Mieszkanie, ul. Hryniewickiego

Hryniewickiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

  • 6 200 000 zł
  • 106,30 m²
  • 58 325,49 zł/m²

Zdjęcie

Maria Sulima

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Hryniewickiego

Hryniewickiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

6 200 000 zł

106,30 m²

58 325,49 zł/m²

Mieszkanie, ul. Hryniewickiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

6 200 000 zł 106,30 m² 58 325,49 zł/m²

Piętro:
23/29
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

23/29

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 6 200 000 zł (58 325,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 106,30 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: drewniane
  • Budynek: rok budowy: 2009
  • Rozkład mieszkania: piętro 23/29, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN252127

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

SEA TOWERS | DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NA OSTATNICH PIĘTRACH | PANORAMA NA ZATKOĘ
Na sprzedaż unikatowy, dwupoziomowy apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na zatokę. Położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce - Sea Towers w Gdyni, wieża B, 23. (...)

Agent

Maria Sulima

602 525...

602 525 625

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maria Sulima

602 525...

602 525 625

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.