dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

1 680 000 zł110 m² 15 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110 m2, położony w jednym z budynków kompleksu. Apartamenty na Polanie w Gdyni. I poziom: - salon (ok.33m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W dzielnicy gdynia dąbrowa, dostępna od zaraz lokalizacja: mieszkanie położone w Gdyni Dąbrowie. Dąbrowa to spokojna dzielnica, położona jest w otulinie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe (dwie sypialnie i otwarty salon) po kapitalnym remoncie 8 lat temu. Mieszkanie wykończone nowocześnie, w jasnych barwach. Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł121 m² 30 330,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W inwestycji Portova jednej z najbardziej prestiżowych realizacji w Gdyni znajduje się luksusowy, narożny apartament o powierzchni 121 m , z tarasem o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł50 m² 39 800 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sea towers - miejsce zamieszkania ludzi sukcesu i marzycieli,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,36 m² 15 081,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w fantastycznym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, najlepszy punkt ulicy Starowiejskiej - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł80,90 m² 13 164,40 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami! Widok na Zatokę - Witawa! Słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 80,90m2 zlokalizowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,80 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 07.04.2026 r. Możliwość oglądania od 02.04.2026 r. Winda. Piwnicy brak. Balkon z widokiem na las. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia - lodówka z zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort. Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,40 m² 15 536,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44,97 m² 10 006,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy?ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,07 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł56,41 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,04 m , położone w centrum Gdyni bez windy. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz oddzielnej, widnej kuchni. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 45m2. Mieszkanie znajduję się w piętrowym budynku z 1972r, na 4-piętrze bez windy. Teren zamknięty. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł79,58 m² 18 723,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate prezentuje mieszkanie z dużym ogrodem, położone w spokojnym otoczeniu, z gotowym i starannie wykończonym wnętrzem. Lokal o powierzchni 79,58 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary w centrum Gdyni - ul. Świętojańska. Oferuję mieszkanie do wynajęcia położone w przedwojennej, zadbanej kamienicy usytuowanej na szczycie ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł91,70 m² 16 902,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł67,13 m² 23 759,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu Awanport, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. Strażackiej atuty nieruchomości: - lokal po remoncie, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł83,55 m² 10 281,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 83,55m z dwoma balkonami i tarasem. Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,55m położone przy ul. Chylońskiej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowe W pe?ni wyposa?one 2 pokojowe mieszkanie W nowym budynku przy ul. Naspowej gdynia oksywie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22 m z loggią (4,66 m ), położone na 13. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowa kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł106 m² 19 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego wystroju, zachowano tu jednakże elementy typowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35 m² 11 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu. Lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,70 m² 18 131,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Wyjątkowy apartament w sercu Gdyni - design, widok na park i 5 min od plaży Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania położonego w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,80 m² 12 785,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43,8 m , położone w Gdyni Chyloni, przy ul. Wiejskiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,83 m² 15 031,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2016 roku na osiedlu Patio Róży. Mieszkanie położone od strony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,90 m² 72,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Gdyni - dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,9 m położone na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z początku lat 30. XX wieku, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,35 m² 26 601,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż na Fakturę - odlicz 8% vat. Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2. Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3pokojowe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Oksywie przy ulicy Nasypowej. Budynek z 2021r. położony w pobliżu portu w Gdyni. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł75,76 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w samym centrum gdyni mieszkanie na wynajem o powierzchni 75,76m2. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w kamienicy z windą. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,45 m² 11 392,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,45.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,07 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122,30 m² 16 345,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament z dwoma tarasami i ogrodem na prestiżowym osiedlu Bernadowo, gdynia Mały Kack Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 122,3 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł137 m² 10 145,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę z widokiem na morze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 137 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60 m² 9 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej części Gdyni Obłuża Okolica zapewnia wszystko, co jest potrzebne do komfortowego codziennego życia: sklepy, szkołę, przedszkole,.