dowolna

Mieszkania umeblowane Gdynia - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

885 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

885 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Witomino,Gdynia

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Świetna okazja! tylko W naszym biurze! mieszkanie W wyjątkowym miejscu na gdyńskiej mapie! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

1 450 zł19 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazjonalnie udostępniane, wygodne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 19 m2 blisko parku Kilońskiego i przystanku skm Gdynia Leszczynki. Mieszkanie składa się z pokoju, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł34 m² 28 977,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament w Gdyni w Śródmieściu o powierzchni 34,13 m2. Budynek: nieruchomość mieści się w bardzo kameralnej, prestiżowej, luksusowej i rozpoznawalnej, gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w Gdyni, mały Kack. Dobrze skomnikowane.Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z prysznicem, korytarz, balkon, miejsce postojowe. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

310 000 zł29 m² 10 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz słonecznej kawalerki w Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - możliwy zakup przez obcokrajowców, - dużo naturalnego światła, - pełne umeblowanie i wyposażenie, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

849 000 zł72 m² 11 803,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo słoneczne, - duży balkon, - bliskość terenów zielonych, - dobrze skomunikowane, - miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 230 000 zł152 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Kompleks budynków Altus wybudowany przez cenionego developera Invest Komfort, zlokalizowany pomiędzy ulicą Legionów i Aleją Zwycięstwa w Gdyni Redłowie to idealne miejsce do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 26,8 m2, usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 000 zł44 m² 11 322,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli jesteś miłośnikiem zieleni, szukasz dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino? ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Części wspólne apartamentowca wykonane są w bardzo wysokim standardzie. Wokół budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

249 999 zł26 m² 9 578,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic, a mianowicie Leszczynki. Nasza propozycja będzie idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

3 699 zł65 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na terenie osiedla znajduje się Rodzinne Centrum Sportu /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

1 215 000 zł44 m² 27 488,70 zł/m²

 

Piętro:8/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta premium! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą apartamentu o powierzchni 44,2m2 zlokalizowanego w Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

2 000 zł39 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości: - zamknięte osiedle, - w okolicy place zabaw, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, - miejsce parkingowe na zamkniętym osiedlu, - łatwy dojazd do Centrum Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

759 000 zł59 m² 12 864,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

- - lokalizacja! - wyjątkowe mieszkanie - wyjątkowe miejsce - dla wyjątkowego nabywcy - centrum miasta, pierwsza linia zabudowy od Alei Piłsudskiego, przy nowo budowanym pięknym parku centralnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fikakowo,Gdynia

1 589 000 zł126 m² 12 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Osiedle Fikakowo | Nowoczesny apartament - 126 m2 | 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony | Wygodne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska | Winda I Świetna lokalizacja Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stoigniewa

Leszczynki,Gdynia

549 000 zł56 m² 9 205,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Przebiega tędy Trasa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego ładnie urządzonego mieszkania na Chyloni? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - nowocześnie urządzone, - świeżo wyremontowane, - 1 piętro - spokojna okolica - świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

599 999 zł68 m² 8 882,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Doskonała inwestycja! W pełni wyposażone! Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdynia- leszczynki. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 111 000 zł76 m² 15 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w centrum Gdyni, blisko morza, a za razem mieć możliwość wyjścia na spacer do lasu to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

475 000 zł41 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,85m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni, 100 m od stacji skm Gdynia Redłowo. Jest to idealne mieszkanie pod inwestycje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

485 000 zł39 m² 12 284,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,48m2 w Gdyni na Wielkim Kacku w inwestycji Myśliwskie Tarasy III. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

599 000 zł57 m² 10 433,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie typu loft o całkowitej powierzchni użytkowej 57.41 m2, w jednej z największych i najbardziej prężnie rozwijających się dzielnic Gdyni Chwarzno - Wiczlino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

3 800 000 zł217 m² 17 511,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

*** interesująca oferta dla miłośników orłowa *** najbardziej prestiżowa dzielnica W trójmieście*** lokalizacja: " villa nad morzem " z 1997 roku - zlokalizowana w nadmorskiej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic - Leszczynki. Nasza propozycja jest idealna dla singla, czy też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze w apartamentowcu w Gdyni, dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie dwupokojowe, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie,Gdynia

530 000 zł67 m² 7 923,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Tylko w naszym biurze! Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdyni! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni (pustki Cisowskie) przy ulicy Borowikowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Gdynia

1 599 000 zł96 m² 16 656,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękny apartament tuż przy Skwerze Kościuszki. Apartament jest zlokalizowany w kamienicy przy ul. Pułaskiego 2. Znajduje się na wysokim parterze budynku. Po wyjściu z budynku, po 50m znajdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Redłowo,Gdynia

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny apartament umiejscowiony w Rezydencji Redłowo wykończony w wysokim standardzie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Duży taras z widokiem na malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

989 000 zł90 m² 11 050,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 89,5m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul.Abrahama. Mieszkanie znajduję się w kamienicy z 1935r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Funkcjonalne i ustawne,dwupokojowe mieszkanie z bardzo ładnym dużym balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Kuchnia połączona z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

2 400 zł54 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 55,19m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiczlińska

Dąbrowa,Gdynia

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajduje się: -centrum handlowe , -pętla autobusowa, -obwodnica Trójmiasta( ok.5min ). - szkoły oraz Przedszkola. Gdynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

897 000 zł50 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w cichej gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino (osiedle Wiczlino Ogród). Wzdłuż głównej ulicy osiedla funkcjonują przydatne sklepy i usługi, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni w Orłowie. Teren budynku jest zamknięty i monitorowany. Nieruchomość o pow. 50m2 składająca się z: salonu z otwartą kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem całkowicie umeblowanego i wyposażonego mieszkania trzy pokojowego, położonego w dzielnicy doskonale skomunikowanej z całym Trójmiastem. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

826 000 zł66 m² 12 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie w nowo odnowionej, ocieplonej kamienicy, w samym centrum Gdyni, na pierwszym piętrze w budynku z windą zjeżdżającą do piwnicy. Tylko dwa lokale na piętrze.