dowolna

Mieszkania przy lesie Gdynia - Anonse sprzedaży i wynajmu

837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

837 ogłoszeń

2 288 000 zł85,16 m² 26 867,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament Z panoramicznym widokiem na trójmiasto / zatokę Dwie garderoby | Klimatyzacja | W pełni umeblowany | Pełny dziennego światła | Dla kochających wolną przestrzeń za oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament ze spektakularnym tarasem W cichej części orłowa Gdynia Orłowo | Taras 144 m2 | Wysoki standard budynku | Cicha okolica | możliwość przearanżowania wnętrza | 2 miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 zł26 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla 4-5 pracowników o powierzchni 30m2 w Gdyni na Wiczlinie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku. Na parterze mieści się sklep. Składa się z: 2 pokoi dziennych, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł84,76 m² 12 977,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - w pełni urządzone mieszkanie; - 3 min pieszo do przystanku autobusowego; - 7 minut szkoła oraz przedszkole; - 20 min autem na plażę; - 15 min autem do centrum Gdyni; - supermarket LIDL 1km;.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m2 usytuowana w cichej i zielonej części dzielnicy Gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Jest to mieszkanie o układzie pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio w nowoczesnej inwestycji na os.Cis w Gdyni na Cisowej o pow. 20m2. Deweloper Euro Styl, budynek z 2021r.z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł50,67 m² 12 078,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią i łazienką. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

<!-startfragment->2 pokoje po generalnym remoncie | Możliwość 3 pokoju | 52 m | Gdynia Bosmańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł83,94 m² 14 176,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Gdyni w wysokim standardzie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł78,40 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w kameralnym budynku ( tylko 33 mieszkania ).Przemyślany układ i komfortowa przestrzeń. Powierzchnia użytkowa 78,4 m 2. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 170 000 zł70 m² 16 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Fort Forest, które jest otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, zapewnia codzienny kontakt z naturą, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 358 304 zł144,20 m² 16 354,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament o powierzchni 144,2m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na dziesiątym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 000 zł57,26 m² 15 578,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! budowa zakończona! 3-pokojowe nowe słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł109,80 m² 10 200,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i kominkiem | Gdynia ul. Spokojna Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 485 000 zł79,60 m² 31 218,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Willa Ułańska - trzypokojowy apartament w wyjątkowej lokalizacji przy Rezerwacie Kępa Redłowska lokalizacja: lokalizacja łączy w sobie spokój natury z wygodą miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 970 zł74,82 m² 18 524,06 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu - jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Gotowe mieszkanie pod klucz - wchodzisz i mieszkasz od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów! **w cenie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

517 893 zł36,73 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w inwestycji mieszkaniowej w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

520 890 zł49,79 m² 10 461,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 2 lub 3 pok. mieszkanie w Gdyni: kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 173 zł43,78 m² 17 386,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł71,11 m² 11 629,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zdecydowanie nietuzinkowa oferta budownictwo bezpośrednio graniczące z lasem to lokalizacja, której nie zastąpi żaden park miejski. Blok z 2009 roku, zadbany, w cichej okolicy. Rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł103,13 m² 22 292,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

<!-startfragment->apartament przy lesie i 900 m od morza | Taras 24,5 m | 2 miejsca w hali | gdynia/sopot Na sprzedaż przestronny apartament położony na granicy Gdyni i Sopotu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 915 zł64,33 m² 25 725,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 490 zł75,63 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 76 m | Balkon 10 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł158 m² 15 506,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament W orłowie Nowy budynek | Wysoki standard | Przestronny taras | Świetna lokalizacja | Doskonała komunikacja | Miejsce parkingowe | Bliskość terenów rekreacyjnych | Bogata oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 970 zł63,57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji aura orłowo Apartament 64 m | Balkon 8 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 704 zł52,90 m² 26 478,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,40 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 579 968 zł65,05 m² 24 288,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,50 m² 11 801,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja Cisowa to zielona i spokojna dzielnica Gdyni, doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i całym Trójmiastem. W zasięgu kilku minut znajdują się: -przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla 4-5 pracowników o powierzchni 40m2 w Gdyni na Wiczlinie. Mieszkanie znajduje się w budynku na 1-piętrze. Składa się z: pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł64,42 m² 10 850,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

947 810 zł49,89 m² 18 998 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem! Gdynia Redłowo! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,70 m² 10 236,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 300 zł42,63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł78 m² 93,59 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł42,21 m² 44 776,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament przy samej plaży | Orłowska Riwiera | Gdynia Orłowo | prywatny ogródek | 30 m od morza Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz.