dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdynia - Oferty mieszkań z działeczką

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 318 502 zł100 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Redłowo,Gdynia

1 263 600 zł94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 445 678 zł86 m² 16 720,80 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 455 552 zł85 m² 17 110,10 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 311 336 zł93 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 638 014 zł92 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 240 875 zł69 m² 17 864,60 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 067 191 zł46 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 515 996 zł94 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 346 774 zł85 m² 15 796,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 300 831 zł93 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 010 999 zł44 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 309 997 zł76 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 769 089 zł74 m² 24 030 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 555 621 zł76 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 253 475 zł93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 473 746 zł76 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 093 029 zł76 m² 14 418 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Wielki Kack mieszkanie 3 pokoje do wynajęcia w kameralnym budynku przy ul. Maszopów, w cenie miejsce w hali garażowej oraz duża piwnica ok. 8m2! Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

375 000 zł29 m² 13 052,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka (28,73m2) z dużą piwnicą i ogródkiem dostępnym dla mieszkańców kamienicy Gdynia Cisowa! 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,73 m2 zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 487 484 zł92 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 093 675 zł76 m² 14 364 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 612 985 zł130 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

992 416 zł75 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 500 zł61 m² 41,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe. Tylko umowa najmu okazjonalnego. Możliwość wynajęcia lokalu także na cele biurowe. Położenie ul. Słowackiego w Gdyni 700 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

1 105 310 zł76 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 112,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Shiraz Park III w Pogórzu graniczącym z Gdyńską dzielnicą Pogórze. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno,Gdynia

539 000 zł43 m² 12 535 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w III piętrowym budynku mieszkalnym wybudowanym przez dewelopera hossa w Gdyni Chwarzno, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduje się w prywatym domu na niskim parterze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

569 000 zł80 m² 7 112,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna W mio casa! zamieszkaj W centrum gdyni cisowej Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Chylońskiej. Atuty nieruchomości dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Redłowo,Gdynia

1 061 837 zł69 m² 15 351,10 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 790 000 zł97 m² 18 453,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy dwupoziomowy penthouse zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Otulony lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przepełniony zapierającymi dech w piersiach widokami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstań Chłopskich

Redłowo,Gdynia

910 375 zł47 m² 19 440 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 300 zł50 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia, ul. Filipkowskiego 14 - Osiedle Ogrody Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 50,12 m2, znajdujące się na parterze apartamentowca, wybudowanego w 2015r. Przed budynkiem parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurpiowska

Mały Kack,Gdynia

1 300 000 zł77 m² 16 907 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, trzy - rodzinnej kamienicy na Małym Kacku. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

799 000 zł66 m² 12 069,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w Gdyni, w dzielicy Wiczlino, na osiedu Wiczlino Ogród. 66,2 m2: salon z aneksem kuchennym 27,8 m2, dwa pokoje -11,2m2 i 11,1 m2, przedpokój 9,4 m2, łazienka 4,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wiczlino Ogród,Gdynia

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Wiczlino - Ogród, zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z 2022 roku z windą. W skład mieszkania o powierzchni 44 m2 wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Orłowo,Gdynia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Orłowie w domku z ogrodem.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,sypialni i łazienki; są w pełni umeblowane,wyposażone w AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

499 900 zł60 m² 8 276,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze przy ul. Kapitana Stanisława Kosko, usytuowane na parterze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogromnym potencjałem, o powierzchni 59.5 m, 2 pokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowego małego pokoju. Usytuowane na.