dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuśnierska

Obłuże,Gdynia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2021 r. Teren budynku ogrodzony i monitorowany. W skład mieszkania wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka przy ul. Dickmana 4 do wynajęcia opis mieszkania: lokal o powierzchni 18 m2 składa się z: - pokoju połączonego z kuchnią - przedpokoju - łazienki W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł49 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, niższt czynsz najmu! komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem I miejscem postojowym! Mieszkanie pięknie wykończone i świetnie zorganizowane. Otwarty pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Witomino,Gdynia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 marca! *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *powierzchnia 35 m2. *Do lokalu przynależy piwnica. Wyposażenie: *salon: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 marca! *do wynajęcia trypokojowe przestronne mieszkanie. *4 piętro. *53m2. *W pełni umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęty. *Do dyspozycji najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł74 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 74,1m2, usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest w trakcie odświeżenia i napraw Bardzo jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Kuchnia może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 790 zł35 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.35m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstania Styczniowego

Redłowo,Gdynia

3 950 zł88 m² 44,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5m2 w jednej z najlepszych części Gdyni-Redłowo. Mieszkanie znajduję się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 250 zł54 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena do negocjacji! 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,5m2 w Gdyni na Kamiennej Górze, blisko morza oraz centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kwatery pracownicze Gdynia Pokoje 2-3 osobowe Zapraszamy do współpracy tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 1 kwietnia! *do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. *Lokal o powierzchni 43 m2 z miejscem parkingowym. *Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 500 zł14 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 20 lutego! *do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio na Chylońskiej 69-85. *Stanowi odrębną całość połaczoną z dwoma innymi kawalerkami przedpokojem. *W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w budynku Silver House w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze od strony południowej, jest bardzo słoneczne. Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Orłowo. Spokojna, odizolowana od zgiełku dnia codziennego dzielnica. Artystyczne, dobrze zaaranżowane, dobrze wyposażone i funkcjonalne wnętrze. Powierzchnia 44m2 podzielona na gustowną, przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Gdyni Witomino z dwoma niezależnymi pokojami, słoneczne, odświeżone i w pełni umeblowane. Wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową itp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w budynku Hossy z 2007 roku w bardzo bliskiej odległości od morza. Budynek posiada windę. Lokal mieści się na piątym piętrze. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern Tower 2-pok. apartament dla pary lub singli. Nowocześnie i elegancko wykończony, 2- pok. apartament w doskonałej lokalizacji w budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 500 zł23 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Gdyni przy ulicy Ujejskiego. Najem Czynsz najmu 1 500 zł, kaucja 2 000 zł. Opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł52 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu telefonicznego   . Oferuję na wynajem mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,5 m2, położone na II piętrze w bloku przy ul. Krasickiego w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Fikakowo,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok. mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Wielkim Kacku os.Fikakowo o powierzchni 40m2. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 400 zł44 m² 78,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja alvarium powstała w Redłowie, jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych dzielnic Gdyni. Miejsce idealne pod względem lokalizacji, bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na granicy Gdyni i gminy Kosakowo. Spacerem przejść można stąd do rozbudowanego węzła handlowo-usługowego. Blisko jest także do przystanków autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz pięknego, stylowo urządzonego apartamentu Z kojącym widokiem na las ? atuty: - apartament gotowy do zamieszkania - wysoki standard zarówno budynku jak i mieszkania - zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Gdynia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie typu studio z widokiem na morze na 6 piętrze w sześciopiętrowej kamienicy w Gdyni Śródmieście przy ulicy Żeromskiego. Najem Czynsz najmu 1 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 51m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane mieszkanie w Gdyni Małym Kacku Mieszkanie zlokalizowane na parterze , w nowoczesnym budynku , budynek wyposażony w dwie cichobieżne windy.Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł43 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament o powierzchni 43,29 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego, kuchni w aneksie, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Pokój dzienny wyposażony jest w dwuosobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Babie Doły mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Chyloni przy ulicy Gniewskiej. Najem Czynsz najmu 2 300 zł, kaucja 2 500 zł. Opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 78 m2 z balkonem i miejscem w hali garażowej. Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym , 2 łazienek oraz garsoniery. Mieszkanie umeblowane wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

2 799 zł60 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow.60m2 przy ul. Piłsudskiego w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy z windą. Składa się z: dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduję się na 6-piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany. Przyjazne otoczenie wokół zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy! - doskonała I spokojna lokalizacja - blisko centrum, plaża, dużo zieleni, wszystko "pod ręką" - blisko komunikacja miejska /6 min. do autobusów, trolejbusów, skm/, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie blisko centrum Gdyni z 2 oddzielnymi pokojami mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43 m2 jest bardzo dobrze utrzymane oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

3 000 zł42 m² 71,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal o pow.41.67m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do lokalu przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali.