dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 240 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 240 ogłoszeń

Rynek pierwotny

664 750 zł53,18 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,18 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł32,48 m² 10 467,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,85 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w zadbanej kamienicy z 1938 roku. To idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament z widokiem na morze w apartamentowcu Sea Towers w Gdyni! apartament: apartament o powierzchni 84,5 mkw i usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 176 zł53,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

995 000 zł95,81 m² 10 385,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwu poziomowe podzielona na 2 mniejsze mieszkania każde Z osobnym wejściem. Idealne na wynajem lub dla dużej rodziny Z dorosłym dzieckiem lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,74 m² 12 714,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł30,18 m² 12 591,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Ustawna kawalerka z balkonem i pralnią/garderobą | Gdynia chylonia/cisowa | 1. piętro Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł43,23 m² 13 647,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , położone w samym sercu Gdyni - przy ul. Świętojańskiej, uznawanej za najbardziej reprezentacyjną ulicę miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

785 000 zł67,25 m² 11 672,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem - nowoczesne osiedle. Nieruchomość położona jest w jednej z najprężniej rozwijających się i najmłodszych dzielnic Gdyni, chwarzno - Wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł44,90 m² 15 991,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,80 m² 15 553,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie, w inwestycji dewelopera Port Deco. Budynek położony jest w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,01 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł31,04 m² 15 109,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne przy ul. Górnej na wzgórzu św. Maksymiliana. Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,04 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł62 m² 17 564,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni, w stanie deweloperskim, z możliwością indywidualnej aranżacji. Lokal o wysokim potencjale inwestycyjnym oraz idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50,36 m² 21 822,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie blisko morza i centrum Gdyni. Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - blisko plaży, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie położone w Gdyni na Małym Kacku, propozycja dla osób, które potrafią wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 265 340 zł102,97 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament Z dużym tarasem W inwestycji aura orłowo Apartament 103m | Taras i balkon 52 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartment 3pok. o pow. mieszkalnej 97m2 W gdyni przy ul. Miłosza, płyta redłowska Z przepięknym widokiem na gdynie oddanie do użytkowania grudzień 2026, lokal M1 lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 826 zł45,82 m² 28 499,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł117,39 m² 11 372,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe, duże mieszkanie z 2 miejscami postojowymi w spokojnej, zielonej lokalizacji | Gdynia Pustki Cisowskie Polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie, otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65,30 m² 8 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko w Pepper House! atuty: - 2. piętro - optymalny komfort na co dzień. - duży balkon - potencjał mieszkania - do własnej aranżacji - dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł165 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa i niepowtarzalna nieruchomość w samym centrum Gdyni! atuty: - 2 niezależne mieszkania gotowe do zamieszkania - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł45,73 m² 21 430,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Portova | Invest Komfort | do własnej adaptacji | strefa fitness | blisko morza Portova to nie tylko nowoczesna, odzwierciedlająca najnowsze trendy, architektura, to również inwestycja wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,19 m² 13 467,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe (z osobną kuchnia). W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaoferowania Państwu do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 482 442 zł114,55 m² 30 401,07 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł116,24 m² 36 132,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przepiękne mieszkanie w ścisłym centrum, widok na morze, ogromny taras! w prestiżowym budynku! Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł39,38 m² 21 051,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie W fantastycznej lokalizacji! Zalety: - kompaktowe, komfortowe i z pomysłem, - pożądana lokalizacja blisko morza, - cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 918 zł47,55 m² 25 886,81 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 89,70 M2 + suterena(wysokość 2,5M)- 69,30 M2 + garaż + słoneczny ogród. Opis nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł139 m² 30 935,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gdynia orłowo | najwyższa jakość wykończenia | 2 miejsca W hali garażowej | komórka lokatorska | 4 pokoje | 2 balkony Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł65,06 m² 17 368,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Słoneczne mieszkanie w sercu Gdyni | balkon | hala garażowa Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł78,45 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Dzielnica Gdyni Mały Kack jest jedną z najpiękniejszych dzielnic Gdyni. Dlatego zakup mieszkania będzie idealne dla rodzin z dziećmi jaki początkiem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,10 m² 10 720,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na II piętrze czteropiętrowego budynku z ok. 2000 roku. Nieruchomość stanowi pełną własność i idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,03 m² 11 644,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,03 m , położonego na 8. piętrze w dzielnicy Gdynia Karwiny. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł61,62 m² 17 543,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament inwestycyjny W centrum gdyni Gdynia Śródmieście | 61,62 m | 3 pokoje + balkon | Stan deweloperski | Nowa inwestycja (2024) | Wysoki potencjał wynajmu | Ponadczasowa.