dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość umiejscowiona została w samym sercu Gdyni, przy ulicy Juliusza Słowackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku mieszczącego się na wzgórzach Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. To malownicza dzielnica Gdyni rozciągająca się wzdłuż doliny rzeki Kaczej oraz na wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pustki Cisowskie, osiedle Zamek. Bardzo dogodna lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Kamiennej Górze o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne 2-pok. mieszkanie o pow. 30m2 w Gdyni Orłowie. Nieruchomość znajduje się na 1-parterze w 2-piętrowym budynku na zamkniętej posesji. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pustki Cisowskie

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wielkim Kacku, w otulinie Parku Krajobrazowego. Mieszkanie świetnie się sprawdzi dla rodziny (przedszkole, szkoła 200 m ) ale i też dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

3 500 zł87 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osiedle: osiedle znajduje się na terenie Chwarzna-Wiczlina, dzielnicy zlokalizowanej w zachodniej części Gdyni. Jej dogodne położenie względem całego Trójmiasta, wraz z rozbudowywaną.