Kack. To miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie z pięknym ogrodem usytuowane na wysokim parterze, blisko centrum Gdyni w dzielnicy Działki Leśne. Mieszkanie składa się z salony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 500 zł45 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Orłowo. Ekspozycja mieszkania południowy- zachód. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 850 000 zł116 m² 24 569 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Cena 2 850 000 zł metraż 116m2 Opiekun oferty tel. Elegancka Połowa Domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 177 000 zł96 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( jedna część wykończona, gotowa do zamieszkania lub wynajmu tj. salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Pustki Cisowskie,Gdynia

449 000 zł32 m² 13 952,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! - ogródek 120 mkw. - duża piwnica O pow. Okiło 32 mkw. Lokalizacja Pustki Cisowskie nieopodal Chyloni. Dużą zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Gdynia

739 000 zł94 m² 7 840,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Atuty: - 3 piwnice - ogródek - pomieszczenie na strychu budynku - wysokość pomieszczeń - ok. 3m lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Gdyni, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wiczlino Ogród,Gdynia

849 000 zł75 m² 11 320 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdynia Wiczlino to prężnie rozwijająca się dzielnica, popularna wśród rodzin z dziećmi, ale także wysoko ceniona przez miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmierzchalskiego

Chwarzno,Gdynia

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w Gdyni na Chwarznie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowym budynku z 2023 roku na terenie zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

551 000 zł35 m² 15 680,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe wykończone w wysokim standardzie z ogródkiem ok. 35 m oraz piwnicą ok. 4,77 m2 na Gdyńskim Pogórzu. Ogródek wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 400 000 zł77 m² 18 208 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy - rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

590 000 zł54 m² 10 835,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: -nieruchomość w doskonałej lokalizacji -sąsiedztwo licznych terenów zielonych, -duży balkon, dobrze nasłoneczniony, -mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Wiczlino,Gdynia

1 480 000 zł96 m² 15 346,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Gdynia parter + duży ogród wyjście z każdego pomieszczenia, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, kom. lokatorska, nowe osiedle strzeżone 2020 r. Fort Forest (ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Leszczynki,Gdynia

687 420 zł64 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z doskonale zagospodarowanym wnętrzem. Dopełnieniem jest bogata infrastruktura, w tym placówki edukacyjne czy najpopularniejsze sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

455 000 zł65 m² 6 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa oferta W mio casa! przestronne mieszkanie W gdyni Z możliwością wydzielenia 3 pokoju! idealne na lokal usługowy Inwestycja znajduje się w obrębie gdyńskiej dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to prężnie rozwijająca się dzielnica, popularna wśród rodzin z dziećmi, ale także wysoko ceniona przez miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

583 068 zł55 m² 10 661,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje osiedle inne niż wszystkie; zielone, nowoczesne i komfortowe. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w życiu tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

660 692 zł65 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jedno z wielu dostępnych mieszkań. W ofercie posiadamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.08m2, usytuowane na parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino,Gdynia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne mieszkanie z widokiem na ogród. Mieszkanie jest w domu jednorodzinnym, bardzo ciche, bez uciążliwych sąsiadów. Przed domem jest miejsce do parkowania za bramą na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

420 000 zł56 m² 7 505,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie blisko centrum! Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Leszczynki, zaledwie trzy kilometry od ścisłego centrum Gdyni. Dodatkowym atutem jest również bliskość lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

579 000 zł60 m² 9 586,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 mieszczące się na wysokim parterze z 4 piętrowego bloku z lat 80 tych przy ul. Chylońskiej w Gdyni Cisowej. Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

719 000 zł63 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie (63,10m2) z ogródkiem! Gdynia Karwiny! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Redłowo,Gdynia

1 399 999 zł106 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 106 m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Redłowo. W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 600 zł56 m² 46,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! Nieruchomość składa się z ustawnego salonu z wyjściem na taras i do ogródka, sypialni, dużej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

485 409 zł44 m² 10 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu jedno z wielu wyjątkowych mieszkań. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w sercu urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

719 000 zł63 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 63,1m2 w Gdyni na Karwinach. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

519 000 zł37 m² 14 011,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni około 38 m2, położonego w kamienicy przy ulicy Kopernika na malowniczym Wzgórzu Św. Maksymiliana. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

686 200 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe. Opis: inwestycja Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybińskiego

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie W niezależnym domu Z ogródkiem mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu z kominkiem z wyjściem na taras i ogród, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,9m2 w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku dwu-piętrowym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 175 000 zł96 m² 12 196,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 ( częściowo wykończone tj salon z aneksem kuchennym, jeden pokój i łazienka ) Lokal idealny jako inwestycja na wynajem : jedno mieszkanie, dwa mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 380 000 zł96 m² 14 307,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Fort Forest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i cichego życia dla swojej rodziny. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum, w pobliżu znajdują się mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W miocasa! Zapraszam na prezentację domu w Gdyni Oksywie, zaledwie 800m od plaży i nowego bulwaru oksywskiego. Fantastyczna okolica. Inwestycja Zakątek Rybacki. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

849 000 zł100 m² 8 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 4 mieszkań przy ul. Benisławskiego w Gdyni Lokale mieszkalne usytuowane są na granicy gdyńskich dzielnic Obłuże i Oksywie. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 139 000 zł66 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

775 041 zł80 m² 9 659,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Odbiór III kwartał 2024 Na sprzedaż: 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,24m2 ekspozycja południowa zachodnia. Salon z aneksem kuchennym (24,56 m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Strzelców w inwestycji Apartamenty Altoria w Gdyni na Małym Kacku. Nowoczesne i topowe osiedle z 2012 roku. Developer Hossa. Teren.