dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz słonecznego 2-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - przytulna i przestronna przestrzeń, - spokojna, zielona okolica, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

347 000 zł53 m² 6 593,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z balkonem w spokojnej dzielnicy Gdyni. Idealne do zamieszkania jak również pod inwestycję. Przyjemna okolica pełna zieleni zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 27 m2 mieszczące się na 5 piętrze z 11. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej / Gdynia Leszczynki. Budynek Budynek powstał w 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

365 000 zł43 m² 8 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Szukasz słonecznego 2-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - zabytkowa, odnowiona kamienica z 1928 roku, - blisko do centrum, plaży oraz gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

665 000 zł49 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m2 znajdujące się w Gdyni w dzielnicy Redłowo. Świetna propozycja inwestycyjna jak i do zamieszkania! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz 3-pokojowego mieszkania na Obłużu? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - duże możliwości aranżacyjne, - dobra komunikacja z całym Trójmiastem. Mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

780 000 zł62 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

| 3 pokoje | inwestycja | jasne | ustawne | 2 balkony | 1 piętro | miejsce postojowe | Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na granicy dzielnic Leszczynki oraz Chylonia. Nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

940 000 zł100 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecamy wygodne, zadbane 4 pokojowe w przedwojennej kamienicy w Gdyni Wzgórze Św Maksymilliana 1 km do morza, 4 min do Świetojańskiej Kamienica z 1950r, cegła Wysokość 2,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 mieszczące się na 2 piętrze z 4. Lokal mieści się przy ulicy Morskiej / Gdynia Grabówek. Budynek Budynek z cegły powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

449 000 zł45 m² 10 053,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Słoneczne mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji przy ul. Morskiej w Gdyni. Takie położenie zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury handlowo usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witomino,Gdynia

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Świetna okazja! tylko W naszym biurze! mieszkanie W wyjątkowym miejscu na gdyńskiej mapie! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

508 000 zł64 m² 7 915,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdyni ok 10 min komunikacją miejską. Przechodzi tędy główna arteria komunikacyjna Trójmiasta ul. Morska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

719 000 zł69 m² 10 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazjonalnie udostępniane, wygodne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 19 m2 blisko parku Kilońskiego i przystanku skm Gdynia Leszczynki. Mieszkanie składa się z pokoju, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz 3-pokojowego, słonecznego mieszkania w Śródmieściu Gdyni? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - przestronne pomieszczenia, - duże możliwości aranżacyjne, - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

310 000 zł29 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz słonecznej kawalerki w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - możliwy zakup przez obcokrajowców, - dużo naturalnego światła, - pełne umeblowanie i wyposażenie, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 604,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni Śródmieście. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 793,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną kuchnią, znajdujące się na wysokim parterze odnowionego budynku w Gdyni, przy ul. Konwaliowej. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 26,8 m2, usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

389 000 zł48 m² 8 083,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni w Orłowie w trakcie remontu. Mieszkanie znajduję się na w kamienicy z 1935r. na 3-piętrze. Mieszkanie o pow.48,12m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

249 999 zł26 m² 9 578,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Leszczynki. Nasza propozycja będzie idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

389 000 zł25 m² 15 315 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz słonecznej kawalerki w samym centrum Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - widok na panoramę Gdyni, - wysoki standard wykończenia, - gotowe do wprowadzenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

- - lokalizacja! - wyjątkowe mieszkanie - wyjątkowe miejsce - dla wyjątkowego nabywcy - centrum miasta, pierwsza linia zabudowy od Alei Piłsudskiego, przy nowo budowanym pięknym parku centralnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego ładnie urządzonego mieszkania na Chyloni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowocześnie urządzone, - świeżo wyremontowane, - 1 piętro - spokojna okolica - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 111 000 zł76 m² 15 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

475 000 zł41 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Nasza propozycja jest idealna dla singla, czy też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie,Gdynia

530 000 zł67 m² 7 923,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Tylko w naszym biurze! Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdyni! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni (pustki Cisowskie) przy ulicy Borowikowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Gdynia

445 000 zł37 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w centrum, ceniąc sobie jednocześnie ciszę i spokój? To propozycja właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie - wymienione okna , położone panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

439 000 zł44 m² 10 068,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Największe atuty nieruchomości: - dwupokojowe mieszkanie dwustronne z oddzielną kuchnią - mieszkanie po generalnym remoncie, - balkon z widokiem na park Kiloński - osiedle niskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł90 m² 11 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 89,5m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Abrahama. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z 1935r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiczlińska

Dąbrowa,Gdynia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się: -centrum handlowe , -pętla autobusowa, -obwodnica Trójmiasta( ok.5min ). - szkoły oraz Przedszkola. Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

897 000 zł50 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2017 roku, gotowe do wprowadzenia. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe położone w Gdyni dzielnicy Grabówek przy ulicy Maurycego Beniowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabówek,Gdynia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Grabówek. Idealne do zamieszkania lub jako inwestycja blisko Uniwersytetu Morskiego. ul. Morska, 3 pokoje o powierzchni łącznej 55,73m2. 4 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

826 000 zł66 m² 12 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w nowo odnowionej, ocieplonej kamienicy, w samym centrum Gdyni, na pierwszym piętrze w budynku z windą zjeżdżającą do piwnicy. Tylko dwa lokale na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

390 000 zł54 m² 7 249,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz trzypokojowego, słonecznego mieszkania w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość terenów zielonych, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duże możliwości aranżacyjne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 050 000 zł68 m² 15 350,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Śródmieście w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 68,4m2, usytuowane jest na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz 3-pokojowego mieszkania blisko Akademii Morskiej? Trafiłeś idealnie! atuty: -słoneczne, -ustawne pomieszczenia, -bliskość terenów zielonych, -dobrze skomunikowane. Mieszkanie: bardzo ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

540 000 zł53 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 53m2 w zabudowie szeregowej, z osobnym wejściem. Nieruchomość składa się z: parter:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij