dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

740 000 zł66 m² 11 144,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz świetnie urządzonego mieszkania Z bogatą infrastrukturą W okolicy I przestronnym wnętrzem? dobrze trafiłeś! atuty: - wysoki standard - miejsce w hali garażowej - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty - doskonała lokalizacja, 5 minut pieszo do morza - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - idealne pod inwestycję - balkon lokalizacja Skwer Kościuszki to jedno z najpiękniejszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

579 000 zł52 m² 11 177,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chwarzno-Wiczlino to największa pod względem powierzchni dzielnica Gdyni, która z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców - głównie ze względu na prężny rozwój infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Chwarzno,Gdynia

685 000 zł58 m² 11 775,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe słoneczne mieszkanie, położone na 2-gim piętrze w budynku z windą (budynek 3 piętrowy). Blok oddany do użytku w 2016 roku. Osiedle Sokółka Zielenisz (deweloper Hossa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Działki Leśne,Gdynia

395 000 zł36 m² 11 095,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z oknami skąpanymi w zieleni. Z każdego okna widok na las! Jeśli szukasz mieszkania idealnie położonego, czyli blisko centrum, ale w cichym, spokojnym, otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

487 029 zł59 m² 8 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Gdyni! To miejsce, które oferuje przyjazną miejską przestrzeń, położoną zaledwie 15 minut od centrum miasta. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

510 000 zł59 m² 8 644,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59 mkw zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Atuty prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj przy bulwarze nadmorskim W gdyni! Mieszkanie położone jest u styku Wzgórza Św. Maksymiliana i Kamiennej Góry, w samym sercu Gdyni. Znana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

723 930 zł80 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 80,01 m2 (76,83 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

610 000 zł50 m² 12 323,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Centrum w sąsiedztwie Bulwaru Nadmorskiego, parku miejskiego i morza. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 10-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Karwiny,Gdynia

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje | osobna, widna kuchnia | do remontu | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno,Gdynia

499 000 zł44 m² 11 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwustronne mieszkanie : dwa niezależne pokoje z jasną kuchnią, na III piętrze 4- piętrowego bloku z lat 90-tych. Większy pokój z balkonem - piękny widok na zieleń i Zatokę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Jeżeli szukasz 3-pokojowego mieszkania z olbrzymim tarasem i pięknym widokiem na zieleń, to oferta dla Ciebie. Atuty: - cudowny widok, - jedno mieszkanie na piętrze, - bliskość zieleni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Pogórze,Gdynia

779 400 zł87 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w spokojnym zakątku Gdyni. Solidne budownictwo, okazałe widoki z balkonu, świetni sąsiedzi, wyjątkowy dwu poziomowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

340 000 zł38 m² 9 057,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

-= Rezerwacja=- -= Rezerwacja=- mieszkanie 2-pokojowe na Gdyńskiej Chyloni przy ul. Wiejskiej 7 Oferta wyłącznie w agencji Fiesta Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

455 500 zł51 m² 8 899,96 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Gdyni Witomino - Leśniczówka 52 m2, dwa pokoje, osobna kuchnia z jadalnią, łazienka i ubikacja. Zalety: - piękny widok na zatokę, ostatnie piętro 11, brak sąsiadów nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

845 339 zł80 m² 10 533,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80,25 m2, z ekspozycją południowo-zachodnią, usytuowane na piątym piętrze. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Karwiny,Gdynia

599 999 zł68 m² 8 828,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Komfortowe 3-pokojowe Mieszkanie w Gdyni - gotowe do zamieszkania z widokiem na zatokę. Bliskość Natury i Komunikacji Miejskiej. Idealne dla osób ceniących spokój i wygodę. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępia

Pustki Cisowskie,Gdynia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie trzypokojowe położone przy ulicy Sępiej 13 w dzielnicy Gdyni Pustki Cisowskie Mieszkanie na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

