dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to prężnie rozwijająca się dzielnica, popularna wśród rodzin z dziećmi, ale także wysoko ceniona przez miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz. Szukamy najemcy na minimum rok. Jeśli szukasz mieszkania w stanie idealnym, nie wynajmowanego do tej pory to ofert dla Ciebie. Dla pełni komfortu w cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni nieopodal ścisłego centrum oraz piaszczystej plaży i morza. Miejsce doskonale skomunikowane dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

2 950 zł56 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe nowe w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem o łacznej powierzchni 56m2. Wysoki standard. Mieszkanie posiada: osobną garderobę, sypialnie, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne mieszkanie położone w kameralnym kompleksie budynków, niska zabudowa. Przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. W sypialni szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł32 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł35 m² 64,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Komfortowe i funkcjonale 2-pok.mieszkanie o powierzchni 47m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym wieżowcu na 5-piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 01.10.2024 roku bardzo atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Grabówek, w sąsiedztwie Akademii Morskiej. Budynek znajduję się przy ul. Morskiej, w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

1 999 zł42 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij do 13.10, zyskaj rabat 300 zł na pierwszy czynsz i zapłać tylko 1999 zł! Mamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Witominie przy ulicy Narcyzowej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł35 m² 66,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34,8m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej 4-piętrowej kamienicy na 3-piętrze bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 000 zł40 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,60 m2 usytuowane na parterze w IV piętrowym budynku mieszkalnym w doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

2 200 zł34 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum miasta? Oto idealna oferta dla Ciebie! nowy najemca zyskuje ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół budynku doskonałe miejsce do życia - oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brodnicka

Chylonia,Gdynia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! mieszkanie: przytulne mieszkanie (25 m 2 ) zlokalizowane przy ul. Brodnickiej 3, na gdyńskiej Chyloni. Mieszkanie składa się ze: - słonecznego, umeblowanego salonu (15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m2 (dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka) Lokal znajduje się w 2-piętrowym budynku przy ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy, uczelni, w centrum miasta ze świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 000 zł32 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej. Kawalerka o powierzchni 31,5 m2 z na trzecim piętrze. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

2 100 zł33 m² 64,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 32,8m2, zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego bloku, w spokojnej i bardzo dynamicznie rewitalizowanej części Cisowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.45m2 w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w budynku z 2007r., z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni ok 45 metrów kwadratowych. Lokalizacja Starowiejska to najstarsza ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w urokliwej, zielonej dzielnicy Gdyni - Orłowie. Bliskość morza oraz kameralna zabudowa okolicy sprawiają, że zapomina się o codziennym zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany w samym sercu miasta w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców Gdyni - Portova. Inwestycja oddalona o ok. 900m od Skweru Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób. Poszukiwany najemca bez dzieci i bez zwierząt. 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna, bardzo słoneczna kawalerk przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 5 w Gdyni *składa się z pokoju z garderobą, łazienki z wc i aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października 2024 do końca czerwca 2025! Oferuję na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w nowym budynku przy ul. Św. Piotra w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta,przy ulicy-Krasickiego 12 *lokal jest przestronny i słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w spokojnej i bardzo cenionej dzielnicy, dobrze usytuowanej pod względem komunikacyjnym (15 min. do centrum Gdyni i w pobliżu obwodnicy Trójmiasta). Osiedle złożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

2 100 zł47 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie plus garaż i piwnica. Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Gdynia Obłuże. Budynek z 1995 roku, zadbana klatka schodowa. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:18/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Pogórze,Gdynia

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, wspólna z jedną Panią łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł58 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:3/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

5 300 zł93 m² 56,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie o pow. 93m2 przy ścianie lasu w Gdynia na Chwarznie. Nieruchomość mieści się w kompleksie apartamentowców na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: inwestycja Transatlantyk zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, dzielnicy Śródmieście, zaraz przy Placu Kaszubskim. Niewątpliwie lokalizacja w centralnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji - gdynia redłowo Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Dopuszcza się możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta! Lokal (45m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 33 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszopów

Wielki Kack,Gdynia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontaktmieszkanie w świetnej lokalizacji. Usytuowane na I piętrze, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i pralką. W kuchni kuchnia elektryczna z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie 65m położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Warszawskiej w Gdyni. Idealne dla większej liczby osób, bardzo komfortowe. Mieszkanie posiada: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m położone w dzielnicy Pustki Cisowskie. Mieszkanie znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego, co zapewnia ciszę.