dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskich

Oksywie,Gdynia

599 000 zł77 m² 7 766,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie - świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 34 w Gdyni. Zostań pierwszym najemcą po remoncie! :) Podpisz umowę do środy 30.10, a otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja: dom usytuowany jest na granicy dzielnic Wzgórza św. Maksymiliana i Redłowa, przy ul. Hallera. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kameralne strzeżone osiedle na granicy Gdyni i Sopotu, na ulicy Bernadowskiej. Z widokiem na strumyk Swelina, las i zadbany ogród należący do osiedla. W ogrodzie altana, alejki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,70 m2 z balkonem, po generalnym remoncie! Gdynia Chylonia! 3 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 453,70 m2 zlokalizowane na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

159 000 zł65 m² 2 446,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż udział wynoszący 4/10 w prawie własności lokalu mieszkalnego, położonego w Gdyni przy ul. Górnej 11. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

644 000 zł54 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Kuchnia wyposażona w zabudowę wraz ze sprzętem agd, sprzęt nowy, nie używany.Na podłogach znajdują się panele i kafle. Lokal mieszkalny stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

659 000 zł54 m² 12 249,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie biurze Navigat! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej części Gdyni, ta oferta jest dla Ciebie idealna. Gdynia Wiczlino to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł30 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie o pow. 30m2 w podwyższonym standardzie w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Gdyni z widokiem na morze, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł35 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plac Górnośląski

Orłowo,Gdynia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o pow.77,60m2 m2 z balkonem .Mieszkanie położone na 1 piętrze w trzy kondygnacyjnej kamienicy. Lokal posiada samodzielne wejście z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

639 000 zł53 m² 11 986,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Architektów

Orłowo,Gdynia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 47m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym położone w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowie , blisko las, tereny zielone a zarazem w pobliżu ulica Wrocławska, wielkopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pustki Cisowskie, osiedle Zamek. Bardzo dogodna lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

2 100 zł60 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w budynku 11-piętrowym w Gdyni Cisowej przy ulicy Kcyńskiej 14. Warunki najmu Najem 2 100 zł, kaucja 2 100 zł, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to prężnie rozwijająca się dzielnica, popularna wśród rodzin z dziećmi, ale także wysoko ceniona przez miłośników przyrody i wypoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

670 000 zł49 m² 13 540,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedane oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Zapraszamy Państwa do zapoznania się z okazyjną ofertą mieszkania na osiedlu Bernadowo Park, w otulinie lasu, w rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu o powierzchni 94 m2, położonego w prestiżowym kompleksie yacht park, który stanowi prawdziwą perełkę architektury w sercu Gdyni, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 450 000 zł54 m² 26 807,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na styku lasu i Śródmieścia Gdyni powstało osiedle Silva, invest Komfortu - dewelopera znanego z wysokich standardów realizacji. Ta cicha, spokojna lokalizacja wkomponowana we wzniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

440 000 zł45 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Łazienka do ewentualnego remontu. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. 5 min spacer do skm, trolejbusa, bliski wyjazd na obwodnice (ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geskiego

Leszczynki,Gdynia

2 550 zł42 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem nowego, całkowicie urządzonego i umeblowanego mieszkania w nowo oddanym budynku w doskonałej części dzielnicy Gdyni Leszczynki. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny na długi termin! Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 w super lokalizacji Gdynia Leszczynki. Mieszkanie Urokliwe mieszkanie po remoncie. Ekspozycja okien jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

799 000 zł61 m² 13 184,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Uwaga! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, kompletnie wyposażone i urządzone! Na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 800 zł48 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m zlokalizowane przy al. Legionów 104 w Gdyni, w prestiżowej dzielnicy Redłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek: budownictwo 1984r. Klatka schodowa zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pruszkowskiego

Pogórze Górne,Gdynia

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Love at home prezentuje! Trzy pokojowe , przestronne mieszkanie w Gdyni. Cena 520 000 zł metraż 60 m2 Opiekun oferty tel. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

899 000 zł65 m² 13 811,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, narożnego apartamentu położonego na prestiżowym, zamkniętym i całodobowo strzeżonym osiedlu Fort Forest. Apartament Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

3 350 zł65 m² 51,54 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji - gdynia redłowo Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Dopuszcza się możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

648 000 zł41 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne pod inwestycje lub do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Redłowo) zaledwie 1km od morza. Atuty nieruchomości: - piękny widok na miasto - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

349 000 zł23 m² 15 010,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/3