dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - bliskość terenów zielonych - duży balkon - mieszkanie umeblowane - bardzo dobra lokalizacja - garderoba lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Fikakowo, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł43 m² 51,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ustawne mieszkanie dwupokojowe w odremontowanej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny 2-pokojowy domek o pow 60m2 na Pogórzu. W skład domku wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc, weranda i przedpokój. Weranda może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu Sokółka Zielenisz. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Otoczenie jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Zielenisz,Gdynia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

2 550 zł54 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament położony w budynku tzw. "Silver House", wybudowanym w 2015 roku przez Invest Komfort. Lokal urządzony i wyposażony, utrzymany w jasnej, neutralnej tonacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43m2, położone na 2 piętrze, z balkonem. Bdb lokalizacja- blisko skm, uniwersytet Morski. Przed blokiem, na terenie należącym do wspólnoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

5 250 zł96 m² 54,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania w Śródmieściu Gdyni - ul. 10 Lutego 21 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 95,5 m w samym sercu Gdyni, przy ul. 10 Lutego 21. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji! Całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ul. Leśnej w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Partyzantów w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino,Gdynia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Parter, ok. 36 m2. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbirowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy Imbirowa 3c w Gdyni *przyjazne dla zwierząt *lokal o powierzchni 47,7 m2 składa się z salonu z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł49 m² 49,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traugutta

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia, przytulną i zadbaną kawalerkę 27m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gdyni. Kawalerka składa się z pokoju (rozkładane łóżko dwuosobowe, pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska 74 opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

5 500 zł69 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bytomska

Orłowo,Gdynia

4 000 zł106 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem na cele komercyjne (biuro / usługi) położony w Gdyni Orłowie przy Placu Górnośląskim. Lokal składa się z powierzchni ok 106 m2 na III p. składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, świeżo po remoncie, niezamieszkała kawalerka do wynajęcia - dostępna od zaraz! najem do końca maja 2025r Oferuję do wynajęcia uroczą, świeżo wyremontowaną kawalerkę, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni Dąbrowa ul. Sojowa 14a Mieszkanie o powierzchni 48 m2 znajduje się na parterze w budynku z 1990 r. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 900 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo - usługowych. Dzielnica - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi , singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Gdyni Chwarzno- wiczlino, w kompleksie zbudowanym przez dewelopera: hossa. Osiedle usytuowane w malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Grabówek,Gdynia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z balkonem o powierzchni 67,04 m2, usytuowane na V piętrze, w kameralnym 5-cio piętrowym budynku, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabówek,Gdynia

1 900 zł36 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu długoterminowego nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, usytuowanego w nowym budynku z monitoringiem i ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chylonia tuż obok centrum towarowego Chylonia. Dogodny punkt komunikacyjny. Nieopodal cała arteria komunikacyjna oraz wylot do obwodnicy. Do kolejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

1 000 zł35 m² 28,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko w styczniu! Oferta w przygotowaniu. Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie, rewelacyjna lokalizacja! Wynajem długoterminowy w trybie najmu okazjonalnego W celu uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 800 zł37 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gdynia - grabówek - morska 91 Słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,2m2, znajdujące się na trzecim piętrze niskiego bloku, przy ulicy Morskiej 91! Mieszkanie w doskonałej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Mały Kack,Gdynia

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz! W cenie wynajmu otrzymujemy dodatkowo usługę sprzątania raz w miesiącu, telewizję kablową i Internet. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Witomino,Gdynia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kawalerki typu studio, zlokalizowanej w Gdyni, witomino. 2 piętro, ok. 20 m2. Mieszkanie po całkowitym remoncie i w pełni wyposażone. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Orłowo,Gdynia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji dla biura*** Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Lokal znajduje się w suterenie zadbanej jednopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzgórzu Św. Maksymiliana przy ul. Jana Matejki. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukiwane mieszkanie na wynajem? Wyjątkowo atrakcyjna oferta, tylko w naszym biurze! Przytulne, jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w Gdyni Redłowo, przy ul. Redłowskiej. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą, kawalerki w spokojnej dzielnicy Gdynia, redłowo. 4 piętro, ok. 27 m2 Mieszkanie świeżo po remoncie, składa się z salonu i sypialni oddzielonej ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne! Stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68m2, znajdujące się na ostatnim piętrze w 4-piętrowej kamienicy, położonej w Gdyni przy ulicy Warszawskiej 42!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Zostań pierwszym najemcą! Nowa niższa cena. Dostępne od zaraz. 3 piętro, ok. 47 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W gdyni wzgórze św. Maksymiliana lokal: na wynajem obszerne 90 metrowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Batalionów Chłopskich. Każdy pokój wyposażony w sofę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji najemca nie płaci prowizji. Ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 na III piętrze 4 -ro piętrowego powojennego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 990 zł46 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Witomino,Gdynia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jest to nowe komfortowe mieszkanie na strzezonym obiekcie.Mieszkanie jest w pelni urzadzone (gotowe do zamieszkania) posiada miejsce parkingowe (monitorowane,ochrona,kamera) oraz duzy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

2 400 zł35 m² 69,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie, rewelacyjna lokalizacja! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.