dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pustki Cisowskie, osiedle Zamek. Bardzo dogodna lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

3 200 zł67 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z balkonem o powierzchni 67,04 m2, usytuowane na V piętrze, w kameralnym 5-cio piętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem pięknego mieszkania o powierzchni 55m2 znajdujące się w ścisłym centrum Gdyni. Blisko morza, dobrze skomunikowane. Idealne miejsce dla singla/ dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł85 m² 25,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem w samym centrum Gdyni o powierzchni 85m2. Oferowane mieszkanie jest trzypokojowe i składa się z sypialni, dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestrzenne (duże i wysokie), słoneczne mieszkanie po remoncie o powierzchni 75m2 w kamiennicy w centrum Gdyni. Garaż pod domem w cenie. Dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferowana jest przestronna 3-pokojowa nieruchomość o powierzchni 48 m , zlokalizowana w samym sercu Gdyni, przy ulicy Władysława IV. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł35 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 z balkonem i miejscem postojowym w śródmieściu Gdyni, blisko morza. Mieszkanie mieści się na 5-piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne i jasne 33 m2 mieszkanie z balkonem znajdujące się na ostatnim piętrze, dosłownie 2 min od dworca Gdynia Główna. Kawalerka wyposażona w przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 2 pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 53m2 wraz z miejscem parkingowym w hali garażowej w cenie! Wynajem długoterminowy, dostępność od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staniewicza

Pogórze Górne,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdynia ul. Staniewicza 11 3 pokoje z oddzielną jasną kuchnią Duża łazienka z wanną 55,9 m2 Piętro - 4/4 bez windy Duży balkon - nawet widać zatokę Piwnica Miejsca postojowe pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajęcie zadbanego przestronnego mieszkania wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajęcie mieszkania o powierzchni 38m2 w stylu Prowansalskim z ogrodem wynajmę w Gdyni, na Małym Kacku. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi: sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie - świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 34 w Gdyni. Zostań pierwszym najemcą po remoncie! :) Podpisz umowę do wtorku 29.10, a otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł85 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na wynajem w budynku typu apartamentowiec mieszczący się w Centrum Gdyni z dużymi balkonami z pięknym widokiem. Trzy pokojowe w tym dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego jasnego, zadbanego mieszkania o łacznej powierzchni 70m2. Mieszkanie znajduje się w Leśnym Zakątku na ulicy Rdestowej, dzielnica Dąbrowa, gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni o powierzchni 53 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialni i przejściowego saloniku),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Grabówek,Gdynia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz piękna, świeżo wyremontowana kawalerka w dzielnicy Gdynia Grabówek. Przy ul. Morskiej, blisko sklepu Kaufland, 400m od Lidla. Mieszkanie jest bardzo cieple co daje duży komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

2 100 zł42 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Witominie przy ulicy Narcyzowej. Cicha i spokojna okolica, otoczona lasami, ale również świetnie skomunikowana. Tak bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 47m2, wygodne, nowocześnie urządzone oraz w pełni wyposażone. Dobrze skomunikowane, znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferowane jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m w centrum Gdyni. Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia dobrą wentylację i nasłonecznienie. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem komfortowego mieszkania o powierzchni 80m2 w centrum Gdyni na ulicy Świętojańskiej. Nieruchomość składa sie z: - 3 pokoje - 2 łazienki - kuchnia (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł59 m² 75,98 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 650 zł52 m² 70,19 zł/m²

 

Piętro:8/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 52 m w prestiżowym kompleksie sea towers w Gdyni znany z nowoczesnego designu i spektakularnych widoków na morze. Otwarty aneks kuchenny jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Oksywie,Gdynia

4 400 zł120 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem dużego 4- pokojowego słonecznego mieszkania położone blisko morza na Oksywiu na 1 piętrze w 2 piętrowym budyku. Mieszkanie po generalnym remoncie z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe Gdynia, wejherowska Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 39,87 m2, zlokalizowanego przy ulicy Wejherowskiej 35 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

12 000 zł81 m² 147,78 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w centrum Orłowa o pow. 42m2 składające się z jasnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Chyloni. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:13/32

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nocznickiego

Redłowo,Gdynia

1 450 zł17 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem kawalerka zlokalizowana W domu W gdyni redłowie opis lokalu: lokal o powierzchni 17 m2 położony jest w Gdyni przy ul. Nocznickiego i składa się z oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 100 zł27 m² 77,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia redłowo! Słoneczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,2 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym, przy ulicy Powstania Wielkopolskiego 76! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł77 m² 50,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 4-pokojowe mieszkanie blisko morza i centrum miasta o pow. 76,86m2 w Gdyni na Kamiennej Górze przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduję się w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł25 m² 81,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie położone mieszkanie jednopokojowe. Lokalizacja ul. Moniuszki, wzg. Św. Maksymiliana w Gdyni 400 metrów od bulwaru i morza. Doskonała lokalizacja wszędzie blisko (skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: piękny, nowy apartament w nowoczesnym budynku z windą. Salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia i łazienka z wanną. Mieszkanie - 40 m2 (2 pokojowe) w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w domu dwurodzinnym. Pokoje: duzy 4,1mx3,8m ; maly 3,8mx2,9m ; kuchnia (umeblowana z kuchenka gazowo-elektryczna) 2,9mx2,6m, lazienka z oknem. Mozliwosc wynajecia na 8 lat. Dalsze.