dowolna

Mieszkania w bloku Gdynia - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

345 000 zł27 m² 12 702,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Zamenhofa w Gdyni w doskonałym punkcie dzielnicy Chylonia, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

499 000 zł37 m² 13 320,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| 2 pokoje | wyremontowane | wyposażone | inwestycja | chylonia | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia, ul. Gniewska Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

449 000 zł44 m² 10 089,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w Gdyni, idealne dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od sklepów, szkół, przedszkoli i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Kamienna Góra,Gdynia

4 000 zł88 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nietuzinkowe, reprezentacyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Kamiennej Góry, przy ul. Legionów. To starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

577 000 zł35 m² 16 609,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Z okien rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

525 000 zł42 m² 12 605 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

441 427 zł37 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie 37,33 m z balkonem 4,5 m w wygodnym, wyjątkowym układzie na nowopowstałym osiedlu, zaledwie 800 metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowa,Gdynia

939 001 zł82 m² 11 416,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie dostępne od zaraz. Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 82,25 m z balkonem 6,99 m , na nowopowstającym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

779 000 zł63 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Mieszkania idealne nie istnieją!" - taka teoria krąży wśród tych, którzy nie widzieli jeszcze mojego lokalu na Dreszera. 3 pokoje z osobną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

555 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| 3 pokojowe mieszkanie | 8 piętro | piękny widok | wyposażone | piwnica | balkon | osobna kuchnia | gdynia | obłuże | lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w spokojnej części Gdyni - Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

390 000 zł44 m² 8 945 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie opis mieszkania: nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

579 000 zł47 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | blisko skm | 3 pokojowe mieszkanie | balkon | cicha okolica | leszczynki | gdynia lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Leszczynki, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 180 000 zł77 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. 1 z 8 mieszkań na osiedlu z podobnym widokiem. Na sprzedaż przestronny, jasny apartament położony na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

1 060 000 zł84 m² 12 641,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Niepowtarzalne 4 pokoje w Gdyni Chyloni 83,85 m komfortu i spokoju Zamieszkaj w miejscu, które łączy miejski komfort z bliskością natury. Na sprzedaż przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe - Gdynia Obłuże, ul. Benisławskiego, 63 m2 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m2, zlokalizowane w Gdyni Obłużu przy ul. Benisławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

711 043 zł63 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Świetna lokalizacja. Przemyślana architektura. Spokojna przyszłość. Nie masz czasu, by czytać wszystko do końca? Zapamiętaj tylko: 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania od 39 do 74 m Balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie 3-pokojowe gdynia wzgórze św. Maksymiliana ul. Wachowiaka mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane jest na 2 piętrze. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z widokiem na Zatokę w Gdyni, witominie (witawa). Mieszkanie na 10-piętrze z windą, przestronne i umeblowane. Świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

999 000 zł59 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sąsiedztwo lasu I bliskość miasta - dwustronne mieszkanie Z tarasem I dwoma miejscami W hali garażowej na osiedlu bernadowo park Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

489 466 zł38 m² 12 840,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2027 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

399 999 zł44 m² 9 033,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko skm i obwodnicy - Panoramiczny widok na Gdynię - 2 oddzielne pokoje - Oddzielna kuchnia - Wysokie piętro z windą mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44,28 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł69 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko W golden gate Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,85 m , położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

819 000 zł74 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4-pokojowe mieszkanie z ogrodem 30 m idealne dla rodziny! Szukasz przestrzeni, komfortu i lokalizacji, która ułatwi codzienne życie? To mieszkanie ma wszystko, czego potrzebuje współczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 199 000 zł92 m² 13 032,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Komfortowy dwupoziomowy loft na zamkniętym kameralnym osiedlu Słoneczne Gniazdo w Gdyni na Małym Kacku. Na piętrze tylko jedno mieszkanie, a w klatce tylko trzy mieszkania. Loft znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Witomino,Gdynia

659 000 zł60 m² 11 057 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Witomino. Atuty nieruchomości: cicha okolica, otoczona zielenią i lasem, funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowość w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Gdyni przy ul. Kcyńskiej. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze IV - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Faustyny

Wiczlino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, bardzo zadbane i ciche mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku. Składa się z salonu z przestronnym aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

589 000 zł60 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na Cisowej z dużym balkonem i widokiem na Las mieszkanie: trzy pokojowe mieszkanie o metrażu 59 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. Dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

425 000 zł38 m² 11 067,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta robocza, zdjęcia będą aktualizowane na bieżąco! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,40m2 w skład którego wchodzi: -salon z otwartą kuchnią o ekspozycji południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od listopada .Mieszkanie położone w najbliższym sąsiedztwie plaży , Skweru Kościuszki , Bulwaru Nadmorskiego, szlaki rowerowe spacerowe. Odległość od miejsca pobytu do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

699 372 zł61 m² 11 392,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Chylonia,Gdynia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka w Gdyni Chyloni ul. Chylońska po kapitalnym remoncie. Położona w samym centrum Chyloni, bardzo blisko do komunikacji miejskiej, cała infrastuktura. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

449 000 zł48 m² 9 438,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47.57 m2, zlokalizowanego w Gdyni, w dzielnicy Chylonia. Lokalizacja: ul. Chylońska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

529 000 zł60 m² 8 743,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo jasne, o świetnym rozkładzie pomieszczeń trzypokojowe mieszkanie w z ogródkiem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdynia Obłuże i jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ok.50m w Gdyni - Mały Kack. Mieszkanie położone na cichym, zamkniętym osiedlu, na uboczu, a jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieroszewskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 949 000 zł104 m² 28 220,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament o powierzchni 104,50 m , położony w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Ta nieruchomość to idealne połączenie luksusu, komfortu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

663 400 zł62 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie 632 m z balkonem 9 m w wygodnym, wyjątkowym układzie na nowopowstałym osiedlu, zaledwie 800 metrów od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Przestronny salon.