dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, wyposażone i częściowo umeblowane mieszkanie z miejscem w hali garażowej. Nieruchomość zlokalizowana w jednym z nowszych budynków, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

444 000 zł38 m² 11 684,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W biurze navigat! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Lokalizacja, skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,6 m2, zlokalizowane na 8 piętrze bloku z windą, przy ulicy Warszawskiej w Gdyni (dzielnica Działki Leśne). Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 090 000 zł68 m² 16 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj luksus życia w sąsiedztwie natury przy jednoczesnej bliskości miejskiej dynamiki! Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni użytkowej 68,1 m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł53 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

449 000 zł46 m² 9 784,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta tylko W miocasa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,89 m , położone w dzielnicy Oksywie. To wyjątkowo słoneczne i przytulne mieszkanie oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Wielki Kack,Gdynia

1 245 146 zł82 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralna kamienica o bardzo interesującym designie i oryginalnym wyglądzie zewnętrznym budynku. Dwulokalowa zabudowa jednorodzinna, z przestronnymi apartamentami, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 880 000 zł56 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

1 590 000 zł77 m² 20 703,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferowany na sprzedaż apartament z rynku wtórnego o powierzchni 76.8m2 znajduje się w niewielkim, kameralnym apartamentowcu z 2009 roku. Bezpieczna i spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o pow. 47m2 w topowej inwestycji portova. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest Komfort " Portova" z 2021r. Budynek ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 904 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Atuty: - dogodna lokalizacja: położone w urokliwej dzielnicy Orłowo, blisko morza oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

8 250 000 zł126 m² 65 476,20 zł/m²

 

Piętro:22/32

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jedyny z takim widokiem. 2 miejsca postojowe + duża komórka w cenie. Niepowtarzalny, widokowy apartament z dwoma miejscami garażowymi w najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł28 m² 21 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gwarancja bezpieczenej transakcji I kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Świeżo wyremontowany, gotowy do zamieszkania lokal z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie dwupokojowe ul Batorego w centrum Gdyni. Powierzchnia 42m2, pierwsze piętro z windą w budynku z 2018 roku. Idealne dla osób ceniących wygodę, aktywność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronna kawalerka W centrum gdyni Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 29 m2 składa się z pokoju, kuchni z jadalnią, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 770 000 zł92 m² 29 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nadmorski czteropokojowy apartament w otulinie lasu, 800 metrów od morza! Atuty: - kameralność inwestycji - bilet na spektakl przyrody - przestrzeń wewnętrzną osiedla wyłączona z ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Redłowo,Gdynia

8 500 zł92 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł69 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,85m2 z garderobą i balkonem! Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 68,85 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł50 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością, która oferuje nie tylko wyjątkowy widok na morze i las, ale także komfortowe warunki mieszkalne oraz dogodną lokalizację. To trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia obłuże Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2, znajdujące się na parterze w bloku 4-piętrowym, przy ulicy Unruga 43! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo. 2 piętro, ok. 42 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, składa się z: - jasnego salonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

770 000 zł63 m² 12 206,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

441 160 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy bardzo ciekawą ofertę na zakup 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na ulicy Morskiej w Gdyni, w dzielnicy Chylonia. Mieszkanie o powierzchni prawie 54 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł54 m² 16 719,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdynia, mały Kack. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53.77m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 12.2024r. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow. 63m2. Mieszkanie znajduję się na osiedlu zamkniętym otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

398 000 zł29 m² 13 611,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta dostępna wyłącznie W mio casa! Na sprzedaż 2- pokojowe, wyremontowanie mieszkanie przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Mieszkanie ok 5 lat temu, przeszło generalny remont m.in. wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazd

Śródmieście,Gdynia

725 000 zł56 m² 13 025,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości! Marzysz o przestronnym, doskonale zlokalizowanym mieszkaniu w centrum Gdyni? Ta propozycja jest dla Ciebie! Prezentujemy piękne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 924,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w świetnej lokalizacji ze wspaniałym widokiem! Nieruchomość posiada bardzo atrakcyjną lokalizację. Blisko Estakady Kwiatkowskiego, a dalej Obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 700 zł60 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow.59,5m2. W skład mieszkania wchodzi salon, dwa niezależne pokoje, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 380 000 zł77 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

> atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza < przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

12 000 zł177 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Opis nowoczesnego apartamentu na wynajem Gdynia Orłowo, ul. Wrocławska 27 Apartament zostanie umeblowany zgodnie z preferencjami najemcy, co pozwala dostosować wnętrza do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, położone na granicy dzielnic Chylonia-Cisowa w Gdyni. Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w Gdyni, ul. Morska. Mieszkanie w większości umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

550 000 zł60 m² 9 201,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa oferta w Mio Casa! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,77 m , położone w dzielnicy Oksywie. To wyjątkowo słoneczne i przytulne mieszkanie oferuje komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porębskiego

Pogórze Górne,Gdynia

569 000 zł68 m² 8 313,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,01m2 w Gdyni na Pogórzu Górnym. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całoroczny wynajem, duże 3 pokojowe mieszkanie, gdynia Śródmieście Apartamentowiec Portova dewelopera Invest Komfort Lokalizacja Spokojna część Śródmieścia Gdyni, zabudowanego głównie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia Centrum,Gdynia

490 000 zł44 m² 11 053,50 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przytulne mieszkanie w atrakcyjnej okolicy Zakup bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Gniewska Cena: 490 000 zł Opis: oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 44,33 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana po generalnym remoncie 2022 r. Parter, ok. 27 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. W pełni umeblowane. Aneks kuchenny wyposażony jest w: - lodówkę -.