dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

849 000 zł87 m² 9 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w spokojnej i cichej dzielnicy Gdyni - Fikakowo przy ul. Lipowej! Osiedle Fikakowo - lubiane i doceniane przez mieszkańców ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 950 zł58 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie o pow.58m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z otwartą kuchnią, dwa pokoje z szafami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 790 000 zł96 m² 18 645,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie W otulinie lasu Gdynia Mały Kack | Las za oknem | Wysoki standard | Komfortowy ogród | 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska ***** rozkład pomieszczeń: oferowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią -lokalizacja: gdynia, oksywie spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica, blisko morza, sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

438 000 zł47 m² 9 329,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Grabówku z dużym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - przestronny balkon, - mieszkanie gotowe do wejścia, - piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość oglądania mieszkania od 22.06.2025 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w cichej okolicy na osiedlu Gdynia Wiczlino- Ogród, parking ogólnodostępny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Stawnej na Witominie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Opis mieszkania W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

519 000 zł53 m² 9 774,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac zabaw - Dwustronny układ mieszkania - Cicha, spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino,Gdynia

539 000 zł42 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w kameralnej, bardzo zielonej części Gdyńskiego Witomina. Usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Leszczynki,Gdynia

375 000 zł36 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie - salon z wejściem do osobnej kuchni z oknem, ustawna sypialnia, przedpokój z miejscem za dużą szafę, łazienka z wanną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szukasz trzypokojowego mieszkania z widokiem na morze oddalonego spacerem od Kępy Redłowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury - widok na morze - 3. pokoje - duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 350 000 zł121 m² 52 479,30 zł/m²

 

Piętro:17/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 17 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny III,Gdynia

529 899 zł59 m² 8 920,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Gdynia Karwiny, ul. Porazińskiej, przytulne mieszkanie 3-pokojowe - idealne dla rodziny - Twoje miejsce na mapie spokoju i wygody! uwaga! możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zezwolenia mswia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

716 800 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 64 m , zlokalizowane na gdyńskim Grabówku. To świetna okazja inwestycyjna ze względu na bardzo dobrą lokalizację, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

2 300 zł47 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Błękitnej. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się pizzeria, żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł105 m² 8 492,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Rdestowej w Gdyni na Dąbrowie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: pierwszy poziom: salon z wyjściem na balkon, toaleta, sypialnia, kuchnia, korytarz, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

699 000 zł42 m² 16 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji (gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana) Mieszkanie: pięknie wykończone, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze z widokiem na nowo powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

539 000 zł42 m² 12 799,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! 2 pokoje z permanentnym widokiem na Zatokę Gdańską. Zachwyć się niezakłóconym widokiem na morze z każdego okna. Ciekawe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chylonia,Gdynia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Gdyni, chylonia. Mieszkanie na 2 piętrze, umeblowane. Składa się z: salonu Sypialni (kanapa, szafa) Osobnej kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

615 000 zł41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie do wprowadzenia! Bardzo atrakcyjna cena! Gdynia od lat przyciąga mieszkańców nowoczesnym stylem życia, rozwiniętą infrastrukturą i bliskością natury. Wśród jej dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

619 000 zł70 m² 8 881 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedsprzedaż do 15 lipca! 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! idealne dla obcokrajowców Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - niemal w sercu Orłowa, w odległości 300m jest Plac Górnośląski. Lokal jest w pełni urządzony, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie w Gdyni na osiedlu Sokółka. Mieszkanie znajduje się w bloku oddanym do użytku przez dewelopera w sierpniu 2020 roku, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

650 000 zł53 m² 12 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Z widokiem na zieleń, z przestrzenią do życia - Gdynia Dąbrowa, ul. Sojowa To mieszkanie nie krzyczy. Ono mówi szeptem: "tu możesz odpocząć." Jasne, przestronne, urządzone ze smakiem - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Orłowo,Gdynia

1 995 000 zł92 m² 21 637,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość z niezwykłym potencjałem zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

499 000 zł63 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2 - pokojowe spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu o pow.62,9m2. Mieszkanie znajduje się na iiip./IV. Składa się z: pokoju dziennego z balkonem z przejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Obłuże,Gdynia

479 000 zł54 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54,01 m2, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Obłuże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty! Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 4.07.2025 od godziny 15:00 do 17:00 Proszę o zapisywanie się wszystkich chętnych na konkretną godzinę mailowo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

890 000 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni z widokiem na morze. Trzypokojowe, dwurozkładowe, mieszkanie o powierzchni 66,4 m/2 znajduje się na 10 piętrze. W budynku jest nowoczesna winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 217 700 zł74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | 1km do morza | cicha okolica | widok na miasto | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dwoma łazienkami oraz osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

519 000 zł53 m² 9 872,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie położone w Gdyni Witominie. Nieruchomość: mieszkanie odmalowane i puste, gotowe do aranżacji pod swoje potrzeby. Powierzchnia 52,57m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze kameralnego budynku w dzielnicy Gdynia Grabówek spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

777 777 zł94 m² 8 274,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłużu. Do mieszkania przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romanowskiego

Pogórze,Gdynia

645 000 zł75 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie do remontu - atrakcyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1998 roku przy ulicy Romanowskiego 40a. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Patio Róży,Gdynia

735 000 zł60 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która łączy komfort życia w mieście z relaksem we własnej oazie zieleni. Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko W golden gate! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m , mieszczące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z windą z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

499 000 zł28 m² 17 695 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

W tętniącej życiem Gdyni na nowego właściciela czeka wygodna kawalerka z balkonem typu loggia o dodatkowej powierzchni 3,2m2. Mieszkanie bez loggii ma 25m2, wyposażone jest w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

950 000 zł67 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przepiękny ogród o powierzchni 200m2 pod lasem! Zagospodarowany i z nasadzeniami oraz z wyjściem bezpośrednio do lasu! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

489 000 zł53 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Podgórskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz osobnej kuchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

788 000 zł62 m² 12 746,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2-pokojowy (z możliwością przywrócenia 3 pokoi), gdynia Wiczlino - wysoki standard Lokalizacja: gdynia, wiczlino Metraż: 61,82 Liczba pokoi: 2 (możliwość przywrócenia 3 pokoi) Piętro: 1z3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł49 m² 20 387,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Ofertą sprzedaży jest trzy pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij