dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Gdynia

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Cena dotyczy mieszkania wraz z całym wyposażeniem. Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w samym sercu Gdyni, przy ul. Starowiejskiej. W najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

399 800 zł37 m² 10 681,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie o powierzchni 37,43m2 składa się z: - salonu, - osobnej jasnej kuchni, - sypialni, - łazienki z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie blisko centrum Gdyni z 2 oddzielnymi pokojami mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43 m2 jest bardzo dobrze utrzymane oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

378 000 zł61 m² 6 196,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o niezwykle funkcjonalnym układzie pomieszczeń zlokalizowane na ul. Chylońskiej. Mieszkanie do generalnego remontu o ogromnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

378 000 zł61 m² 6 196,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

710 000 zł67 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe ( 66,6 m2 ) z balkonem na pierwszym piętrze budynku dziesięciopiętrowego z windą u podnóża gdyńskiej dzielnicy Kamienna Góra. Cena do negocjacji! Klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

534 000 zł51 m² 10 478,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w Gdyni-Redłowie do remontu - blisko morza i plaży! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

342 000 zł27 m² 12 761,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie usytuowane przy ulicy Władysława IV - w samym centrum Gdyni, w odległości niecałego kilometra od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

363 000 zł42 m² 8 541,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 2 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Witominie usytuowane zaledwie 20 minut od centrum. Charakterystyka mieszkania. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

564 000 zł43 m² 13 116,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, mam na sprzedaż mieszkanie widokowe w Gdyni Redłowie o powierzchni 42.35 m2. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2018 roku, podczas którego: została przeniesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karwiny

Karwiny,Gdynia

335 000 zł36 m² 9 223,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka | osobna, widna kuchnia | po remoncie | spokojna okolica | gdynia karwiny lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia. Blisko do skm gdynia leszczynki. Atuty nieruchomości: - blisko skm, - blisko Obwodnicy Trójmiasta, - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokoje w spokojnej okolicy blisko skm. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni na Chyloni. Doskonale skomunikowane, 11 minut pieszo do przystanku skm Leszczynki i ten sam czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

479 000 zł51 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 46,23m2 w Gdyni na Pogórzu. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Witomino,Gdynia

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domu jednorodzinnym, położonym w zacisznym miejscu, na końcu jednej z bardziej przestrzennych ulic w prestiżowej dzielnicy Gdyni. W sąsiedztwie zieleń, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

409 870 zł37 m² 10 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wolności

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowana kawalerka w Gdyni na Działkach Leśnych o pow.27m2. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze w dobrze utrzymanej kamienicy. Teren zamknięty , ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 799 zł72 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Gdyni? Musi być dobrze skomunikowane dla niemotoryzowanych oraz zmotoryzowanych? Mieszkanie gdzie wszędzie jest blisko? Mówisz i masz! Bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oksywie

Oksywie,Gdynia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w bliskiej odległości od morza? Doskonale trafiłeś! atuty: - niska zabudowa, - doskonała lokalizacja w pożądanej dzielnicy Gdyni, - bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Oksywie,Gdynia

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica| wyposażone | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niklowa

Pogórze,Gdynia

255 000 zł48 m² 5 359,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m2, z ogródkiem w Gdyni Pogórzu w budynku czterorodzinnym. Warunki zamiany: zamienię na mieszkanie 3 pokojowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł74 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Dwie duże sypialnie (jedna z garderobą) od strony Świętojańskiej, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł44 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie po kapitalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje, nowe wylewki, nowe okna pcv, nowe drzwi wejściowe), położone w przyjaznej okolicy w Gdyni Chyloni przy ul. Helskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pogórze

Pogórze,Gdynia

310 000 zł37 m² 8 423,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji o powierzchni 36,8 mkw w Gdyni. Mieszkanie składa się z: - salonu - łazienki z wanną - sypialni wyjściem na balkon - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Śródmieście,Gdynia

884 000 zł81 m² 10 913,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne 3 Pokoje Blisko Centrum Gdyni To nie jest zwykłe mieszkanie z kominkiem, widokiem na zatokę i 10 minutowym spacerem do centrum czy Dworca. To całe piętro w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

669 900 zł56 m² 11 892,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w super lokalizacji i w dobrej cenie! Praktycznie wszystkie sprawy w centrum miasta można załatwić spacerem, a dojście nad morze lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Pogórze,Gdynia

329 000 zł56 m² 5 885,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90 m2 znajdujące się w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Nieruchomość składa się z: - salonu o pow. około 17m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kampinoska

Obłuże,Gdynia

429 000 zł46 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni na granicy dzielnic Obłuże i Oksywie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Oksywie,Gdynia

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gdynia, oksywie - 3 pokoje po remoncie z widokiem na morze. Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Składa się z salonu z którego wyjdziemy na balkon, 2 sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni Redłowo. Mieszkanie: powierzchnia: 45,97 m2 3 pokoje: sypialnia nr 1 (9,45 m2), salon (14,85 m2), sypialnia nr 2 (7,35 m2) osobna kuchnia (6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino,Gdynia

2 300 zł42 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w budynku w Gdyni Witomino przy ulicy Widnej 3. Czynsz najmu 2 300 zł, kaucja 2 300 zł. Opłaty czynszowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

481 560 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe 40,13m2, na 1 piętrze z 4, w dzielnicy Działki Leśne. Świeżo po remoncie z widokiem na las, położone 10 minut pieszo od centrum Gdyni. Jeżeli marzy ci się budzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela. Komfortowe, zadbane mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza na Karwinach, gdynia. 2 niezależne pokoje, przestronny salon z kuchnią, osobne wc i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

349 999 zł46 m² 7 692,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem do remontu, co oznacza możliwą nową aranżację całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

389 000 zł53 m² 7 306,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas na sprzedaż W pełni wyposażone 3- pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,24 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

770 000 zł74 m² 10 121,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Okazja! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

400 000 zł42 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w budynku w Gdyni Witomino przy ulicy Widnej 3. Budynek to zabudowa czteropiętrowa z lat 70. Blok jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

621 000 zł50 m² 12 420 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,70m2 w Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem! Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwarznieńska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie lokal: mieszkanie składa się z salonu, sypiali,kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego balkonu. Mieszkanie w dobrym standardzie. Salon.