dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

439 000 zł48 m² 9 193,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż tylko w lipcu! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 47,75 m2. Na nieruchomość składają się : Salon (19.88m2) Pokój ( 8.60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Pogórze Cena: 629 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego budynku w Gdyni na ul. Staniewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witomino,Gdynia

679 000 zł54 m² 12 550,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - Gdynia Witomino Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

315 000 zł33 m² 9 487,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,2 m2 znajdująca się w Gdyni dzielnica Grabówek. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie, szkoły, przedszkola, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 m2 po remoncie. Zlokalizowane na IV piętrze w kamiennicy przy ul. Górnej. Bardzo dobra lokalizacja, zaraz przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Gdyni przy ul. Pck 7. Mieszkanie ma powierzchnię 46,6 m2 i zlokalizowane jest na parterze w budynku 11 piętrowym. Lokal składa się z salonu, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 050 000 zł68 m² 15 418,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj luksus życia w sąsiedztwie natury przy jednoczesnej bliskości miejskiej dynamiki! Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 68,1 m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

439 000 zł39 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2pokojowe mieszkanie z potencjałem Gdynia ul. Morska Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić i stopniowo je odświeżać? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

469 000 zł40 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

565 000 zł32 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m - Gotowe do wprowadzenia - meble w cenie - Osobny pokój oraz salon z aneksem kuchennym - Balkon z widokiem na osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 299 000 zł54 m² 24 136 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niecodzienna równowaga: natura, design, prestiż - apartament w sercu miasta z widokiem na Trójmiejski Park | Gdynia, silva - Invest Komfort Z przyjemnością oferuję na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 637,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W miocasa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Budynek pierwszy od ulicy Chylońskiej. Mieszkanie, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Grabówek,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o pow. 45,30m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanego bloku z cegły oddanego do użytku w 1970r. Budynek posiada nową windę, szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

585 397 zł48 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (47,54 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone na parterze w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 150 000 zł101 m² 11 400,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie w Gdyni dzielnica Pustki Cisowskie. Oryginalne mieszkanie o powierzchni 100,87m2, położone w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

431 145 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie 40,20 m z balkonem - Gdynia (chwarzno Wiczlino), 3 piętro Podstawowe informacje Powierzchnia: 40,20 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem + sypialnia) Piętro: 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obecnie trwa odświeżenie mieszkania, zdjęcia mają charakter poglądowy. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dąbrowa przy ulicy Lukrecjowej. Kameralna okolica bloków niskiej zabudowy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

460 000 zł47 m² 9 818,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie-Gdynia Pustki Cisowskie ul. Rumska. Cena 460 000 zł, powierzchnia 46,85m2, parter, opłaty latem ok 700 zł, zimą 900zł. Lokal dostępny od zaraz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 190 000 zł122 m² 9 794,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z lokalem usługowym i komórką lokatorską - Gdynia Dąbrowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Leszczynki,Gdynia

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55.20m2, w skład którego wchodzi: -salon z balkonem o południowej ekspozycji -sypialnia/biuro od strony południowej -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 1-pokojowe gdynia grabówek ul. Morska mieszkanie: mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m2, zlokalizowane jest na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz świetnej nieruchomości inwestycyjnej w Gdyni lub mieszkania, w którym stworzysz swoje miejsce na ziemi? Idealnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

369 000 zł37 m² 9 954,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko W golden gate! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1965 roku przy ul. Gniewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

652 000 zł44 m² 14 988,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,5m2 położone na III piętrze zadbanego budynku z lat 50-tych. Położenie nieruchomości idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

355 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie-Gdynia Grabówek ul. Morska. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Grabówek, w pobliżu Uniwersytetu Morskiego, biedronki, przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

3 600 zł73 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie do wynajęcia o pow.73m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu" Costa del Sol". Kameralny budynek z 2008r. Niska zabudowa, w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem dostępną tylko w Naszym biurze. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Obłuże,Gdynia

525 000 zł66 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61m2 w Gdyni, obłuże Mieszkanie na 1 piętrze, w którego skład wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Trzy pokojowe mieszkanie o metrażu 59 m2 znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem. - osobnej kuchni. - dwóch pokoi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Śródmieście,Gdynia

3 150 zł58 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w samym centrum Gdyni. Lokal mimo świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 100 zł45 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,7 m2, zlokalizowane na IV piętrze IV piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Karwiny,Gdynia

2 390 zł47 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na 1 piętrze w spokojnej okolicy Gdynia, fikakowo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone: 2 pokoje z możliwością spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szukasz trzypokojowego mieszkania z widokiem na morze oddalonego spacerem od Kępy Redłowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury - widok na morze - 3. pokoje - duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Leszczynki,Gdynia

569 000 zł53 m² 10 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe ( 53 m2 ) z balkonem na pierwszym piętrze budynku dziesięciopiętrowego z windą i miejscami parkingowymi dla mieszkańców w gdyńskiej dzielnicy Leszczynki. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

438 000 zł47 m² 9 329,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania na Chyloni z dużym balkonem? Trafiłeś idealnie! atuty: - ustawne, - przestronny balkon, - mieszkanie gotowe do wejścia, - piwnica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie w super lokalizacji - wszędzie blisko ;) Mieszkanie świeżo po remoncie, czyste. Spokojna okolica. Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

390 000 zł43 m² 9 078,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem - Gdynia Chylonia, ul. Gniewska. Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, z możliwością aranżacji na trzypokojowe - idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

568 000 zł54 m² 10 616,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie z przestronnym salonem i przynależnym, zewnętrznym miejscem parkingowym Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład mieszkania - przestronny salon z aneksem kuchennym.