499 000 zł60 m² 8 267,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Uwaga: mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią na sprzedaż Gdynia Cisowa ul. Kcyńska, tuż przy komunikacji miejskiej -> idealna przestrzeń dla rodziny, zarówno w pobliżu przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękuję. Mieszkanie jest dostępne od 1 października. Oferta najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

419 000 zł44 m² 9 610,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Największe atuty nieruchomości: - dwupokojowe mieszkanie dwustronne z oddzielną kuchnią - mieszkanie po generalnym remoncie, - balkon z widokiem na park Kiloński - osiedle niskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Po generalnym remoncie 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie mieści się w dobrze utrzymanym i zadbanym budynku. Teren częściowo ogrodzony ze wspólnym ogrodem i pasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

657 299 zł60 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji dostępny kredyt 2% Inwestycja znajduję się w otoczeniu lasu, osiedle jest zielone, nowoczesne i komfortowe. W harmonijny sposób łączy funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

625 000 zł62 m² 10 043,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,23 m2, zlokalizowanego na parterze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

1 070 000 zł76 m² 14 077,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie, 2 miejsca postojowe, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, a jednocześnie przytulne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

385 000 zł33 m² 11 561,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiona oferta dostępna jest wyłącznie W onyx home! Na sprzedaż 2 pokojowy lokal mieszkalny, położony na I piętrze III piętrowego bloku mieszkalnego z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** super lokalizacja *** las *** cisza I spokój *** dobrze skomunikowane Z gdynią I sopotem *** lokalizacja: gdynia Wielki Kack , ul. Nowodworcowa - spokojna dzielnica w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Pustki Cisowskie,Gdynia

460 000 zł46 m² 9 950,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Cisza, spokój, przestrzeń , natura - to tylko kilka słów, które znakomicie oddają klimat Pustek Cisowskich. Dzielnica , która charakteryzuje się niezwykle małomiejskim klimatem, i jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolendrowa

Dąbrowa,Gdynia

415 000 zł65 m² 6 366,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy serdecznie! promocja trwa tylko do 13.10! MIESZKANIE DO WŁASNEJ ARANŻACJI! ATUTY: - dobra lokalizacja, - do własnej aranżacji, - do wydania od zaraz, LOKALIZACJA: Gdynia Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł47 m² 12 821,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego w samym sercu dynamicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

580 000 zł67 m² 8 699,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pięknie doświetlone i słoneczne mieszkanie trzypokojowe do odświeżenia w cichej i spokojniej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najładniej położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam, oferuję do sprzedaży piękne, gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni- witomino. Lokal o powierzchni 63 m2, położony na 2 piętrze, 2 windy cichobieżne, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

592 000 zł47 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie pełne potencjału, doskonałe dla singli lub młodych par, pragnących stworzyć unikalne miejsce do życia. Nieruchomość o powierzchni 46,72 m2 usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowskiego

Pogórze Górne,Gdynia

399 000 zł55 m² 7 281,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy serddecznie na dni otwarte, które odbędą sie dnia 20. Października W godzinach 14:00 - 18:00. W celu umówienia się na prezentację O odpowiedniej dla państwa godzinie prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wielki Kack,Gdynia

380 000 zł37 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Gdynia Wielki Kack- górnicza Mieszkanie idealne dla pary, singla, studenta lub pod dalszy najem - Pokój dzienny - z oknem balkonowym od zachodu, na podłodze panele- pod panelami parkiet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batalionów Chłopskich

Redłowo,Gdynia

449 000 zł32 m² 14 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Kawalerka po generalnym remoncie w doskonałym miejscu. Atuty: - spokojna i malownicza okolica - w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania - po generalnym remoncie lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

729 000 zł98 m² 7 438,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta w mio casa! Zadbane mieszkanie z ogromnym potencjałem, dwupoziomowe, w bardzo spokojnej okolicy, zadbane i gotowe do wprowadzenia - to tylko niektóre z atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia