dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

629 000 zł62,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90m2 w dzielnicy Gdynia Pogórze atuty nieruchomości: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł104 m² 10 288 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z dużym ogrodem Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość - całe piętro domu wraz z antresolą - zlokalizowaną w odrestaurowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Górniczej, gdynia - Karwiny. Lokalizacja: ulica Górnicza znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Karwiny, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

889 999 zł104,80 m² 8 492,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie,położone w trzypiętrowym bloku, na zielonym, kameralnym i zadbanym osiedlu Zielony Zakątek. Budynek z 2003 roku, odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,73 m² 11 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Z kw. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m2 znajdujące się w doskonałej części Gdyni - Gdynia Chylonia. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł30,08 m² 13 929,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie jednopokojowe, gdynia, wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Wyspiańskiego 23. Kawalerka o powierzchni ok. 28m2 (30,08m2 wraz z pomieszczeniem piwnicznym). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł55,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Finanse - świetna cena za 3 pokoje: cena: 547 470 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ponad 10 000 pln!) Prowizja: 0% (pełne wsparcie doradcy bez dodatkowych kosztów) Termin odbioru: listopad 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,47 m² 19 234,51 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku Modern Tower przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni. Atuty nieruchomości: prestiżowy apartamentowiec z 2021 roku Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 100 zł69 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,30 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy Gdyni? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,02 m² 14 042,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie po generalnym remoncie - do wykończenia kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł60,30 m² 19 900,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Trójmieście. Stanowi o tym zarówno bliskość plaży, mola w Orłowie, trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zatoki oraz niska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 319 zł65 m² 23 989,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecamy do sprzedaży przestronny dwupokojowy apartament z 2012r.położony na zamkniętym chronionym osiedlu Kępa Redłowska. Apartament składa się z salonu o pow. 25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł35 m² 13 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni Witomino,. Nieruchomość o powierzchni 35 m położona jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł78,40 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w kameralnym budynku ( tylko 33 mieszkania ).Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń. Powierzchnia użytkowa 78,4 m 2. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy do sprzedaży dwupokojowy apartament, położony w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Narodowego na osiedlu "dolina Cisów", wybudowanego przez dewelopera Allcon. Osiedle monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie. To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł73 m² 20 821,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i pięknym panoramicznym widokiem na zatokę, hel, kamienną Górę, port i miasto. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł68 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonałe miejsce do zamieszkania pod każdym względem. Niewielka odległość do Bulwaru Nadmorskiego, plaży, polanki Redłowskiej , kortów tenisowych oraz lasów czyni tę propozycję bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł65,30 m² 8 652,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta dostępna tylko w Pepper House! atuty: - 2. piętro - optymalny komfort na co dzień. - duży balkon - potencjał mieszkania - do własnej aranżacji - dodatkowa przestrzeń - przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł61,62 m² 17 543,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament inwestycyjny W centrum gdyni Gdynia Śródmieście | 61,62 m | 3 pokoje + balkon | Stan deweloperski | Nowa inwestycja (2024) | Wysoki potencjał wynajmu | Ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł55,30 m² 16 980,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni - w zielonym i prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

735 000 zł68 m² 10 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon z wyjściem na balkon, duża zabudowana kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wanną, osobna toaleta, przedpokój, - powierzchnia mieszkania 68.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54 m² 10 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w pobliżu stacji skm Chylonia. Mieszkanie jest słoneczne, dwustronne. Stan prawny to własność, jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,40 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53 m² 11 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe gdynia, ui. Unruga. Wysoki standard wykończenia | Po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na parterze, o powierzchni 53 m2, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68,08 m² 19 829,61 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty - piękny widok na panoramę miasta i Zatokę - lubiana lokalizacja - wysokie piętro - gotowe do zamieszkania Opis Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz dodatkowe wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 678 zł50,79 m² 14 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z harmonią natury Sprzedaż bez prowizji oraz podatku pcc Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 674 447 zł161,79 m² 35 072,92 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100,87 m² 11 400,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Gdynia Pustki Cisowskie- 4 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 balkony. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Zamek w Gdyni. Lokal znajduje się na wysokim parterze, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

669 000 zł63,44 m² 10 545,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51,90 m² 9 537,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,90 m2 z przynależną piwnicą 5m2 ( w cenie mieszkania ) , położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z lat 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie znajduje się blisko stacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij