dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla kupującego! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Grabówek, w dobrze skomunikowanej części Gdyni. W odległości około 200 metrów znajduje się stacja skm.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł80,70 m² 13 246,59 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wydanie od czerwca 2026 roku. Miejsce postojowe pod budynkiem w cenie. Możliwość oglądania od 15.04.2026.Widoczne umeblowanie na zdjęciach pozostaje w całości. Pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł70,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, wyposażone i umeblowane mieszkanie 5 min od centrum miasta. Idealne jako inwestycja i lokata kapitału! Doskonałe pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł53,46 m² 13 449,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Z 2 miejscami postojowymi W hali garażowej łączna cena nieruchomości to 819.000 zł LOKALIZACJA Nieruchomość położona w dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 109 m z 3 balkonami - Gdynia Grabówek, ul. Morska. Cena: 995 000 zł | Kamienica Morska (2010) Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dogodne dla 6-ciu osób. Piętro domu o pow.70m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44,20 m² 67,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 44,2 m2, zlokalizowane na osiedlu Horyzonty Gdyni, ul. Dembińskiego. Najem okazjonalny, długoterminowy - mieszkanie dostępne od 1 czerwca mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Porębskiego (pogórze). Powierzchnia nieruchomości wynosi około 54 m2. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow.25m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV. Mieszkanie znajduję się na 6-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1957r. Budynek zadbany, teren częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,67 m² 14 629,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł74 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w budynku Silver House. Położony na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą prowadzącą do hali garażowej. W budynku całodobowa ochrona, 2 windy , wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Możliwa zamiana na dom w zabudowie szeregowej ( Chwarzno- wiczlino, bojano ) Do sprzedaży proponujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,74 m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje z balkonem i garażem na Małym Kacku. Mieszkanie Komfortowy, funkcjonalny i słoneczny (ekspozycja południowa i północna), apartament składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,70 m² 11 626,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

"Mieszkania idealne nie istnieją!" - taka teoria krąży wśród tych, którzy nie widzieli jeszcze mojego lokalu na Dreszera. 3 pokoje z osobną kuchnią, łazienką, wc i dużym balkonem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W trakcie remontu/do wydania za 3 miesiące Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł53,60 m² 10 709 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dostepna tylko W pepper house! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z końcówki lat 60, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł92,98 m² 12 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o niepowtarzalnym charakterze, położony w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2017 roku. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mam do zaoferowania słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w Gdyni przy ul. Śląskiej. Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł63,53 m² 18 085,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63,53m2 przy ul. Necla w Gdyni na Kamiennej Górze, w bardzo spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

935 000 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Kamrowskiego na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,70 m² 10 227,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W pepper house atuty nieruchomości: budynek z windą, świeżo po remoncie klatki schodowej, docieplony i odmalowany duży balkon funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,26 m² 16 578,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,56 m² 9 394,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Zakup dla obcokrajowców! Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 50,56m2 w Gdyni na Chyloni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,84 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, 20 min pieszo od plaży. Mieszkanie dwustronne, jasne, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł160 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Tylko 900 m od morza! Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161 m , położony na parterze czteropiętrowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł75 m² 29 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament W orłowie wśród zieleni, blisko morza Najwyższy Standard Wykończenia | Duży, prywatny Balkon | Dębowa Podłoga | Cisza i Zieleń | Kameralne Otoczenie | Fitness | Sauna |.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł126 m² 55 547,62 zł/m²

 

Piętro:18/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Seatowers |.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł107 m² 29 813,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56,35 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój na wynajem gdynia mały kack pokój: pokój w domu jednorodzinnym, zlokalizowany jest na 1 piętrze. Wspólne wejście. W pokoju łóżko, szafki, stolik. W kuchni zabudowa kuchenna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.