dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Wzg. Św. Maksymiliana. Budynek znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zaraz Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł89 m² 17 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: - wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Gdynią a lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Panoramiczny basen z widokiem na las, sauna, siłownia, bilard i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł109,40 m² 9 689,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

545 000 zł32 m² 17 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam przestronne 2- pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym , blisko morza. Niski budynek 1- piętrowy z parkingiem za szlabanem. Mieszkanie usytuowane na 1- piętrze , ładnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolką i widokiem na las! Mieszkanie o pow.46m2 znajduję się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

To mieszkanie daje więcej przestrzeni i możliwości niż wiele ofert w tej cenie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46,67 m² 16 691,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz komfortu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie dwupokojowe znajduje się w prestiżowej dzielnicy Mały Kack, przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na gdyńskich Karwinach. Wokół pełna struktura handlowo - usługowa, przedszkola, szkoła oraz sklepy. Niewątpliwym atutem jest szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł100,40 m² 13 436,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy - centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł67 m² 10 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie: 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 67 m2 znajdujące się w Gdyni przy ulicy Warszawskiej (działki Leśne). W jego skład wchodzą: - salon - pokój - duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł34 m² 17 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2 pokoje z widokiem na las - ul. Nasypowa 3 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard z realnym kontaktem z naturą? Ta oferta jest dla Ciebie. Kluczowe parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,90 m² 11 251,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Słoneczne, komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,24 m² 10 172,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Atuty: - blisko centrum - potencjał inwestycyjny, blisko um - dobrze skomunikowane Opis: przestronna kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką. Istnieje możliwość powrotu do pierwotnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,20 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie po remoncie w Gdyni-Karwiny III o pow.48,2m2. Nieruchomość o pow.48,2m2 składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem i WC oraz.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,19 m² 25 671,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z panoramą na sea towers - ostatnie piętro Ostatnie 5. piętro | Widok na Sea Towers | Wysoki standard wykończenia | Wydzielona sypialnia | Hala garażowa | 5 min do Bulwaru ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł55 m² 25 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,07 m² 22 175 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł51,16 m² 72 322,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Yacht Park Marina - luksus nad samym morzem lokalizacja: yacht Park to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, zlokalizowana w sercu Gdyni, tuż przy Marinie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 200 000 zł70 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na prestiżowym osiedlu Chwarzno Polanki w dzielnicy Gdynia Chwarzno-Wiczlino. Lokal zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ekskluzywna i unikatowa w skali Polski i Europy inwestycja została usytuowana w malowniczej, morskiej scenerii z widokiem na marinę i cumujące jachty. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,80 m² 8 010,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 59,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 536 973 zł75,21 m² 20 435,76 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja cenowa Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,21 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,39 m² 14 737,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z dumą prezentujemy unikatowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2, gdynia Pogórze Górne ul. Paderewskiego 46 Oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł67,10 m² 11 102,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 099 zł43,18 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,18 m , położone na 14. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł77,79 m² 17 482,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Okolica: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł40,40 m² 12 326,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża kawalerka z ogródkiem o pow. 35m2 w Gdyni w Orłowie. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku wolnostojącym z 1990 roku. W skład kawalerki wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

789 500 zł55 m² 14 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i wc. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atuty: w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd na gwarancji, kuchnia na wymiar - gotowe do zamieszkania od zaraz Świeżo po remoncie generalnym, remont zakończony w II połowie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 88 m2 | 3 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 położone na I piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i stylowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia (10m2),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł76 m² 26 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328,16 m² 13 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna część domu na sprzedaż o pow.całkowitej 328,16m2 / 277,8m2 użytkowej w Gdyni w Orłowie. 3/4 domu z dodatkowym domkiem o pow.34,9m2 na wspólnej działce.