dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

793 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

793 ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3 - pokojowe Z bezpłatnym miejscem postojowym blisko centrum gdyni lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,60 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% prowizji! mieszkanie 3 pokojowe dostępne od zaraz! lokalizacja Mieszkanie mieści się w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. To doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Wokół zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 500 zł26,90 m² 13 513,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka - kompaktowe mieszkanie do własnej aranżacji. metraż: 27 m rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 Nieruchomość ma duży potencjał - jest.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,80 m² 11 861,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Karwiny, ul. Kruczkowskiego. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

669 000 zł52,60 m² 12 718,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z windą, na cenionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni Oksywie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponujemy przytulne, 2 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Wejherowskiej w Chyloni. Położenie gwarantuje bardzo dobre połączenie ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Redłowo, idealne pod wynajem - ul. Powstania Śląskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,40 m² 9 437,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdyni Obłuże przy ulicy Stanisława Kosko. Lokalizacja Obłuże to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świeżo wykończone, świetnie skomunikowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o podwyższonym standardzie, gotowe do zamieszkania.Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kazimierza Górskiego 1,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61,07 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

535 400 zł51,91 m² 10 314,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na maj 2026. 3 pok. z ogródkiem w Gdyni. Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu Lidl, biedronka, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,26 m² 11 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Gdyni, idealne dla osób, które chcą kupić sprawnie i bez komplikacji. Układ mieszkania: -Jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 853 155 zł91,94 m² 31 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł60,01 m² 8 815,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zdjęcia nie ukazują jednego z pokoi. Lokalizacja: pustki Cisowskie to osiedle mieszkaniowe w Gdyni. Teren ten położony jest blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i dużych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Gdynia Pogórze | 36,37 m | Balkon | miejsce postojowe w hali garażowej + komórka Kupujący nie płaci podatku pcc, sprzedający wystawia fakturę vat (podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł89,24 m² 14 007,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2015 roku. Nieruchomość o powierzchni 89,24 m , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 379 000 zł83,53 m² 28 480,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 215 zł69,31 m² 25 958,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 166 299 zł84,53 m² 25 627,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

630 000 zł63,44 m² 9 930,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 4 pok. mieszkania w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł45,90 m² 11 655,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie 45,9 m z balkonem oraz garażem! Gdynia, ul. Gryfa Pomorskiego Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,9 m zlokalizowane w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 332 095 zł103,14 m² 32 306,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 499 zł58,57 m² 25 567,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 824 zł64,23 m² 13 417,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 4 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 049 zł31,35 m² 27 082,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem Gdynia Witomino w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Najważniejsze atuty: - atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, rozwijającej się części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,23 m² 14 457,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m , które składa się: - przedpokój - salon z aneksem kuchennem - pokój - łazienka mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł149,07 m² 7 647,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Mieszkanie o powierzchni całkowitej około 180m2 (użytkowej 149m2), trzypoziomowe! Praktycznie pod lasem. Okazja! Lokalizacja: osiedle Chwarzno Sokółka znajduje się w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 799 039 zł122,21 m² 31 086,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, najem długoterminowy - min. 12 miesięcy Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego z oświadczeniem u notariusza. Bardzo ładne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,30 m² 9 865,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego. To jest najtańsze 3 pokojowe mieszkanie na Karwinach w dniu publikacji. Jeśli nie lubisz gdy sąsiad zagląda do okien za to kochasz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 733 zł38,20 m² 11 092,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,20m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 1 pokoj, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienki oraz balkon 4,50m2. Dobra inwestycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

607 134 zł44 m² 13 798,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu w Gdynia Dąbrowa. Ostatnie dwupokojowe mieszkanie, kolejne dopiero za rok. Nie czekaj! Ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,13 m² 11 550,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria. Ogromne możliwości inwestycyjne! lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 854 033 zł69,30 m² 26 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.