dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

790 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

790 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

568 000 zł44 m² 12 938,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z nadmorskim klimatem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Właściciel rozpatrzy wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

599 000 zł59 m² 10 154,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Morze na wyciągnięcie ręki | 3 pokoje z balkonem | Babie Doły, gdynia Są takie mieszkania, w których nie planuje się wyjścia na plażę. Po prostu się na nią wychodzi. Czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszczynki,Gdynia

649 000 zł40 m² 16 136,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje w bardzo dobrym standardzie - Osiedle Gardenia Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kameralnego i zamkniętego Osiedla Gardenia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Oksywie,Gdynia

999 900 zł64 m² 15 623,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m zlokalizowane na 4 piętrze, zaprojektowane z myślą o komforcie i estetyce. Mieszkanie: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! | 2 pokoje | wyposażone | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w popularnej dzielnicy Gdyni - Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, gdynia Chylonia Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem i piwnicą, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

779 000 zł68 m² 11 455,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego mieszkania na drugim piętrze w bloku? To 68 m , umeblowane mieszkanie ma 3 pokoje balkon i zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Kamrowskiego 11. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

299 000 zł18 m² 17 066,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowa kawalerka w Gdyni - po kapitalnym remoncie z nowym wyposażeniem! Marzysz o nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji Gdyni? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

389 000 zł27 m² 14 202,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze w budynku z windą przy ul. Morskiej w Gdyni. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 800 zł33 m² 85,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od 03.2026r. Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w nowej inwestycji z 2023r. Budynek z windą, orlex. Mieszkanie o pow.32,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

764 000 zł66 m² 11 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na spokojnym, okolonym lasem - Trójmiejski Park Krajobrazowy osiedlu Zamek wybudowanym przez hossę. - bezpośrednio od właściciela 2 ustawne pokoje , 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Gdynię, po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

560 000 zł61 m² 9 180,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, tuż przy lesie - Gdynia Obłuże Komfortowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

299 000 zł18 m² 17 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 17,5 m zlokalizowana w dzielnicy Witomino w Gdyni. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

489 000 zł36 m² 13 736 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Gdyni Witominie przy ul. Strażackiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku z windą i jest gotowy do zamieszkania. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 600 000 zł56 m² 28 545,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kameralny apartament W otoczeniu lasu - nowe kolibki, gdynia orłowo Elegancki apartament położony w jednej z najbardziej cenionych nadmorskich lokalizacji - Gdynia Orłowo. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

450 000 zł45 m² 9 911,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zbożowej w Gdyni Cisowej. Dane nieruchomości: pomieszczenia: trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka oraz osobne wc, przedpokój ( układ pierwotny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie na 7 piętrze z ładnym widokiem. Blok z cegły, mieszkanie w stanie dobrym. Miejsce postojowe na zamkniętym parkingu W bloku wspólna wózkarnia (pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

2 130 zł38 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 38m2 w Gdyni dzielnicy Działki Leśne. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karwiny,Gdynia

780 000 zł74 m² 10 546,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko Obwodnicy Trójmiasta! Nieruchomość zlokalizowana zaledwie 1,5 km od węzła Wielki Kack, zapewniając szybki dostęp do całej aglomeracji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

999 000 zł83 m² 12 091,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W elita nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Witomino,Gdynia

430 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny III,Gdynia

499 900 zł49 m² 10 243,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Słoneczne 2 pokoje z cudownym balkonem w sercu Karwin - gotowe do zamieszkania! lokalizacja: gdynia Karwiny to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji. - spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty gdynia działki leśne ul. Warszawska! do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie z loggią blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

485 000 zł46 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82m2 w Gdyni Chylonii przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow. 45 m2 w Gdyni na Leszczynkach. Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w bloku 4-piętrowym z odremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 330 000 zł161 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Luksusowy apartament z prywatnym patio - tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację! Zdjęcia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Fikakowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne,komfortowe i przytulne dwupokojowe mieszkanie a miejscem postojowym w hali garażowej.Znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie z widokiem na morze Gdynia Karwiny, ul. Buraczana Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,40 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij