dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 650 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w spokojnej i cichej okolicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

485 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

545 000 zł52 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku dwupiętrowym w Gdyni Fikakowie przy ulicy Witosławy. Lokalizacja Fikakowo (wielki Kack) to spokojna, dobrze zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł45 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony czeka na pierwszego najemcę. To bardzo dobra propozycja dla pary, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w spokojnej, malowniczej okolicy. Z okien rozpościera się widok na las, jednocześnie w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne, położone od strony południowej, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe położone na 'osiedlu Zielonym', położonym w niedalekiej odległości od polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się części Gdyni - na osiedlu Zielenisz (gdynia - Chwarzno),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

370 000 zł38 m² 9 685,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - 2 oddzielne pokoje, - południowa ekspozycja okien, - spokojne osiedle z pełną infrastrukturą, - świetny dojazd do obwodnicy (3 min) - Brak problemów z parkowaniem mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok | blisko zatoka | gdynia redłowo lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 10 minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, kompaktowego apartamentu (35 m ), zlokalizowanego w prestiżowej Gdyni Redłowie. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniącej sobie design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

759 000 zł51 m² 14 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie przy lesie Nowe mieszkanie I Wysoki standard wykończenia | Gdynia Dąbrowa | Balkon I Miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

629 000 zł66 m² 9 472,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze - komfortowe, jasne i w świetnej lokalizacji! Przestronne 64 m (z pomieszczeniami przynależnymi) w funkcjonalnym układzie: salon 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

549 000 zł51 m² 10 807,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej i spokojnej części Gdyni przy ul. płk. Stanisława Dąbka. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

229 000 zł16 m² 14 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z niskim progiem wejścia? Prezentujemy wyremontowany, kompaktowy lokal użytkowy (niemieszkalny) o powierzchni 16,2 m , który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 2 pokoje | wyposażone | blisko lasu | wynajem | Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Nauczycielskiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m w Gdyni, dzielnica Chylonia. Atuty: - po generalnym remoncie - wszysto nowe! - piękny widok, - przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Pogórze,Gdynia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard, świetna lokalizacja! Na wynajem mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Pogórze. W odległości 2km znajduje się Galeria Handlowa Szperk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

760 000 zł65 m² 11 656,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeżeli szukasz funkcjonalnego I przytulnego mieszkanka to zapraszam na prezentacje:) Na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65,2 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Gdyni- kamienna Góra. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie 2 pokoi znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane mieszkanie - kawalerkę w Gdyni, dzielnica Wielki Kack, osiedle Fikakowo. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w roku 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

569 000 zł44 m² 12 961,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z nadmorskim klimatem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 54.1mkw cztery pokoje (pierwotnie trzy pokoje i można bardzo łatwo powrócić do pierwotnego układu} po remoncie przeprowadzonym w 2019 roku z oddzielną kuchnią oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 34 m z balkonem. Atuty: - zwierzęta domowe są mile widziane; - nie trzeba opuszczać mieszkania podczas sezonu letniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Wiczlino,Gdynia

377 300 zł34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i zielonej części Gdynia przy ul. Wiczlińskiej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni około 7-10 minut od centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

630 000 zł61 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż zadbane , w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórzu - gotowe do zamieszkania! Oferta skierowana do osób które szukają lokum w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i słoneczne 3-pok.mieszkanie po remoncie z tarasem o pow. 56m2 w Gdyni na Małym kacku/bernadowie przy ul.Leśnej. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Stare Obłuże,Gdynia

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Sucharskiego na Obłużu w Gdyni. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwie sypialnie, salon z dużym balkonem, kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

490 000 zł37 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Biskupa Dominika Oferta dostępna tylko u nas nie szukaj dalej i umów się już teraz na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

444 444 zł45 m² 9 876,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Umeblowane, gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Gdyni przy ul. Chylońskiej, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie. Piwnica. Zakup przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij