dowolna

Mieszkania przy lesie Gdynia - Anonse sprzedaży i wynajmu

837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

837 ogłoszeń

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulne, zadbane mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,62 m² 10 966,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: tu niczego nie zabraknie. Pogórze to "miasto w mieście". Mieszkając tutaj, zyskujesz dostęp do infrastruktury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się: biedronka, Lidl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł71 m² 19 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium | widok na morze | ogrody tesoro | 3 pokoje Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament premium z widokiem na morze w prestiżowej inwestycji Ogrody Tesoro.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł50,19 m² 29 487,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem znajdującym się na osiedlu Bernadovo w Gdyni. Inwestycja Bernadovo jest kameralna, w budynku znajduje się tylko 6 lokali. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 000 zł68,26 m² 20 509,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w nowoczesnym apartamentowcu "rezydencja Redłowo" z 2014 r. - eleganckim budynku z wykończoną starannie klatką schodową i cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w sercu Gdyni stylowe wnętrze i top lokalizacja. Wynajem długoterminowy Oferujemy na wynajem wyjątkowy, świeżo wykończony, 2-pokojowy apartament wielkości 54 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Gdyni w dzielnicy Witomino, przy ul. Narcyzowej. Lokal znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł54,30 m² 20 994,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż eleganckie, narożne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m , położone na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku w inwestycji Altus dewelopera Invest Komfort. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł31,70 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację jednopokojowego mieszkania z ogródkiem położonego w miejscowości Pogórze k. Gdyni przy ulicy Śliwińskiego na Osiedlu Morskim. Warunki najmu Najem 2 100 zł, kaucja 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 375 zł33,71 m² 13 152,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 344 zł53,18 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne, rodzinne mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne miejsce do życia Szukasz spokojnego, bezpiecznego miejsca dla swojej rodziny, z wygodnym dostępem do natury i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

478 890 zł41,20 m² 11 623,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41,2 m . Lokal położony jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł58,30 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie położone w Gdyni przy ul. Zielonej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i został niedawno odświeżony, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł88,10 m² 12 474,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podział na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,60 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Witominie przy ul. Strażackiej! To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,34 m² 9 710,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie do remontu 46,34 mkw Gdynia Pustki Cisowskie Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej części miasta Gdynia, przy ul. Czeremchowej. Lokal idealny dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogródkiem w prestiżowej lokalizacja 500m od morza. Atuty: najbardziej pożądana lokalizacja na mapie Polski - nadmorska część Gdyni. Nadmorski klimat, 10 min do plaży Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 150 m , zajmujący dwa poziomy domu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Kamiennej Górze. Układ pomieszczeń:Poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,59 m² 14 015,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla tych, którzy cenią naturę I spokój! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,59 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

686 913 zł63,44 m² 10 827,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 63,44 m Balkon: 2 x 4,5 m Układ: salon z kuchnią, sypialnia i 2 pokoje Piętro: 1 Planowane oddanie: IV-V.2026r OSTATNIE 4 POKOJE (w tej inwestycji) KRÓTKI OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 717 zł35,17 m² 10 512,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie (36,84 m - powierzchnia ścian 1,01 m = 35,83 m pow. użytkowa) na 3. piętrze od zachodu, w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,10 m² 11 792,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Witomino przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców, tuż przy granicy Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,40 m² 26 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przyjazne, 3 pokojowe wnętrze w relaksacyjnej lokalizacji. W odpowiednim oddaleniu od miejskiego zgiełku, na granicy Sopotu i Gdyni usytuowany jest kameralny kompleks mieszkaniowy. Niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 165 zł39,83 m² 11 804,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,83 m , położone na drugim piętrze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,13 m ) otwiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 150 zł60 m² 22 719,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł62,50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze na monitorowanym osiedlu. rynek: pierwotny planowany termin oddania: IV Q 2025 To funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł53,30 m² 8 893,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdynia Chylonia, ul. Morska - mieszkanie w punktowcu Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przychodnia, dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł78,50 m² 13 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdynia, działki Leśne 78,5 m | 3 pokoje | oddzielna jasna kuchnia | centrum miasta | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,5 m położone w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł47,80 m² 11 861,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Karwiny, ul. Kruczkowskiego. Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.