dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wielkim Kacku, na nowym osiedlu Zielona Laguna Wzgórze. Inwestycja w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Trasy Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. To malownicza dzielnica Gdyni rozciągająca się wzdłuż doliny rzeki Kaczej oraz na wzgórzach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Obłuże

Obłuże,Gdynia

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja Osiedla Nawigator w dobrze skomunikowanej dzielnicy, jaką jest Obłuże, pozwala na łatwe przemieszczanie się po całej aglomeracji. Znajdująca się niedaleko osiedla Trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Komandorskie Wzgórze na styku dzielnic Obłuże i Oksywie, w sąsiedztwie lasu oraz morza. Lokalizacja osiedla zapewnia dogodny dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Leszczynki, samochodem dojazd do centrum Gdyni zajmuje kilka minut, nawet w godzinach szczytu. Wyjazd na trójmiejską obwodnicę przez Estakadę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Altus w Gdyni Redłowie. W pobliżu znajduje się sporo barów, restauracji, biedronka, park Naukowo-Technologiczny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i ciche 2-pok. mieszkanie z widokiem na zieleń w Gdyni Chyloni. Mieszkanie po remoncie. Bądź pierwszy i w nim zamieszkaj! Nieruchomość o pow. 36m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

2 500 zł53 m² 46,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gdyni Oksywie iip/ ivp, na wynajem Oksywie- nadmorska dzielnica Gdyni, ładnie położona na Kępie Oksywskiej. W pobliżu Akademia Morska , port wojenny i stocznia oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na 8-piętrze w 16-kondygnacyjnym wieżowcu Atal "modern Tower" z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 100 zł37 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla 1-2 osób w dobrej lokalizacji. Słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 dla osób (niepalących), bez zwierząt. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: budynek artdeco położony jest w malowniczej dzielnicy Gdyni Kamienna Góra, a sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca. Jest to idealna lokalizacja dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Blisko centrum, blisko morza, blisko miejskich atrakcji i wygód i zawsze blisko domu. Lokalizacja u zbiegu ulic Żeromskiego, św. Wojciecha i Waszyngtona stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogórze

Pogórze,Gdynia

2 000 zł32 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Najemca nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura* Oferuję na wynajem słoneczne mieszkanie typu studio położone na parterze w trzypiętrowym budynku w miejscowości Pogórze (k. Gdyni) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia o powierzchni 60m2 w centrum Gdyni. Apartament znajduje się w najbardziej pożądanej i prestiżowej gdyńskiej lokalizacji przy ul.Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w trakcje remontu, częściowo umeblowane, będzie dostępne ok 10 października ( rezerwacja do piątku)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy na parterze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu najem mieszkania 3 pok. o pow. 60 m2, mieszczącego się przy ul. Borowikowej w Gdyni w dzielnicy Pustki Cisowskie. Na mieszkanie składa się: - salon z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chylonia

Chylonia,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Chyloni w Gdyni. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana,. ok 300 m od bloku przystanek autobusowy z licznymi połączeniami autobusowymi (do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estetyczne, odświeżone I ładnie zaaranżowane mieszkanie W centrum gdyni! Idealny punkt komunikacyjny, blisko bulwaru, nieopodal Kamiennej Góry! Otwarta kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe po remoncie. Gotowe do zamieszkania od 3.10.22 bez ponoszenia dodatkowych nakładów! Lokal dwustronny, usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij