dowolna

Mieszkania przy lesie Gdynia - Anonse sprzedaży i wynajmu

836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

836 ogłoszeń

499 000 zł62,90 m² 7 933,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 62,9 m Gdynia Pogórze Dolne, 2. piętro, duży balkon, wolne od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł66,23 m² 9 195,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w Gdyni - Twoja oaza spokoju i bezpieczeństwa! Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny w Gdyni? Marzysz o funkcjonalnym mieszkaniu, który zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 470 zł56,76 m² 9 645,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (55,30 m pow. użytkowa + pow. ścian 1,46 m = 56,76 m ) narożne, na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

521 510 zł43,10 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Twoje pierwsze mieszkanie ? Szukasz idealnego miejsca na start lub inwestycję? To funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.33m2. Budynek z 2021r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, pokoju z szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , z dodatkową komórką lokatorską (1,5 m ), położone w spokojnej i zielonej części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 zł53,50 m² 71,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 53,5m2 z widokiem na miasto. Apartament znajduję się nowej inwestycji z 2019r., deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100,87 m² 11 400,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Gdynia Pustki Cisowskie- 4 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 balkony. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Zamek w Gdyni. Lokal znajduje się na wysokim parterze, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł50 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż kameralne mieszkanie z tarasem, garażem i dostępem do ogrodu, położone w jednej z najbardziej cenionych części Gdyni - Mały Kack, ul. Wzgórze Bernadowo. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 372 zł66,59 m² 10 562,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 502 746 zł107,54 m² 32 571,56 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł71,30 m² 12 272,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny apartament o powierzchni użytkowej 71,3 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni - na granicy dzielnic Karwiny i Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł66 m² 19 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Ogrody Tesoro - prestiżowe, spokojne miejsce, 10 minut od Gdyni, w pobliżu Zatoki Puckiej i plaż. Na sprzedaż przestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m z.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,39 m² 13 107 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, informujemy, że prezentowana oferta jest zarezerwowana Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27,39 m położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 760 zł107,24 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 107 m | Przestronny taras 53 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,07 m² 10 140,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 59 m - idealna lokalizacja w sercu Gdyni. Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

5 500 zł73 m² 75,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, kompletnie wyposażone i urządzone! Na jednym z najlepszych osiedli Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 548 zł69,46 m² 18 421,36 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł54,10 m² 14 048,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy mieszkanie położone atrakcyjnej części Gdyni. Blisko pełna infrastruktura ul. Świętojańskiej, bulwar nadmorski, tereny rekreacyjne na Kamiennej Górze i park centralny. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł44 m² 36 136,36 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przyjemny i komfortowy apartament w sea towers o pow.44m2 z loggią i widokiem na miasto. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Sokoła

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

940 000 zł99,50 m² 9 447,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie na parterze gotowe do wydania od zaraz możliwość prowadzenia biura lub innej działalności gospodarczej duży taras z wyjściem na ogólnodostępny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym mieszkaniu na nowym osiedlu Nowa Dąbrowa - idealnym miejscu dla osób ceniących spokój, naturę i wygodę życia w mieście. Tylko u nas.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w trakcie wykańczania, będzie dostępne od 1 maja. Aktualnie czekamy na montaż mebli kuchennych i zabudowy meblarskiej w garderobie a także na meble ruchome. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 056 848 zł46,88 m² 22 543,69 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 154 900 zł107,56 m² 29 331,54 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł102 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Odkryj swój nowy dom: przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m , usytuowane na 1. piętrze przy ulicy Poziomkowej, w spokojnej części Gdyni - Dąbrowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agencja westate prezentuje ofertę najmu długoterminowego dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 65 m , położonego w spokojnej i zielonej części Gdyni na Fikakowie (ul. Gryfa.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł96 m² 27 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł43,80 m² 17 785,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Najważniejsze atuty: bliskość do lasu, spokojna okolica atrakcyjne osiedle Altoria I znanego dewelopera Hossa, z ładnie zagospodarowaną przestrzenią wspólną, oraz siłownia na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane jest nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,82 m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 6 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 512 zł65,39 m² 11 477,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 2 Piętro | Gdynia Cisowa opis nieruchomości : Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,39m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny i elegancki apartament na prywatnym osiedlu Ogrody Tesoro Zapraszamy do zapoznania się z trzypokojowym apartamentem o powierzchni 72 m , z prywatnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o pow.46m2 w Gdyni na Chyloni. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4-piętrowym bloku z 1974r. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki od renomowanego dewelopera Invest Komfort jednej z najbardziej cenionych marek premium w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 955 zł33,71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.