dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

220 493 zł24 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdyni ok 10 min komunikacją miejską. Przechodzi tędy główna arteria komunikacyjna Trójmiasta ul. Morska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

349 928 zł42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bliskość punktów uslugowych: - przystanki autobusowe - Dom towarowy Chylonia - Punkty usługowo-handlowe (poczta, ośrodek zdrowia, apteka) - Supermarkety - Przedszkole - Szkoła podstawowa oraz liceum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 100 zł32 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane kawalerka do wynajęcia o pow.31,8m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

1 700 000 zł110 m² 15 427,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Orłowo to najbardziej prestiżowa dzielnica Gdyni. Jej dolna część jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Nieruchomość znajduje się w odległości 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

399 000 zł49 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe własnościowe mieszkanie położone w samym centrum Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 w skład którego wchodzą: łazienka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Karwiny,Gdynia

299 000 zł33 m² 9 033,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

- - - polecamy - doskonałe położenie! - Centrum dużego, cenionego osiedla Gdynia Karwiny, ul. Kornela Makuszyńskiego - wyjątkowa lokalizacja, w pobliżu wszelkie udogodnienia: sklepy /biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

1 700 000 zł110 m² 15 427,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz przestronnego 3-pokowowego mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - przestronne, - dobrze skomunikowane, - bliskość do morza. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 mieszczące się na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z lat 70 tych przy ul. Zbożowej w Gdyni Cisowa budynek Budynek kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Dickmana 4 do wynajęcia opis mieszkania: lokal o powierzchni 80m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, przedpokoju, dwóch łazienek oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** gdynia ul. Kołłątaja *** spokojna okolica *** blisko dworzec skm I pkp *** rezerwacja do 30 września! Mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, umeblowane i wyposażone ( pralka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

569 000 zł46 m² 12 448 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w prestiżowej dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana przy ul. Mikołaja Reja. Lokal znajduje się na parterze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 648,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na Obłużu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

449 000 zł41 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Dickmana 4 do wynajęcia opis mieszkania: lokal o powierzchni 80m2 składa się z 3 oddzielnych pokoi, przedpokoju, dwóch łazienek oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (68m2) po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w topowej lokalizacji Gdynia Działki Leśne przy ul. Podolskiej. Mieszkanie idealnie nada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Dąbrowa,Gdynia

440 000 zł28 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super Okazja! 2 mieszkania inwestycyjne w cenie jednego! Na sprzedaż dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej. Oba mieszkania są po remoncie i nie wymagają żadnych nakładów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witomińska

Działki Leśne,Gdynia

429 000 zł46 m² 9 350,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, którego lokalizacja to ul. Witomińska w Gdyni. Położone jest w dzielnicy Działki Leśne bardzo blisko Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

330 000 zł33 m² 9 969,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy kawalerkę własnościową, położoną na czwartym piętrze w bloku wzniesionym w niskiej zabudowie, pochodzącym z 1980 roku, a który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Witomino,Gdynia

359 000 zł52 m² 6 890,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

S p R Z E D A N E! Na sprzedaż mieszkanie idealne na współczesne czasy, obecnie trzy pokoje, ale po remoncie można zamienić jadalnię na 4ty pokój (sprawdź rzut!). Świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Wolne od 1 października Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. W małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

615 000 zł66 m² 9 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum Gdyni, a jednocześnie w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu sklepy, szkoła, przychodnia, centrum Riviera 10 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Witomino,Gdynia

339 000 zł24 m² 13 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,5 m2 po generalnym remoncie w 2021 roku w Gdyni Witomino. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze z 4! budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chylonia

Chylonia,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Chyloni w Gdyni. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana,. ok 300 m od bloku przystanek autobusowy z licznymi połączeniami autobusowymi (do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

390 000 zł38 m² 10 325,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Gdyni Leszczynki, znajdujące się na 2-gim piętrze. Powierzchnia lokalu wynosi 37,77 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

350 000 zł36 m² 9 724,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka w Gdyni Karwiny! Lokal mieszkalny o powierzchni 35,99 m2 usytuowany jest na parterze i składa się z: - pokoju dziennego z wyjściem na loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

565 000 zł80 m² 7 086,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisiwskie przy ulicy Rydzowej Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 79,73 m2, którego okna wychodzą na 3 strony budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 1- pokojowe mieszkanie W dogodnej lokalizacji opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone jest przy ul. Gniewskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

336 976 zł41 m² 8 275,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centrum serce gdyni prestiżowa lokalizacja morze W zasięgu kilkuminutowego spaceru blisko skm, 3-pokojowe ***winda***niewielki balkon*** budynek Z piękną odnowioną elewacją*** bardzo ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***serce gdyni***ul.PIŁSUDSKIEGO***PRESTIŻOWA LOKALIZACJA***MORZE W ZASIĘGU KILKUMINUTOWEGO SPACERU***BLISKO SKM***3-POKOJOWE ***WINDA***NIEWIELKI BALKON*** BUDYNEK Z PIĘKNĄ ODNOWIONĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie blisko centrum Gdyni z 2 oddzielnymi pokojami mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43 m2 jest bardzo dobrze utrzymane oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję lub dla singla/pary? Idealnie trafiłeś! atuty: - bardzo dobrze skomunikowane - 11 minut pieszo do stacji skm grabówek - 14 minut pieszo do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

355 000 zł43 m² 8 236,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się w bydynku 4-piętrowym na 2-piętrze z 1930r. W skład mieszkania wchodzą 2-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

689 999 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 66,89 m2 gotowe do zamieszkania! W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - 2 pokoje, - łazienka, - toaleta, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł38 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy nieruchomość znajdującą się w ścisłym centrum Gdyni bardzo blisko bulwaru nadmorskiego. W skład mieszkania o powierzchni 38 mkw wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

499 000 zł68 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! | 3 pokoje | rozkładowe | jasne | parter | niska zabudowa | duży balkon | ogródek | Gdynia Obłuże | Przedstawiam Państwu bardzo ustawne mieszkanie zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

419 000 zł42 m² 9 886,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na 5-tym piętrze budynku,przy ul.Wielkokackiej z urzekającym widokiem z balkonu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Cena od osoby 870zł. Znakomicie zlokalizowane idealne dla pracowników 5-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Gdyni w bezczynszowej kamienicy o powierzchni 70m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

515 000 zł48 m² 10 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz świeżo wyremontowanego i wyposażonego 2-pokojowego mieszkania z garderobą na Chyloni? Idealnie trafiłeś! atuty: - świeżo po remoncie, - oddzielna kuchnia, - wymieniona instalacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij