dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

890 000 zł102 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

550 000 zł45 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Redłowo, przy ulicy Powstania Wielkopolskiego. Lokalizacja Redłowo to nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecamy do wynajęcia przytulne jednopokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 2 pokojowego zadbanego Apartamentu o łacznej powierzchni 70m2. Dobrze skomunikowane, świetna lokalizacja - Gdynia Śródmieście, 1,1 km od Plaży Centralnej i 2,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje | dobrze skomunikowane | Z ogródkiem | parter | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w budynku z 2022r. w nowej dzielnicy Gdynia Bernadowo W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych. Budynek ogrodzony z halą garażową i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą. W pobliżu mieszkania znajduje się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Kamienna Góra,Gdynia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajęcie zadbanego Apartamentu o łącznej powierzchni 55m2 na Kamiennej Górze, blisko Centrum. Lokalizacja: 1,7 km od plaży Redłowskiej, 1,1 km od Muzeum Marynarki Wojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia Centrum,Gdynia

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy chylonia, ul. Chylońska bez pcc cena: 469 000 zł Mieszkanie znajdują się: 2 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka Balkon Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy kawalerka w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego. Zadbana, odrestaurowana kamienica. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, z duży oknem, w pokoju jest kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

659 000 zł45 m² 14 677,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej bez dodatkowych pozwoleń! Ulica Jerzego Waszyngtona w Gdyni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

3 000 zł52 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję na wynajem komfortowo urządzone mieszkanie znajdujące się w popularnej i doskonale skomunikowanej z centrum dzielnicy Gdyni - Witomino. Prezentacje możliwe od 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Orłowo,Gdynia

2 290 000 zł110 m² 20 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Piękna nieruchomość po kapitalnym remoncie położona w Gdyni Orłowie. Zaprojektowany przez architekta przestronny apartament położony na pierwszym piętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł36 m² 42,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie centrum Gdyni Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w 5-iętrowej kamienicy z windą w centrum Gdyni, przy ul. Portowej. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.10.2024, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni przy ulicy 3 Maja. 5 min spacerem od stacji skm! Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w domu prywatnym o powierzchni 70m2 w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 390 000 zł51 m² 27 432,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze wykończone w wysokim standardzie z przestronnym ogródkiem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską, a do tego dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

559 900 zł44 m² 12 841,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia- do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie. Znajduje się w bloku czteropiętrowym na osiedlu Witomino w doskonałej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 749 999 zł83 m² 57 228,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Widok na morze z każdego pokoju | Balkon | 2 Sypialnie | Miejsce postojowe w hali garażowej Apartament znajduje się na 14 kondygnacji inwestycji Sea Towers. Z apartamentu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł46 m² 98,25 zł/m²

 

Piętro:9/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Chylonia,Gdynia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka w dzielnicy Gdynia Chylonia. Tuż przy ul. Morskiej, bardzo blisko obwodnicy, stare Tesco, obi. 12 min pieszo do skm Metraż ok 18 m2 Umeblowana z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

2 500 zł33 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Stokowskiego w Gdyni. Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 32,81 m w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej. Dzięki sąsiedztwu lasu, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczny 3 pokojowy apartament. Apartament usytuowany jest na zamkniętym i chronionym osiedlu Riwus na granicy Gdyni i Sopotu. Ogromnym atutem jest własny ogródek około 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pogórze,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się. W okolicy można znaleźć wszelkie udogodnienia. Do centrum Gdyni dystans do pokonania to około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

2 100 zł46 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej 40b. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się Pasaż Handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 289 000 zł105 m² 12 264,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa okazja - mieszkanie do generalnego remontu w centrum Gdyni! Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 99,7 m , które było przystosowane do użytku na gabinety lekarskie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 780 zł46 m² 60,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej 23 w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku z windą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

629 000 zł51 m² 12 299,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,14 m2 znajdujące się na V piętrze kamienicy bez windy wybudowanej z cegły w latach 50-tych przy Ulicy Abrahama 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

780 000 zł61 m² 12 829 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Chwarznie - Wiczlinie przy ul. Zaruskiego. Inwestycja Patio Róży oddana do użytkowania w 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 800 zł71 m² 67,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 września do Czerwca Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, położone na wysokim parterze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karwiny,Gdynia

435 000 zł33 m² 13 258,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokoje | przytulne | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 249 000 zł126 m² 9 896,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Gdyni Dąbrowie przy ul. Łopianowej. Nieruchomość mieści się w kameralnym budynku, w którym znajdują się tylko 4 mieszkania. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

559 000 zł33 m² 16 756,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu dynamicznie rozwijającego się centrum Gdyni. Jest to doskonała inwestycja z myślą o przekształceniu w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

524 000 zł48 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokoje | blisko skm | centrum gdynia działki leśne lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.