dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

595 000 zł51,67 m² 11 515,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zarezerwowane. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w niedalekiej odległości od terenów zielonych Kępy Redłowskiej i plaży. Lokal o pow. 51,67 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

832 400 zł115,40 m² 7 213,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego apartamentu zlokalizowanego w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack. Nieruchomość o powierzchni ponad 111 m oferuje duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł76,43 m² 16 354,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zabytkowa kamienica w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia, a w niej na prestiżowym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą zlokalizowane w dzielnicy Chylonia, blisko stacji skm Gdynia Leszczynki. W mieszkaniu trwa aktualnie generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Fregatowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

410 000 zł37,73 m² 10 866,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,76 m² 12 557,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni położone zaledwie 2 km od centrum ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Nadmorska dzielnica Gdyni znana przede.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł80 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł56 m² 11 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2010r. przy ul. Morskiej (grabówek). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,14 m² 26 070,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy Apartament Premium w Rezydencji Plac Kaszubski - Gdynia Centrum Prezentuję elegancki, przestronny apartament wykończony w standardzie premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77 m² 14 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże 4-pokojowe mieszkanie z 2ma balkonami, bardzo blisko morza w centrum Gdyni! Dla ciebie lub pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się 10 min od morza w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł26,44 m² 19 667,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje przestronną, ustawną i jasną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 26,44 m , położoną w samym centrum Gdyni. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77,18 m² 14 239,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny, 4-pokojowy Apartament z pokojem kąpielowym oraz sauną w Stylu Hampton z rozpościerającym się pięknym widokiem na ogród oraz oczko wodne Osiedle Ogrody Tesoro Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46,10 m² 12 472,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,40 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,40 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Budynek wybudowany w latach '-80-tych, bardzo dobrze utrzymany, ocieplony, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł97 m² 25 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/32

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest elegancki, czteropokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Sea Towers - najbardziej rozpoznawalnym i cenionym adresie nad polskim morzem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 215 zł69,31 m² 25 958,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł40 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciekawe mieszkanie, do którego wchodzisz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie o pow. ok. 63,7 m2 na pierwszym piętrze budynku 2- piętrowym (z lat 50-tych). Mieszkanie do remontu/odświeżenia, składa się z 2 samodzielnych pokoi, osobnej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

745 875 zł61,39 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

<!-startfragment-> 3-pokojowe mieszkanie 61,39 m - Nowa Dąbrowa, gdynia (stan deweloperski) Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,39 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86 m² 11 616,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

homfi ma przyjemność zaprezentować na wyłączność na sprzedaż wyjątkowy zlokalizowany przy ul. Witosławy w cenionej dzielnicy Gdyni Fikakowie. Nieruchomość: apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Perkoza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

499 500 zł48,21 m² 10 360,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyobraź sobie miejsce prawdziwego wypoczynku z widokiem na ścianę lasu, a dzieci bezpiecznie idą do szkoły nowoczesnymi alejkami. To Chwarzno-Wiczlino samowystarczalne miasteczko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,15 m² 18 998,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł35,50 m² 21 971,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł43,22 m² 23 888,42 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 335 458 zł119,14 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 119,14 m , zlokalizowane na XV piętrze nowoczesnej i prestiżowej inwestycji alvarium 2.0 w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 188 zł58,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są miejsca, które nie próbują imponować - one po prostu robią wrażenie od pierwszej chwili. 3 pokoje z ogrodem w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł67 m² 9 701,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 położone w Gdyni Obłużu przy ul. Sucharskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w wyjątkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Krauzego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

666 913 zł63,44 m² 10 512,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń dla rodziny w otoczeniu zieleni z szybkim dostępem do miasta. To 4-pokojowe mieszkanie na Chwarznie-Wiczlinie łączy nowoczesny komfort z bliskością natury. Idealny układ dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 860 zł64,21 m² 10 120,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,89 m² 12 359,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Atuty nieruchomości: wygoda parteru: lokal położony na parterze w niskim, zaledwie 3-piętrowym budynku, co zapewnia łatwy dostęp i komfort codziennego użytkowania Kameralna zabudowa: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38 m² 15 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4